Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

Higieninis manikiūras

Rankos – tai savotiška kiekvieno žmogaus vizitinė kortelė, todėl jos visada turi atrodyti nepriekaištingai. Tiek moterims, tiek vyrams svarbi estetiška ir sveika rankų išvaizda. Kruopštus manikiūro meistras pasirūpins, kad Jūsų nagai atrodytų tvarkingai ir gražiai. Higieninis manikiūras – tai procedūra, kurios metu suformuojama nagų forma, pašalinama nagų pagrindo odelė, nulakuojama nagų lako pagrindu, odelės patepamos maitinamuoju aliejumi, į rankų odą įmasažuojamas kremas.

Plačiau apie higieninį manikiūrą

Kokia yra higieninio manikiūro atlikimo eiga? 
  1. Atliekamas kruopštus rankų dezinfekavimas. 
  2. Dilde suformuojama norima nagų forma, pritaikomas labiausiai Jums tinkantis ilgis. Tam, kad nago plokštelė neskilinėtų ir nesisluoksniuotų, dildė turi būti judinama pasirinkta viena kryptimi, o ne pirmyn ir atgal. 
  3. Švelniai sutvarkomos nagų odelės. Visų pirma, ant odelių užtepama jas minkštinanti priemonė, rankos pamerkiamos į vandenį ir kelias minutes laikomos šiltoje vonelėje. Nagų odelėms suminkštėjus, jos atsargiai, atidžiai nustumdomos specialiu mediniu pagaliuku, apkarpomos specialiomis manikiūrinėmis žirklutėmis ar žnyplėmis. 
  4. Nagai ir odelės įtrinami drėkinamuoju ir maitinamuoju aliejumi, kuris sutvirtins nago plokštelę bei padės išlaikys odeles minkštas.
Kodėl svarbu reguliariai atlikti higieninį manikiūrą?

Higieninis manikiūras – paprastas ir efektyvus būdas džiaugtis tvarkingais ir estetiškai atrodančiais nagais. Rankų išvaizda svarbi ne tik asmeniniame gyvenime, bet ir profesinėje veikloje. Reguliarus higieninio manikiūro atlikimas padeda užtikrinti, kad nagai bus sveiki ir stiprūs, o nagų kampučiai neįaugs į odą. 

Kaip pasirinkti manikiūro meistrą?

Įsitikinkite, kad manikiūrą jums atliks kvalifikuotas meistras, procedūros metu bus laikomasi higienos reikalavimų. Aklai nesusiviliokite socialiniuose tinkluose pamatyta akcija arba pernelyg žemomis manikiūro kainomis. Tai gali būti signalas, kad meistras neturi daug klientų, procedūras atlieka nelegaliai arba nekokybiškai.

Manikiūro paslaugos teikiamos ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, bet ir gamtos apsuptyje įsikūrusiame estetikos centre Trakuose. Estetikos centre teikiamos įvairios nagų priežiūros paslaugos: manikiūras, prancūziškas manikiūras, aparatinis, klasikinis nagų manikiūras, vyriškas manikiūras, manikiūro vonelė. Higieninio manikiūro kaina  – 20 Eur, procedūros trukmė 1 val. Kitų nagų priežiūros paslaugų kainos priklauso nuo pasirinkto manikiūro. Galima registracija internetu, arba kitas būdas įsigyti procedūrą – dovanų kuponas.

Galerija

Pasirinkite dominančią paslaugą

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.