Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

Mezoterapija veidui

Mezoterapija veidui – inovatyvi procedūra, kuri padeda gydyti įvairius odos pažeidimus, skausmus, netgi kraujotakos sutrikimus ir ženkliai pagerinti odos būklę. Ši procedūra dažnai taikoma plaukų slinkimo gydymui, celiulito pažeistos odos būklės gerinimui, veido odos problemoms spręsti. Mezoterapijos veiksmingumas ir poveikis yra pripažintas visame pasaulyje.

Kaip veikia mezoterapija?

Normaliai odos būklei palaikyti labai svarbi hialurono rūgštis, dėl kurios koncentracijos sumažėjimo oda suglemba, ima sausėti, papilkėja arba išsausėja. Natūralios hialurono rūgšties gamyba organizme apie 30-uosiuos gyvenimo metus pradėta mažėti, dėl to prasideda ankstyvieji odos senėjimo procesai. 

Mezoterapija veidui atliekama suleidžiant preparatus, kurių didžiąją dalį sudaro hialurono rūgštis. Ši procedūra yra skirta būtent hialurono rūgšties odoje papildymui. Procedūros metu suleista rūgštis veikia fibroblastus, kurie padeda suaktyvinti natūralią kolageno ir elastino sintezę. Oda pradeda greičiau atsinaujinti, sulėtinami odos senėjimo procesai. 

Mezoterapijos metu gali būti suleidžiama ne tik hialurono rūgštis, bet ir įvairių komponentų mišiniai, kurių sudėtyje yra odai reikalingų aminorūgščių, vitaminų, antioksidantų, užpildų, mineralinių medžiagų. Kiekvienam klientui procedūra pritaikoma individualiai, priklausomai nuo esamų odos problemų ir poreikio. Suleistos veikliosios medžiagos išsilaiko ilgą laiką, taip palengvindamos odos atsinaujinimo procesus.

Kuo ypatinga mezoterapija?

Adatinė mezoterapija veidui yra viena šiuolaikiškiausių estetinės medicinos procedūrų, jos metu į odą lengvai įvedamos naudingos, biologiškai aktyvios medžiagos. Jos patenka net į giliausius odos sluoksnius, o tai užtikrina ilgalaikį odos būklės pagerėjimą. Veikliosioms medžiagoms patekus po oda, skatinama ląstelių regeneracija, suaktyvėja kolageno ir elastino gamyba, o tai didina odos elastingumą. Veido mezoterapija padeda išlyginti odą, sumažinti ar visai panaikinti mimikos raukšleles, apsaugo nuo jų susidarymo ateityje. Padidėja drėgmės kiekis odoje, ženkliai pagerėja jos tonusas, oda tampa lygesnė, šviesesnė ir skaistesnė. Kartu su veikliųjų medžiagų kokteiliais suleidžiami antioksidantai padeda apsaugoti odą nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio. Dėl šių priežasčių atsiliepimai apie mezoterapiją  visuomet būna patys geriausi. 

Mezoterapija atliekama ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, bet ir gamtos apsuptyje įsikūrusioje klinikoje Trakuose. Veido, kaklo ir dekoltė mezoterapijos kaina – 100 Eur. Į sumą įeina šios trys zonos.

Galerija

 • Odos senėjimas (jos profilaktika ir gydymas),
 • Fotosenėjimas,
 • Sausa, atoniška oda,
 • Raukšlės,
 • Papilkėjusi, ,,rūkalių’’ oda,
 • Riebi, porėta oda,
 • Praradusi elastingumą bei suglebusi oda,
 • Padidėjusi odos pigmentacija,
 • Maišeliai po akimis, patamsėję paakiai,
 • Dvigubas pagurklis,
 • Celiulitas, lokalios riebalų sankaupos,
 • Strijų gydymas,
 • Plaukų slinkimas (po streso, po chirurginės operacijos, po gimdymo, dėl hormonų pokyčių 

tiek vyrams tiek moterims, židininiam plikimui, androgenetiniam ir t.t),

 • Silpni, lūžinėjantys, gyvybingumą praradę plaukai,
 • Randai (postaknė, po traumos ir t.t.).
 • Nėštumas,
 • Ūmios odos ligos, lėtinių odos ligų paūmėjimas,
 • Kraujo krešėjimo sutrikimai,
 • Kai kurie neurologiniai sutrikimai,
 • Reabilitacijos laikotarpis po operacijos,
 • Procedūrai naudojamų medžiagų netoleravimas.

Dažnai šalutiniam poveikiui priskiriami tokie reiškiniai, kaip: 

 1. Skausmas,
 2. Kraujavimas ir kraujosruvos,
 3. Kraujagyslių reakcijos (eritema, leukodermos),
 4. Taškiniai arba linijiniai odos pažeidimai,
 5. Epidermio atsisluoksniavimas ir t.t .

Mezoterapijos komplikacijos gali būti:

 1. Introgeninės – sukeliami medicinos personalo veiksmų (gydytojai be tinkamos kvalifikacijos, 

antiseptikos nesilaikymas, nepakankamos žinios ir praktiniai mezoterapijos įgūdžiai, 

mezofarmakologijos nežinojimas, mezoterapijos preparatų ypatybių nežinojimas ir kt.),

 1. Technogeninės (dėl netinkamos įrangos ir įterpimo technikos metodų naudojimo),
 2. Farmakogeninės (sukeltos įšvirkšto preparato poveikio),
 3. Mišrios.

Neprognozuojamos komplikacijos – tos, kurias sunku numatyti. Jos kyla naudojant klinikiniais tyrimais nepatikrintus, neišbandytus preparatus, kurių sudėtis nėra ištyrinėta. Prognozuojamų komlikacijų pavyzdys: celiulito, perteklinio riebalų sankaupų gydymui, dažniausiai be jokio endokrinologinio tyrimo, ir indikacijų, naudojami monopreparatai arba jau paruošti kokteiliai, kurių sudėtyje yra tireoidiniai (skydliaukės) hormonai (trijodtironinas, trial, tiratrikolis). Naudojant šiuos preparatus, galimos pasekmės yra: tireotoksikozė, skydliaukės patologijos manifestacija arba progresavimas (Gūžys (lot. struma) – skydliaukės išvešėjimas ar padidėjimas, tiroiditas – skydliaukės uždegimas), nuosavų hormonų gamybos nuslopinimas, antikūnių, kurie blokuoja nuosavų hormonų veiklą, gaminimasis, skydliaukės edeminis sindromas.

Trakų estetikos centre taikomi naujieji Suisselle® laboratorijos kūriniai – Apriline® CELLBOOSTER® kompleksai. CELLBOOSTER® unikali patentuota CHAC technologija, sujungia gamtos galią ir estetinės pramonės inovacijas.

Apriline® CELLBOOSTER GLOW / kompleksas su hialurono rūgštimi Sumažina hiperpigmentaciją, pagerina odos tonusą ir atspalvį, atgaivina ir giliai drėkina odą, sustiprina natūralų odos apsauginį barjerą. Stabilizuota formulė suteikia ilgalaikį efektą, o patentuota technologija užtikrina geresnį veikliųjų medžiagų tiekimą. Labai biologiškai prieinami mikroelementai atitinka odos fiziologiją.

Apriline® CELLBOOSTER LIFT / kompleksas su hialurono rūgštimi Suteikia liftingo efektą ir išlygina raukšles, atjaunina odą, pagerina odos tonusą ir mikrocirkuliaciją. Pasiekiamas ilgalaikis efektas, o patentuota technologija užtikrina geresnį veikliųjų medžiagų įsisavinimą. Labai biologiškai prieinami mikroelementai atitinka odos fiziologiją. Atkuria dermos tankį ir giliai drėkina.

Apriline® CELLBOOSTER SHAPE / kompleksas su hialurono rūgštimi Mažina lokaliai susikaupusius riebalus (pvz.: pagurklis), sumažina perteklinių skysčių kaupimąsi, pagerina limfos tekėjimą, oda tampa stangresnė.

Apriline® CELLBOOSTER HAIR / kompleksas su hialurono rūgštimi Maitina galvos odą ir stiprina folikulus, paspartina plaukų augimą, apsaugo nuo plaukų slinkimo ir žilimo. Plaukai tampa stipresni, labiau žvilga.

Pasirinkite dominančią paslaugą

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.