Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

Apie mus

Trakų estetikos centras – tai klinika, vienijanti aukštos kvalifikacijos profesionalus, kurioje atliekamos grožio procedūros suteikia žmonėms gyvenimo džiaugsmą ir puikią išvaizdą. Svajojate turėti jauną, skaisčią, gražią veido odą, stangrų kūną ir sveikus, žvilgančius plaukus? Leiskite sau būti geriausia savo versija jau dabar.

Klinikos specialistai

Rūta Čilinskienė (Lietuva)

Klinikos Trakų estetikos centras įkūrėja, Sveikatos ir grožio akademijos vadovė, Lietuvos Nacionalinės Dermatokosmetologijos ir Estetinės Mezoterapijos Specialistų Asociacijos (LNDEMSA) prezidentė, UAB Emblika bendrasavininkė, aromatologė, sertifikuota Integratyvios prancūzų aromaterapijos specialistė, lektorė ir profesionalaus įvaizdžio kūrimo specialistė. Klinikoje teikia aromatologo konsultacijas, kurių metu padeda žmogui suvokti eterinių aliejų taikymo ypatumus. Specialistė nuolat tobulėja, toliau gilina žinias, taip pat dalinasi savo daugiau nei per 20 metų sukaupta patirtimi taikant eterinius aliejus: veda olfaktoterapijos, aromaterapijos mokymus, domisi fitoterapija, natūropatija, neurografika, sveika gyvensena ir mityba, turi holistinį požiūrį į žmogų. Rūtos Čilinskienės klausytis malonu ir lengva, ji pasižymi išskirtinai gera energetika, dosniai dalinasi žiniomis ir patirtimi, vertingomis įžvalgomis, pateikia įsimintinų pavyzdžių.

Vladislav Mikhaylov (Ukraina)

Gydytojas, dermatovenerologas, chirurgas, kontūrinės plastikos specialistas, tarptautinių mokymų centro injekcinių ir chirurginių metodikų, kontūrinės plastikos dėstytojas. Sertifikuotas SINCLAIR PHARMA (UK) ir Suisselle (Šveicarija) treneris. Nacionalinės mezoterapijos draugijos ir Europos sąjungos injekcinių metodų asociacijos narys. TOSKANI labaratorijos ekspertų sąjungos narys. Ilgametis tarptautinis prekinių ženklų technologas. Charizmatiškasis Vladislav Michailov savo profesionalumu, žiniomis ir patirtimi jau ne vienerius metus dalinasi su Lietuvos specialistais. Rengia asmeninius mokymus, plačiai domisi naujausiais pasiekimais ir taiko juos kasdieniame darbe priimdamas pacientus Trakų estetikos centre.

Jana Radevič (Lietuva)

Alternatyviosios medicinos specialistė ir LND EMSA (Lietuvos Nacionalinė Dermatokosmetologijos ir Estetinės Mezoterapijos Specialistų Asociacija) vice prezidentė. Kosmetologė, estetinės kosmetologijos – mezoterapijos specialistė. Pirmoji Pabaltijo šalyse estetinės mezoterapijos studijų absolventė – įgytas V lygmens estetinės mezoterapijos specialisto kvalifikacijos laipsnis. Domėjimosi sritys: dermatokosmetologija, specialioji anatomija, estetinė mezoterapija. Nuolatos tobulina žinias profesijos srityje tarptautiniuose kongresuose: ENTERestet (Expert Technologies in Aesthetic Injections (nuo 2016-2019 m.)), iClass ANATOMY Cadaver Course (Paris 2016), ISM International Congress of Mesotherapy 2019, Tunis, Aestetic medicine congress (Monte Carlo 2023).

Aleksandr Jurlin (Lietuva)

Masažuotojas. Nuolatinė žinių gausa mane veda į priekį, mėgstu tobulėti ir skatinu tą daryti kitus. Esu įgijęs aukštąjį pramoninės inžinerijos išsilavinimą. Šioje srityje jau dirbu 29 m, tačiau tik ties šia sritimi neapsistojau ir tapau profesionaliu masažuotoju. Ši profesija leido į žmogų pažvelgti holistiškai, kuomet dirbama ne tik su fiziniu kūnu, bet su visu žmogumi. Tiek gyvenime, tiek darbe visuomet vadovaujuosi požiūriu – „Primum non noncere“. Tai yra lotinų frazė, reiškianti „pirma, nedaryk žalos“.

Masažo metu skatinu žmones pažinti save, savo kūną, skausmo išteklius, jo priežastį. Pagrindinis mano tikslas dirbant su klientais – padėti išlaikyti kūno jaunystę, energiją, pajausti meilę sau, nes mūsų kūnas yra indas, kuriame mes gyvename, o švarus indas tai yra kelias link laimingo gyvenimo.

Sandra Vižinytė (Lietuva)

Esu kvalifikuota kosmetologė, kuri džiaugiasi galėdama suteikti individualias procedūras kiekvienam klientui, pagal jų poreikius bei organizmo signalus odoje, naudojant profesionalias, aukštos kokybės ir laiko patikrintas kosmetikos priemones. Nuolat tobulinuosi ir keliu kvalifikaciją kosmetologijos srityje. Taip pat, esu sertifikuota blakstienų ir antakių laminavimo bei antakių korekcijos ir dažymo meistrė. Tikiu, kad išorė yra vidaus atspindys, todėl mano tikslas yra padėti pamiršti odos problemas ir atskleisti gražiausius asmeninius bruožus, tiek iš išorės, tiek iš vidaus.

Karolina Lopuchina (Lietuva)

Estetinės mezoterapijos ir kosmetologijos specialistė, jau nuo vaikystės susijusi su grožio industrija, todėl dėl būsimų studijų pasirinkimo dvėjonių nebuvo. Dar būdama paaugle pradėjo lavinti savo įgudžius grožio srityje, todėl dabar gali pasidžiaugti daugiau nei 10 metų įgytą praktiką iš kelių sričių. Karolina sėkmingai baigė medicinos mokslus, po kurių sekė papildoma kosmetologijos profesija ir estetinės mezoterapijos mokymai akademijoje. Karolina nuolatos savo darbo įgūdžius bei žinias tobulina ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, seka visas naujoves ir tendencijas. Konsultuoja ir atlieka įvairias kosmetines ir aparatines veido bei kūno procedūras normaliai ir probleminei odai. Daugeliu atvėju oda veikia kaip rodiklis, atspindintis bendrą žmogaus sveikatos būklę, todėl specialistei labai svarbu suprasti odos problemų priežastis ir pasiūlyti geriausius sprendimus, parinkti tinkamas procedūras bei veido odos priežiūros rutiną namuose.

Tipawan (Tailandas)

Tipawan Prateepsuwan- meistrė atvykusi iš tolimojo Tailando, kilusi iš medikų šeimos, tęsianti gilias tailandieniškų masažų tradicijas. Turinti 25 metų darbinę patirtį. Masažuodama viso kūno jėga išjudina energetinius taškus, ko pasėkoje pajusite išskirtinai teigiamą pojūtį organizmui, pagreitėjusią kraujo cirkuliaciją, malonius kūno ir dvasios palaimos jausmus, bei sumažėjusį stresą. Tipawan Prateepsuwan taip pat atlieka Kobido, limfodrenažinį, atpalaiduojantį, tonizuojantį, karštų akmenų, taškinį pėdų masažą. Ypatingas masažas teikiamas ir besilaukiančioms. Jo metu atpalaiduojami raumenys, nuimama įtampa, pašalinamas stresas, pagerėja bendra emocinė būsena. Suaktyvinus kraujotaką, vaikutis geriau aprūpinamas deguonimi ir maisto medžiagomis.

Algminas Gutauskas (Lietuva)

Sveikatos ir grožio akademijos profesijos mokytojas ir masažuotojas Algminas Gutauskas, kuris moko gydomojo ir sportinio masažo atlikimo technikų bei taiko savo žinias klientams. Algminas apie savo darbą sako: ,, Atiduodu tai, ką žinau ir tikiuosi perduot tai, ką jaučiu!“. Mokytojas ir masažuotojas nuoširdžiai siekia rengti savo srities profesionalus ir padėti žmonėms pasijausti geriau.

Andrej Lužkov (Lietuva)

Turiu gydomojo masažo diplomą (licenciją) ir masažuotojo spaudą. Nuolat tobulinu savo žinias taikomosios kineziologijos srityje. Domiuosi holistinio masažo metodais, darbu su žmogaus bioenergetika, netradiciniais terapijos metodais, įskaitant įvairiausio efekto atpalaiduojančius masažus. Man yra žinomi kūno praktikos ir gyvenimo dėsniai, nuo kurios priklauso jūsų somatinė ir kūno sveikatą.koncentruojasi ant to, kad ieškau problemos, nuo kurios prasidėjo Jūsų kūno disfunkcija. Todėl surenku anamnezę, kuri padeda man atrasti esminę priežastį, nuo kurios prasidėjo problemų kaskadas. Nustatęs problemos priežastį, parenku gydymo planą/metodą su įvairiomis technikomis ir būdais: segmentiniai, klasikiniai, holistiniai ir kinezio-masažai, kinų medicinos būdai ir bioenergetiniai įgūdžiai. Aš pasiruošęs tapti patikimų Jūsų palydovu link Jūsų geresnės savijautos!

Modestas Jarutis (Lietuva)

Nuo 2002 metų Lietuvoje specializavausi kaip kraujagyslių chirurgas, bet išvykęs į Jungtinę Karalystę, kur gyvenau 16 metų, įkūriau privačią holistinę kliniką, kurioje pacientus mokiau holistinio požiūrio į sveikatą ir kaip pasirūpinti savimi kad kasdien jaustis puikiai. Dirbdamas Holistiniu Gydytoju supratau, kad apjungus šiuolaikinius medicinos pasiekimus, inovatyvius medicininius prietaisus ir pritaikius patikrintas laiko alternatyvias terapijas, pacientams galima pasiūlyti sveikesnę gyvenseną ir sveikatos sutrikimų gydymą išvengiant daugelio cheminių vaistinių preparatų. Aš remiuosi moksliškai pagrįsta funkcine medicina kuri naudoja šiuolaikinius laboratorinius tyrimus, kruopštų paciento ligos istorijos įvertinimą, įskaitant aplinkos ir genetinius veiksnius, kurie prisideda prie pilno paciento būklės įvertinimo ir padeda greičiau pasveikti. Į mane kreipiasi tiek pacientai, kurie nori profilaktiškai pasitikrinti sveikatą, tiek jau turintys sveikatos sutrikimų: nuo kankinančio pastovaus nuovargio iki skydliaukės problemų, psoriazės ir kitų autoimuninių ligų bei migrenos. Tad jei jus kankina sveikatos problemos, jums nepadeda klasikinės medicinos metodai arba nenorite vartoti sintetinių vaistų ir ieškote alternatyvių sprendimų, kviečiu išbandyti endobiogeniką –papildomosios ir alternatyviosios sveikatos priežiūros metodą!

Vitalijus Naumavičius (Lietuva)

Medicininės akupunktūros specialistas, vedęs praktinius mokymus Rygoje. Nuo 1988 m. dirbo reabilitacijos skyriuose Lietuvos švietimo darbuotojų reabilitacijos centre, Lietuvos onkologijos centre, Baltijos ir Amerikos chirurgijos ir terapijos klinikoje. Taip pat yra įgyjęs gydomojo masažo specialisto kvalifikaciją. Nuo 2008- 2012 metų, Vilniaus kolegijoje dėstė „Tradicinę kinų mediciną”. 2007 - 2014 metais Kauno Medicinos Universitete buvo, kaip asistentas. Kasmet skaitytos paskaitos farmacijos katedros rengtuose kvalifikacijos kėlimo kursuose farmacininkams, tema „Fitoterapija Kinų medicinoje“. Taip pat 2007-2008 m. ten pat, ketvirto kurso studentams skaityta farmacijos paskaita „Tradicinės kinų medicinos esmė“. Nuo 2008 m. tapo Pasaulinės kinų medicinos federacijos komiteto mokymo klausimams (EIC of WFCMS) tikruoju nariu, o nuo 2011 - 2015 m. asociacijos „Lietuvos sveikos gyvensenos ir natūralios medicinos rūmai” viceprezidentas, atsakingas už natūralios medicinos sektorių.

Trakų estetikos centro-klinikos administratorė

Tatjana Adamonienė (Lietuva)

Tatjana atlieka svarbų vaidmenį mūsų klinikoje, būdama pirmasis žmogus, kurį visi pamato atėję į kliniką, ji apjungia klientus su klinikos personalu. Administratorės organizaciniai įgūdžiai ir gebėjimai atlikti daug užduočių vienu metu, užtikrina, kad viskas vyktų sklandžiai, o klientai ir darbuotojai būtų patenkinti. Tatjana padeda sukurti teigiamą klinikos atmosferą, rodydama profesionalumą, paslaugumą ir nuoširdumą, suteikdama reikiamą informaciją klientams ir pakraudama juos teigiamomis emocijomis.

Klinikos partneriai

Registracija

Apriline

Apriline® – tai gamtos ir mokslo įkvėptas prekės ženklas, kurio asortimentą sudaro profesionalioms invazinėms procedūroms priskiriami užpildai, biorevitalizantai bei preparatai mezoterapijai. Šveicarijoje, Alpių apsuptyje, esančias Apriline® Suisselle laboratorijas įkūrė dermatologų bei mokslininkų komanda, siekdami pagaminti aukščiausios kokybės bei efektyvumo preparatus. Apriline® užpildai yra CE ženklu pažymėti injekciniai geliai, sukurti hialurono rūgšties pagrindu. Dėl pažangaus vienfazio gamybos proceso, užpildų grynumas yra garantuojamas, nėra BDDE likučio. Produkto kokybė ženkliai aukštesnė nei pažymima griežtuose ES reikalavimuose.

Dermaqual

“Dermaqual” yra Paryžiuje įsikūrusi laboratorija, kuri specializuojasi į estetinių problemų sprendimą. Ją įsteigė gydytojai ir mokslininkai, turintys ilgametę patirtį estetinėje medicinoje. “Dermaqual” produktų asortimentas pasižymi unikaliais ir novatoriškais mezoterapijos, odos užpildų, PRP, PDO siūlų, estetinės medicinos prietaisų ir maisto papildų gaminiais. Platus produktų asortimentas ir technologinė pažanga leidžia išgauti ilgalaikius klinikinius rezultatus, užtikrinančius procedūrų tęstinumą ir ilgaamžiškumą.

Suiseelle

Suisselle – Šveicarijoje įsikūrusi laboratorija, kurianti apriline užpildus ir mezoterapijos preparatus, taip pat CELLBOOSTER kokteilius mezoterapijai. Produktai gaminami taikant inovatyvias technologijas, pasitelkiant aukščiausios kokybės sudedamąsias dalis. Suisselle kompanija nuolat auga ir tobulėja, atliekami klinikiniai tyrimai, analizuojami preparatų dėka pasiekti stulbinantys rezultatai. Rinkoje užpildai egzistuoja daug metų, yra patikimi ir saugūs.

Cellbooster

CELLBOOSTER® – tai unikalios patentuotos CHAC technologijos pagrindu pagaminti kompleksai. Ši technologija sujungia gamtos galią ir estetinės pramonės inovacijas, kad būtų pasiekti patys geriausi rezultatai. CELLBOOSTER® yra kruopščiai kurti Suisselle® laboratorijos kūriniai, pasitelkiant pačią naujausią įrangą ir ilgametę patirtį. Naujos kartos INJECTABLE BOOSTERS CELLBOOSTER® yra visiškai naujas aukščiausios kokybės INJECTABLE BOOSTER (III klasės medicinos prietaisas), pagamintas Šveicarijoje.

Unikalus nekryžmintos hialurono rūgšties, amino rūgščių ir vitaminų mišinys buvo kruopščiai parinktas, kad atitiktų įgimtą odos fiziologiją.

Décaar

DÉCAAR – išskirtinis kosmeceutikos prekinis ženklas, įkvėptas šiuolaikinių technologijų. Tai 30-ies metų patirtį turinčių kosmetikos kūrėjų sukurti produktai. Šiuos specialistus vienija bendras įsitikinimas: Grožio pagrindas – sveika oda. DÉCAAR prekinis ženklas yra įsipareigojęs kurti ir pristatyti novatoriškus, unikalius, saugius bei veiksmingus odos priežiūros produktus. Grožio procedūros, atliekamos taikant DÉCAAR kosmetiką pasižymi aukštu efektyvumu, sprendžia konkrečias odos problemas. efektyvumu. Kompanija puoselėja ryšį su klientais ir siekia, kad atliktų procedūrų suteikiamas efektas išliktų kuo ilgiau, o pačias procedūras reikėtų kartoti rečiau. Šiam tikslui sukurtos inovatyvios kosmetikos priemonės skirtos naudojimui namuose bei grožio gėrimai su kolagenu, hialurono rūgštimi, vitaminu C, antioksidantais ir cinku padeda visapusiškai rūpintis žmogaus grožiu ir sveikata.

Be filler

Šveicarijoje sukurti ir Italijoje gaminami hialurono rūgšties užpildai, procedūros suteiktiems rezultatams išlaikyti skirtos kosmetikos priemonės ir maisto papildai vyrams bei moterims Be Filler pasižymi pačia aukščiausia kokybe ir efektyvumu. Kompanija puoselėja ryšį su klientais ir siekia, kad atliktų procedūrų suteikiamas efektas išliktų kuo ilgiau, o pačias procedūras reikėtų kartoti rečiau. Šiam tikslui sukurtos inovatyvios kosmetikos priemonės skirtos naudojimui namuose bei grožio gėrimai su kolagenu, hialurono rūgštimi, vitaminu C, antioksidantais ir cinku padeda visapusiškai rūpintis žmogaus grožiu ir sveikata.

Charmes de la Jeunesse

Charmes de la Jeunesse produktų gamybai naudojamos natūralios, ekologiniuose ūkiuose užaugintos žaliavos. Vyrauja didelė veikliųjų medžiagų koncentracija ir didelė jų įvairovė. Naudojant Charmes De La Jeunesse kosmetiką yra pasiekiami optimalūs rezultatai, tinka visų tipų odai. Produktai praturtinti išskirtiniais natūraliais kvapais, pagaminti prisidedant prie tvarumo: produkcija fasuojama į stiklinius indelius, pakavimui nenaudojamos papildomos firminės pakuotės iš kartono, taip prisidedant prie miškų išsaugojimo. Kosmetika pagaminta laboratorijoje, remiantis receptais iš Rytų ir ilgamete mokslininkų patirtimi. Kompanija laikosi griežtų atitikties standartų, kurie leidžia užtikrinti nepriekaištingą kokybę. Kosmetikos gaminiai netestuoti ant gyvūnų, be parabenų ir sulfatų, tinka net jautriai odai. Produktų kokybė, taip pat jų terapinis ir prevencinis veiksmingumas patvirtinti atitikties standartų sertifikatais: ISO22716:2013, ISO14001-2016, ISO9001:2015, ISO21149, ISO16212, ISO22717, ISO22718, ISO21150.

Oshadhi

Remiantis daugiau nei 30 metų patirtimi, Oshadhi garantuoja aukščiausios įmanomos kokybės grynus, ekologiškus eterinius aliejus. Tam užtikrinti, palaikomi ilgalaikiai santykiai su jų gamintojais, aukšti ekologinio sertifikavimo ir analizės standartai, taip pat skiriamas nuolatinis dėmesys augalui būdingos energijos išsaugojimui. Kiekvienas eterinio aliejaus buteliukas yra užpildytas skambant aukštų vibracijų muzikai, siekiant išlaikyti ir sustiprinti ypatingą augalų energiją.

Tebiskin

TEBISKIN® Cytoceuticals yra išskirtinė aukšto efektyvumo dermokosmetikos produktų linija, sukurta specialiai estetinės medicinos specialistams, chirurgijos ir dermatologijos profesionalams, kad jie galėtų savo klientams pasiūlyti profesionalias, veiksmingas ir saugias priemones. Produktai buvo kruopščiai bei atidžiai sukurti remiantis tyrimais, kad odos estetinės problemos būtų sprendžiamos efektyviai. Aukštos kokybės produktų formulių efektyvumą papildo naujoviškos veikliųjų medžiagų transportavimo Sistemos ir technologijos, skirtos pagerinti produktų savybes. Jos sustiprina ir prailgina formulėse esančių medžiagų veikimą, atsižvelgiant į įvairių odos tipų poreikius ir bendrą odos būklę.

Enerpeel

ENERPEEL® cheminiai šveitikliai – tai unikalios technologijos pagrindu pagaminti cheminiai šveitikliai, pasižymintys aukštu efektyvumu ir saugumu. Daugiametės patirties ir mokslo dėka sukurti šveitikliai leidžia sumažinti odos paviršinę traumą, todėl procedūra klientui tampa daug malonesnė. Unikalios protonų judėjimo technologijos dėka pagaminti šveitikliai leidžia spręsti tokias estetines odos problemas kaip aknė, pernelyg didelis odos riebalavimasis,  hiperpigmentacija, senėjimo procesų paveiktos odos būklėms, randų mažinimui, odos rozacijai bei kuperozei, jautrios ir dehidratuotos odos atnaujinimui ir kt. ENERPEEL® prekės ženklą renkasi geriausi grožio meistrai, siekiantys aukščiausio cheminių šveitiklių rezultatyvumo odai!

Davines

Parmoje, Italijoje, 1983 m. Davines kompaniją įkūrė Bollati šeima. Davines Group savo veiklą pradėjo kaip tyrimų laboratorija, gaminanti aukščiausios klasės plaukų priežiūros priemones garsioms kosmetikos įmonėms visame pasaulyje.

Tai Italijoje sukurti, profesionalų pamėgti plaukų šampūnai skirtingiems plaukų tipams, kuriuose nėra jokių žalingų medžiagų. Tai profesionali kokybė ir tvarūs produktai tiek profesionaliems kirpėjams, tiek kasdieniam naudojimui namuose.

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.