Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

Bioreparacija

Bioreparacija atsirado biorevitalizacijos evoliucijos metu. Tai inovatyvi odos puoselėjimo ir atgaivinimo procedūra su hialurono rūgštimi bei odos atjauninimo komponentų kompleksu, kurie giliai drėkina odą, sumažina raukšles, atkuria odos elastingumą. Taip pat, procedūra skatina odos ląstelių atsinaujinimą, stimuliuoja nuosavos hialurono rūgšties ir kolageno gamybą, padeda sumažinti pigmentines dėmeles ir suteikia odai sveiką atspalvį. Dėl puikių pasiekiamų rezultatų, šis metodas tampa vis populiaresnis Lietuvoje ir pasaulyje.

Plačiau apie Bioreparaciją

Kokia yra procedūros nauda?

Procedūros metu įvyksta savaiminių odos regeneracinių funkcijų atstatymas, odos atjauninimas. Bioreparacijos procedūrai naudojami preparatai su išgryninta hialurono rūgštimi bei peptidais, kurie skatina odos ląstelių atsinaujinimą, sumažina raukšleles, teigiamai veikia padidėjusią odos pigmentaciją, padeda išlaikyti jaunatvišką odos išvaizdą. Peptidų formulė aktyviai stiprina odą, padidina jos elastingumą, stimuliuoja nuosavos hialurono rūgšties ir kolageno gamybą. Hialurono rūgštis giliai drėkina odą.

Kaip vyksta bioreparacijos procedūra?

Prieš bioreparacijos procedūrą oda yra kruopščiai nuvaloma ir, esant būtinybei, nuskausminama vietinio poveikio anesteziniu kremu, tai priklauso nuo individualių poreikių. Labai plona adata įbedama į vidurinį odos sluoksnį ir įšvirkščiamas preparatas. Iš karto po procedūros lieka papulės (nedideli „spuogeliai“, tačiau priešingai nei spuogeliai, jos nėra paraudusios ar ryškiai matomos, tiesiog toje vietoje, kur įšvirkštas preparatas, lieka nedidelis iškilimas), kurios išnyksta per 2-4 dienas. 

Kiek trunka bioreparacijos procedūra?

Bioreparacijos procedūra trunka nuo 30 iki 60 minučių, priklausomai nuo srities, kurioje atliekama. 

Kokio rezultato galima tikėtis?

Poveikis pasireiškia per kelias pirmąsias savaites po procedūros. Oda tampa švytinti, atkuriamas elastingumas ir stangrumas. Oda lieka švelni, sumažėja bėrimai, pigmentacija, išlyginamos smulkios raukšlelės. Bioreparacijos dėka sumažėja raukšlelės, išlaikoma odos jaunystė ir gyvybingumas.

Kokia yra bioreparacijos procedūros kaina?

Bioreparacija kainuoja 150-200 Eur, priklausomai nuo individualaus atvejo.

Galerija

Pasirinkite dominančią paslaugą

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.