Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

Dermatologo konsultacija

Oda – didžiausias žmogaus organas, atliekantis apsauginę funkciją. Joje atsispindi gyvenimo būdas, mityba, žalingi įpročiai, ligos.  Ant odos atsiranda pavojingų apgamų, pigmentinių dėmių, raukšlių, išsiplečia kapiliarai, prarandamas odos tonusas, atsiranda aknė arba kitos odos ligos. Dėl šių odos pakitimų, reikalinga dermatologo konsultacija ir tolimesnis gydymas.

Dermatologo konsultacijos svarba

Įvairios odos problemos yra išgydomos, svarbiausia – neapleisti savo odos ir vos pastebėjus pakitimus, kreiptis į gydytoją. Dermatologo konsultacija gali užkirsti kelią tolimesnei žalai.

Dermatovenerologo konsultacija Jums gali būti suteikiama ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje, bet ir klinikoje Trakuose. Trakų estetikos centre šios paslaugos kaina yra 50 Eur.

Kodėl verta konsultuotis Trakų estetikos centre?

Trakų estetikos centras – inovatyvi, gamtos apsuptyje įsikūrusi klinika, kurioje skiriamas visapusiškas dėmesys žmogui ir jo kūnui. Čia paslaugas teikia geriausi savo srities profesionalai, kurie ne tik kasdien dirba su klientais, bet ir dalyvauja kvalifikacijos tobulinimo renginiuose Lietuvoje bei užsienyje, patys veda seminarus bei mokymus. Žinios, atsakingumas, nuolatinis tobulėjimas, sveikata ir grožis – nepaliaujamai mūsų puoselėjamos vertybės. Klinikoje jūsų laukia estetiška aplinka, aukščiausios kokybės preparatai ir įranga.

Gydytojas dermatovenerologas konsultuoja šiais klausimais: aknės gydymas; raukšlių korekcija; odos atjauninimas; apgamų ir kitų odos darinių šalinimas; pigmentinių dėmių šalinimas; strijų ir kapiliarų šalinimas; plaukų šalinimas; plaukų slinkimo gydymas; nagų grybelio gydymas ir kita.

Kiekvienam klientui suteikiamas išskirtinis dėmesys ir rūpestis, žvelgiama į žmogaus organizmo visumą. Dėl šios priežasties klinikos klientai lieka labai patenkinti jiems teikiamomis paslaugomis, nes pavyksta ne tik išspręsti esamas estetines problemas, bet ir suteikti reikiamas žinias apie kasdienę odos priežiūrą, gyvenimo būdą bei įpročių įtaką žmogaus sveikatai, tam, kad būtų sumažinama odos ligos atsinaujinimo arba kitų estetinių problemų atsiradimo tikimybė.

Galerija

Pasirinkite dominančią paslaugą

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.