Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

Lazerinė depiliacija

Nepageidaujamų plaukų šalinimas lazeriu (Kaune, Vilniuje, Trakuose ar kitur) – sparčiai populiarėjantis depiliacijos būdas ne tik tarp šiuolaikinių moterų, bet ir vyrų, branginančių savo laiką ir norinčių pasitikėti savimi bet kurioje situacijoje. Lazerinė depiliacija gali būti atliekama net ir jautriausiose kūno vietose (pavyzdžiui, bikini depiliacija lazeriu), išvengiant diskomforto procedūros metu, odos sudirgimo ar įaugusių plaukelių ir, žinoma, leidžianti džiaugtis ilgalaikiais rezultatais.  

Kokiais atvejais depiliacija lazeriu – geriausias pasirinkimas?

Depiliacija lazeriu – procedūra, tinkama dažnam klientui, tačiau geriausio efekto per trumpiausią laiką gali tikėtis šviesiaodžiai, turintys tamsius, storesnius kūno plaukelius. Jei plaukeliai yra ploni, silpni, šviesūs, siekiant pageidaujamo depiliacijos efekto, prireikia gerokai daugiau procedūros kursų. 

Patyrę, aukščiausios kvalifikacijos kosmetologijos specialistai, dirbantys „Trakų estetikos centre“ , įvertinę individualią Jūsų odos būklę, plaukelių spalvą ir struktūrą,  patars, kuris depiliacijos metodas yra efektyviausias. 

Kaip atliekamas plaukų šalinimas lazeriu?
  • Lazerinės depiliacijos metu klientas dėvi apsauginius akinius.
  • Atsižvelgiant į kliento odos ir depiliuojamų plaukelių būklę, specialistas nustato individualius lazerio parametrus. 
  • Depiliuojama kūno sritis yra ištepama specialiu geliu. 
  • Lazerio, kuriuo braukoma per depiliuojamą odos plotą, antgalis yra atšaldytas, tad skausmo procedūros metu įprastai nejaučiama. Įprastai lazeriu judesius oda lydi tik dilgčiojimas ar kutenimas. Jei, depiliuojant jautresnes kūno vietas, visgi pajaučiamas didesnis diskomfortas, specialistas gali sumažinti lazerio skleidžiamų impulsų galią ar stipriau atšaldyti depiliuojamą odos plotą.  

Plaukų šalinimas lazeriu (Vilnius, Kaunas, Trakai ar kiti miestai), priklausomai nuo depiliuojamo kūno ploto, trunka nuo kelių minučių iki pusvalandžio. O rezultatai, atlikus rekomenduojamą procedūrų kursą – ilgalaikiai! 

Kokį efektą suteikia lazerinė depiliacija ir kaip ilgai jis išlieka?

Lazerio spinduliui veikiant plauką, jo folikulas sunaikinamas. Tiesa, po pirmos lazerinės depiliacijos, negyvi plaukai nuo odos pasišalina maždaug per 10-14 dienų, o jų vietoje nauji įprastai neatauga. 

Kiek kartų turi būti atliekama depiliacija lazeriu, priklauso nuo konkrečios kūno vietos, odos būklės, plauko struktūros, hormonų sistemos ir kitų individualių veiksnių. Vidutiniškai prireikia 6 procedūrų, kartojamų kas 4-7 savaites. Visiškai pakanka, jog, norėdami džiaugtis lygia, glotnia oda, pas depiliaciją lazeriu (Vilnius, Trakai, Kaunas ar kitai miestai) atliekantį specialistai apsilankysite vos vieną kartą per metus. 

Galerija

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.