Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

Aparatinės ir lazerinės procedūros

Lazerinė dermatologija, apimanti įvairias neintervencines estetines bei gydomąsias procedūras, sulaukia vis didesnio susidomėjimo įvairaus amžiaus, skirtingas problemas (odos pigmentacija, raukšlės, randai ir pan.) turinčių klientų tarpe. Diskomforto nesukeliantis procedūros atlikimas, nesudėtingas gijimo laikotarpis, efektyvūs bei ilgai išliekantys rezultatai: tai – pagrindiniai privalumai, dėl kurių dažnas renkasi ne intervencines plastines operacijas, bet lazerines procedūros, tinkančias visiems, nepriklausomai nuo odos tipo.  

Šiuolaikinėje lazerinėje dermatologijoje naudojami modernūs frakciniai lazeriai ne tik suteikia pageidaujamą efektą, bet ir saugo odą nuo pažeidimo. Lazeris veikia ne visą odą, bet tik konkrečią jos dalį, tad greta esantys audiniai išlieka nepažeisti.  

Veido lazerinės procedūros ar kitoje kūno vietoje (kaklas, rankos ir pan.) atliktas gydymas lazeriu suteikia ne tik vizualinį efektą (lygesnės, švelnesnė, stangresnė oda, sumažėjusios poros, mažiau pastebimos raukšlelės ir pan.), bet ir skatina kolageno gamybą bei odos ląstelių atsinaujinimo procesus.  

Kokį efektą gali suteikti lazerinės procedūros?

  • Mažina strijas.
  • Gydo randus, atsiradusius po traumų, operacijų, aknės ir pan. 
  • Mažina pigmentines odos dėmes, atsirandančias dėl nuo saulės, amžiaus ar kitų priežasčių. 
  • Mažina išsiplėtusias veido odos poras. 
  • Oda tampa švelnesnė, skaidresnė, tolygesnės spalvos.
  • Didina odos stangrumą.
  • Efektyviai mažina veido, kaklo, rankų raukšles. 
  • Naikina nepageidaujamus plaukelius įvairiose kūno vietose. 

Priklausomai nuo individualios kliento odos būklės bei konkrečios lazerinės procedūros, rezultatas matosi po kelių savaičių ar mėnesių. Reikiamą procedūrų skaičių ir jų atlikimo dažnumą rekomenduoja specialistas.

Kaip prižiūrėti odą po lazerio procedūros?

Lazerinės procedūros nereikalauja jokio išskirtinio pasiruošimo. Nesudėtinga ir odos priežiūra po atliktos procedūros. Tiesa, yra kelios rekomendacijos, kurių, norint padėti odai kuo greičiau atsigauti po atliktos procedūros bei džiaugtis ilgiau išliekančiais rezultatais, derėtų laikytis. 

Po lazerio procedūros, atliktos šiltuoju metu, maždaug 3 mėnesius reikėtų vengti tiesioginių saulės spindulių, o 1-2 mėnesius naudoti apsauginį kremą nuo saulės, kurio SPF – 30 ir daugiau. Rekomenduojama naudoti kuo natūralesnės sudėties, drėkinančias, raminančias kosmetikos priemones. 

Lazerio procedūros Kaune, Vilniuje ar Trakuose kitame mieste bene dažniausiai pasirenkamos atlikti rudenį ar žiemą, kai odos priežiūra po procedūros yra gerokai paprastesnė. 

Kviečiame registruotis lazerinėms procedūroms, kurias „Trakų estetikos centre“ atlieka profesionalūs, patyrę specialistai, naudojantys moderniausią įrangą. 

Galerija

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.