Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

Prakaitavimo gydymas

Prakaitavimas – tai natūralus organizmo atsakas į padidėjusią kūno temperatūrą, intensyvų fizinį krūvį, patiriamą sportuojant ar dirbant, taip pat – stresines situacijas. Visgi, kai kuriems žmonėms (tiek vyrams, tiek moterims) pasireiškia labai gausus prakaitavimas (veido, pėdų, pažastų, delnų ir pan.) – vadinamoji hiperhidrozė, sukelianti ne tik fizinį, bet ir emocinį diskomfortą. Ilgainiui padidėjęs prakaitavimas, kaip patvirtina ir su šia problema susidūrusiųjų atsiliepimai, gali turėti neigiamos įtakos socialiniam ir profesiniam asmens gyvenimui. 

Užuot leidus, jog stiprus prakaitavimas pakenktų gyvenimo kokybei, derėtų ieškoti priežasčių, kodėl gausiai prakaituojama bei sprendimų, koks prakaitavimo gydymas yra efektyviausias individualiu atveju. Šiuolaikinė medicinos ir grožio industrija gali pasiūlyti kur kas daugiau, nei, pavyzdžiui, antiperspirantai pažastims nuo prakaitavimo. Botulino injekcijos į pažastis ar kitas kūno vietas, kurios gausiai prakaituoja – viena efektyviausių alternatyvų, kuria gali būti kontroliuojama hiperhidrozė (labai didelis viso kūno prakaitavimas). 

Dėl kokių priežasčių atsiranda bruksizmas?

Kokios yra pagrindinės gausaus prakaitavimo priežastys? 

Kai prakaitas, tiesiogine žodžio prasme, teka upeliais, hiperhidrozės simptomai yra daugiau nei akivaizdūs. Tiesa, priežastys, dėl kurių gausiai prakaituojama, nesvarbu, kuriuo metų ar paros laiku (dieną, naktimis), yra individualios.

 • Įgimtas per didelis prakaitavimas.
 • Padidėjęs prakaitavimas, atsirandantis dėl skydliaukės veiklos sutrikimo. 
 • Gausus prakaitavimas, sukeliamas tam tikrų ligų (pavyzdžiui, diabeto), infekcijų, traumų.
 • Perdėtai smarkus prakaitavimas galimas ir dėl antsvorio ar nėštumo metu. 
 
Botulino toksinas – vienas efektyviausių būdų prakaitavimui gydyti

Botulino toksinu gali būti efektyviai sprendžiamos įvairios problemos, sukeliančios fizinį bei psichologinį diskomfortą. Šis preparatas, pasižymintis prakaito liaukų veiklą slopinančiu efektu – efektyvus gydymas ir esant gausiam prakaitavimui.

Prieš atliekant botulino toksino injekciją, atliekamas vietinis nuskausminimas, tad procedūra nėra skausminga. Naudojant ploną adatą, preparatas suleidžiamas į gausiausiai prakaituojančiose kūno vietose (pavyzdžiui, pažastys, delnai, padai) pažymėtus taškus. Procedūra trunka iki 30 minučių, o pirmieji akivaizdūs teigiami pokyčiai, pavyzdžiui, gerokai sumažėjęs gausus galvos prakaitavimas naktį ar nuo prakaito šlapias veidas, susidūrus su stresine situacija, pastebimi maždaug po 3 – 5 dienų. Botulino injekcijos efektyvumas, priklausomai nuo individualių organizmo ypatybių, išsilaiko iki kelių mėnesių. Akivaizdu, jog kaina, mokama už šią procedūrą, dėl pagerėjusios gyvenimo kokybės netrunka atsipirkti. 

Gausaus prakaitavimo gydymas botulino injekcijomis yra prieinamas ne tik didžiuosiuose miestuose (Vilniuje, Kaune ir kitur), bet ir „Trakų estetikos klinikoje“, išsiskiriančioje aukščiausia personalo kvalifikacija bei inovatyviausiais grožio ir sveikatos puoselėjimo procedūromis. 

Galerija

Suleistas botulino toksinas neleidžia įvykti nerviniams impulsams, dėl kurių susitraukinėja raumenys. Šis preparatas laikinai atpalaiduoja veido raumenis, sušvelnindamas arba visai panaikindamas klostes bei raukšles, susidariusias dėl tam tikrų raumenų ar jų grupių susitraukimų.

Botulino toksinas estetinėms problemoms šalinti taikomas nuo 18 iki 65 metų. Kiekvienas žmogus savarankiškai apsisprendžia, kada jam reikalinga pirmoji injekcija, priklausomai nuo raukšlių kiekio ir keliamo diskomforto. 

Vieniems tai gali būti 20-25-ieji metai, kitiems 50-ieji. Botulino injekcijos naudojamos ne tik esamų raukšlių korekcijai, bet ir jų profilaktikai. Injekcijos, pradėtos 30-35-aisiais metais ir anksčiau, stabdo nevalingos mimikos išreikštumą ir yra taikomos pirmųjų raukšlių profilaktikai. Raukšlių profilaktika taip pat yra rekomenduojama esant labai intensyviam raumenų aktyvumui. Neretai injekcijos pradedamos atlikti 30-45 metų, kuomet sumažėjus odos elastingumui, mimikos raukšlės tampa ryškesnės. Kitas etapas – menopauzė, prasidedanti tarp 45-55 gyvenimo metų. Dėl sparčiai sumažėjusio moteriškų hormonų (estrogeno ir progesterono) kiekio, mažėja kolageno ir elastino gamyba. Dėl šios priežasties, oda sunkiau išlaiko drėgmę, pradeda sausėti ir plonėti, sparčiai išryškėja raukšlės. 

Trakų estetikos centre procedūras atlieka estetinės medicinos gydytojas. Įprastai, sritis, kurioje bus atliekama procedūra, dėl nedidelio skausmingumo nėra nuskausminama vaistais. Visgi, esant padidėjusiam jautrumui, Jums bus parinktas asmeniškai jums pritaikytas anestezijos būdas. Atsižvelgiant į žmogaus amžių, lytį, taip pat raukšlių gylį, lokalizaciją ir kitus individualius veiksnius, atitinkamuose taškuose plona specialia adata suleidžiama nedidelis preparato kiekis. Mikroinjekcijos užblokuoja raumenis, atsakingus už mimikos raukšlių susidarymą. Sustabdžius šių raumenų susitraukimus, raukšlės išsilygina. Procedūra yra greita, trunka vos keletą minučių. Suleidus injekciją, Jums bus uždėtas ledas.

Botulino toksinas pirmą kartą pradėtas naudoti estetiniams tikslams 1987 m. Šie metai laikomi reikšmingu postūmiu estetinės medicinos istorijoje. Nuo tada atrastas botulino toksino poveikis raukšlių šalinimui pradėjo nechirurginę mimikos raukšlių korekcijos erą. Botulino toksinas, kadaise pasaulyje buvęs žinomas tik kaip nuodas, estetinės medicinos srityje pradėtas plačiai vartoti saugiai ir efektyviai raukšlių korekcijai. Tinkamai pritaikytas nuodas virto efektyviu preparatu, skirtu kurti jaunatvišką išvaizdą. 

Botulino toksinu apsinuodyti neįmanoma, nes yra naudojamos labai mažos preparato dozės. Botulino toksinas suleidžiamas į konkrečius raumenis, atsakingus už mimikos raukšlių formavimąsi. 

Raumenų atrofijos nebūna, nes denervacija yra laikina ir raumenų funkcija pilnai atsistato per 3-12 mėnesių. Normalūs medžiagų apykaitos procesai išlieka raumenyse visą laiką. Taikomas kokybiškas botulino toksino preparatas garantuoja tikslų, prognozuojamą rezultatą, ilgesnį poveikį, natūralią, nesukaustytą veido išraišką.

Paprastai poveikis pradeda matytis 2-7 dieną, tačiau galutinis efektas išryškėja iki 14 dienos. Mimikos raumenys atsipalaiduoja, oda išsilygina. Efektas tęsiasi nuo 4 iki 8 mėnesių. Kai kuriais atvejais gali tęstis iki 1 metų. Visas emocijas veide ir toliau galima išreikšti, tačiau jų nelydi padidėjęs odos raukšlėtumas, oda išlieka jaunatviškos išvaizdos.

Ilgainiui botulino toksino poveikis dingsta ir injekcijas galima kartoti. Pastovaus efekto išlaikymui, injekcijų kursas kartojamas maždaug kas 4, 6 arba 8 mėnesius, priklausomai nuo individualaus atvejo. Reguliariai kartojant injekcijas, botulino toksino poveikio išsilaikymas ilgėja, gali trukti iki 6, 9 ar 10 mėnesių, pastebimas sumažėjęs raukymasis, lemiantis mimikos raukšlių susidarymą, todėl mimikos raukšlės gali būti ne tokios ryškios. Nerekomenduojama botulino toksino injekcijų kartoti dažniau negu kas 3-4 mėnesius.

Siekiant išvengti padidėjusio kraujavimo, savaitę prieš procedūrą reikia nevartoti nesteroidinių priešuždegiminių vaistų. 

Reabilitacinio laikotarpio nėra, galima iš karto sugrįžti prie įprasto dienos režimo, tačiau svarbu laikytis šių rekomendacijų:

 • 12 val. po procedūros nemasažuoti vietų, kuriose buvo atliktos injekcijos;
 • 4-6 val. po procedūros būti vertikalioje pozicijoje; 
 • Kelias pirmąsias paras po injekcijų atlikimo nesportuoti, nevartoti alkoholinių gėrimų, nesideginti saulėje ar soliariume;
 • 7-10 dienų po injekcijų vengti persikaitinimo ir staigių temperatūros pokyčių (karštų vonių, saunų); 
 • Dvi savaites po procedūros nevartoti aminoglikozidų, trankviliantų (tokių preparatų vartojimas gali sumažinti botulino toksino veikimą). 

Botulino injekcijos negali būti atliekamos, jeigu: 

 • Sergama liga, kurios vienas iš simptomų yra sutrikęs nervinio impulso perdavimas (miastenija ir kt.);
 • Moteris laukiasi; 
 • Yra laktacijos laikotarpis; 
 • Vyksta lokalūs uždegiminiai procesai; 
 • Hemofilijos atveju; 
 • Yra padidėjęs jautrumas procedūros metu taikomo preparato komponentams. 
 • Inkstų ligos anamnezėje; 
 • Vartojant vaistus, veikiančius kraujo krešėjimą; 
 • Esant somatinių ligų paūmėjimui; 
 • Jeigu vartojami vaistai, įtakojantys botulino toksino aktyvumą. Tai gali būti tam tikri antibiotikai, miorelaksantai, arba vaistai, veikiantys nervinio impulso perdavimą nervų sistemoje. 

Botulino toksino injekcijos puikiai suderinamos tarpusavyje su šiomis procedūromis:

 • hialurono rūgšties injekcijos, 
 • biorevitalizacija, 
 • mezoterapija,
 • cheminiai šveitikliai.

 Kiekviena šių procedūrų padeda pasiekti trokštamų pokyčių, veikia profilaktiškai. Kompleksinės, derančios procedūros leidžia pasiekti ilgalaikių rezultatų. 

Estetinės medicinos gydytojas pirminės konsultacijos metu įvertins jūsų odos būklę, amžinius odos pokyčius, įsigilins į jūsų savijautą ir norus bei parekomenduos Jums tinkamiausią procedūrą. Priklausomai nuo jūsų poreikių, sudarys procedūrų grafiką. 

Žmogaus oda atspindi ne tik jo amžių, tai – mūsų skaudžių ar džiaugsmingų gyvenimiškų patirčių, sveikatos ir vidinio pasaulio atspindys. Rūpinimasis savo oda leidžia žmogui būti labiau patenkintam savimi ir geriau jaustis. Šiuo atveju, botulino injekcijos padeda pasiekti labai efektyvių rezultatų, atrodo natūraliai ir leidžia džiaugtis lygia oda. Procedūra tinka įvairaus amžiaus žmonėms, padeda išvengti raukšlių susidarymo ateityje, todėl pirmųjų raukšlelių neignoruojantis ir savimi besirūpinantis žmogus gali užkirsti kelią tolimesnių, gilesnių raukšlių atsiradimui. 

Taigi, į ką atkreipti dėmesį, norint turėti jauną ir švytinčią odą?

 • Visų pirma, svarbu vadovautis specialisto nurodymais. Kiekvienas žmogus yra unikalus, galimai turi įvairių šalutinių būklių. Šiam tikslui būtina pasirinkti patyrusį, aukštos kvalifikacijos gydytoją, kuris gebės įvertinti jūsų situaciją ir užtikrins procedūros saugumą. Renkantis gydytoją, atkreipkite dėmesį į jo išsilavinimą, patirtį, taip pat tokias asmenines savybes kaip atidumas, kruopštumas, užtikrintumas.
 • Taip pat, siekiant turėti tikrai gražią odą, svarbu kombinuota jos priežiūra. Graži ir sveika veido oda – tai ne tik oda be raukšlių. Tai oda, kuri yra glotni, švytinti, sudrėkinta, turinti sveiką atspalvį. Jeigu oda yra ypač sausa ar šerpetojanti, joks makiažo sluoksnis nepadės paslėpti netobulumų, papilkėjimų, tamsių ratilų aplink akis, pigmentinių dėmelių ir kitų estetinių problemų, todėl svarbu rūpintis pačia oda ir jos išvaizda. Kadangi botulino injekcijos puikiai dera ir su kitomis procedūromis, verta rinktis procedūrų planą atsižvelgiant į visus savo odos poreikius.
 • Didelę reikšmę turi nuoseklumas. Injekcijų poveikis nėra amžinas, dėl to, siekiant išlaikyti odos jaunystę, tiek botulino injekcijas, tiek kitas procedūras kas tam tikrą laiko tarpą reikia kartoti. 

Įsitikinkite, kad botulino injekcijos bus atliekamos įstaigoje, turinčioje patvirtintą teisinį klinikos statusą ir jas jums atliks kvalifikuotas gydytojas. Nuo šiol botulino injekcijas galite atlikti ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje, bet ir gamtos apsuptyje esančioje klinikoje Trakuose. Trakų estetikos centre dirba vienas geidžiamiausių savo srities profesionalų – gyd. Vladyslav Mikhaylov.

Gyd. Vladyslav Mikhaylov (Ukraina) – gydytojas, dermatovenerologas, plastikos chirurgas, kontūrinės plastikos specialistas, tarptautinių mokymų centro injekcinių ir chirurginių metodikų, kontūrinės plastikos dėstytojas. Sertifikuotas SINCLAIR PHARMA (UK) ir Suisselle (Šveicarija) treneris. Nacionalinės mezoterapijos draugijos ir Europos sąjungos injekcinių metodų asociacijos narys. TOSKANI labaratory ekspertų sąjungos narys. Ilgametis tarptautinis prekinių ženklų technologas. Charizmatiškasis Vladyslav Mikhaylov savo profesionalumu, žiniomis ir patirtimi jau ne vienerius metus dalinasi su Lietuvos specialistais. Rengia asmeninius mokymus, plačiai domisi naujausiais pasiekimais ir taiko juos kasdieniame darbe priimdamas pacientus Trakų estetikos cente. Puikūs atsiliepimai apie gydytoją džiugina ir skatina nesustoti tobulėti – Gyd. Vladyslav Mikhaylov savo pacientus žavi atidumu, atsakingumu, kruopštumu, o sugrįžti kartoti procedūros norisi dėl nepriekaištingai atrodančių rezultatų. 

Labai jaukioje vietoje įsikūrusioje klinikoje jūsų laukia visiškas komfortas ir profesionalumas. Trakai, kaip ir Vilnius ar Kaunas, yra ne tik turistų traukos objektas, bet ir miestas, į kurį grožio procedūroms atvažiuoja žmonės iš visų Lietuvos miestų. 

Kai kurie žmonės tiki, kad po botulino injekcijų veidas tampa lyg paralyžiuotas, arba kad žmogus nebegali rodyti emocijų, susiraukti, pakelti antakių ar pan. Botulino injekcijos išlygina raukšles, tačiau žmogaus veido išraiška vis tiek atrodo natūraliai, jis gali rodyti emocijas. Žinoma, injekcija turi būti atlikta tinkamai, t. y. preparatas turi būti suleistas į reikiamą vietą ir turi būti panaudotas tinkamas jo kiekis, o šiuos dalykus užtikrina patyręs specialistas. Jeigu paciento būklė įvertinama tinkamai, ir procedūra atliekama kvalifikuoto gydytojo pagal protokolą, laikantis visų saugumo reikalavimų, tuomet pasiekiamas natūraliai atrodantis rezultatas. Pakelti antakius ir rodyti visas norimas emocijas po procedūros žmogus gali, aplinkiniai gali net neįtarti, kad kas nors atlikta, nes rezultatas neatrodo dirbtinai, tiesiog dingsta raukšlės. Atsiliepimai apie botulino injekcijas yra džiuginantys, nes ši procedūra leidžia žmonėms išsaugoti jaunystę.

Kokia yra botulino toksino injekcijos kaina? Kiekvienos atliekamos procedūros kaina priklauso  nuo srities, kurioje atliekama procedūra, taip pat nuo individualaus atvejo. 

Kaina priklauso nuo individualaus atvejo

Hiperhidrozės gydymas (pažastys) 440-540 Eur

Hiperhidrozės gydymas (delnai) 270-440 Eur

Hiperhidrozės gydymas (padai) 550-650 Eur

Gummy smile korekcija 60 Eur

Bruksizmas 170-270 Eur

Asimetrija po insulto 150 Eur

Platysma (kaklo raukšlės) 100 Eur

Seboregulecija nuo 100 Eur

(galutinė kaina prikauso nuo sprendžiamos problemos apimties)

Mezobotulino terapija 190 Eur

Raukšlės tarp antakių (pykčio raukšlės) 110-130 Eur

Kaktos raukšlės 130-150 Eur

Smakro „celiulitas“ 60 Eur

Nosies raukšlės 90 Eur

Smulkios raukšlės aplink akis (žąsies kojelės) 130-150 Eur

Pasirinkite dominančią paslaugą

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.