Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

Antakių korekcija ir dažymas

Prie veido ir akių formos bei plaukų spalvos derantys antakiai – vizualiai nedidelė, tačiau bruožus išryškinanti detalė. Užtenka ryškesnių, gražios formos  antakių, jog moteris, net ir be makiažo, atrodytų gyvybingai bei išraiškingai. Žinoma, antakių korekcija – kosmetologinė procedūra, kuria naudojasi ne tik moterys, bet ir vyrai, taip pat nori džiaugtis nepriekaištinga išvaizda. Tiesa, jei moterims dažniausiai aktualu antakių korekcija (Vilniuje, Kaune, Trakuose ar kitame mieste) ir dažymas, tai vyrai įprastai pageidauja tik pakoreguoti jų formą. 

Kaip atliekama antakių formos korekcija?

Antakių formos korekcija, priklausomai nuo individualių kliento pageidavimų, gali būti atliekama pincetu, siūlu, taip pat – depiliuojant vašku ar cukrumi. Žinoma, kai kurie kosmetologijos specialistai, atliekantys antakių korekciją Kaune ar kitame mieste, taiko tik tam tikrą metodą: išsiaiškinkite tai, spręsdami, kam patikėti savo akių, o kartu – ir viso veido – grožį. Nuo konkretaus korekcijos metodo priklauso ir antakių korekcijos kaina

Kaip dažnai turėtų būti atliekama antakių korekcija, priklauso nuo plaukelių augimo greičio. Įprastai šios procedūros rezultatas išlieka iki mėnesio laiko. 

 
Kaip atliekamas antakių dažymas?

Kartu su antakių formavimu įprastai yra atliekamas ir antakių dažymas. Net jei genetika apdovanojo ryškiais antakiais, grožiu specialistai pataria pasinaudoti paprasta gudrybe. Paryškinus apatinę antakių liniją dažais, ji atrodys „švariau“, o veido bruožai – dar gražiau. 

Antakiai, priklausomai nuo kliento pageidavimų, gali būti dažomi augaliniais (henna) arba cheminiais dažais. Cheminiai dažai įsigeria tik į plaukelius, o ne į odą ir išlieka matomi iki 4 savaičių. Antakių dažymas henna augaliniais dažais, kurie įsigeria ir į odą, ne tik leidžia išgauti tinkamiausią spalvą, išliekančią iki 6 savaičių, bet, reguliariai kartojant šią procedūrą, stiprina ir antakių plaukelius. 

Suformavus netinkamą antakių formą, užtrunka nemažai laiko, kol, plaukeliams ataugus, ir vėl gali būti atliekama antakių korekcija. Neabejotinai geriausias sprendimas – iš karto kreiptis į šios srities specialistus, kurių nepriekaištingai atliktas darbas leis džiaugtis savo išvaizda veidrodyje be jokių kompromisų. „Trakų estetikos centre“ dirba patyrę, kvalifikuoti kosmetologai, kuriuo atlikta antakių korekcija ir dažymu bei kitomis grožio procedūromis lieka patenkinti visi klientai.   

Galerija

Pasirinkite dominančią paslaugą

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.