Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

Kosmetologo konsultacija

Šiuolaikiniame pasaulyje gyvenantis žmogus patiria daug streso, yra veikiamas žalingų aplinkos veiksnių, dėl to pastebimai suprastėja daugelio žmonių odos būklė. Tam, kad būtų išsaugota odos jaunystė, reikalinga tinkama odos priežiūra, gali prireikti ir profesionalių procedūrų. Tam, kad sužinotumėte kokia yra jūsų odos būklė bei kokiais būdais galite spręsti kylančias estetines problemas, reikalinga kosmetologo konsultacija.

Kodėl verta apsilankyti kosmetologo konsultacijoje?

Konsultacijos metu specialistas apžiūrės jūsų odą, nustatys egzistuojančias estetines problemas, odos tipą.  Detali apžiūra leis objektyviai įvertinti odos būklę bei parinkti tinkamus odos priežiūros produktus ir, esant poreikiui, individualų procedūrų planą.

Kosmetologas objektyviai įvertins jūsų kasdienei odos priežiūrai taikomus produktus, esant poreikiui parinks odos priežiūros priemones, taip pat suteiks naudingos informacijos apie jų naudojimą, papasakos apie kosmetologijos srityje taikomas inovacijas. Odos priežiūros priemonių ir netgi įvairių namuose naudoti skirtų prietaisų pasiūla yra labai didelė, deja, ne visi produktai yra naudingi žmogaus sveikatai ir odos grožiui. Specialisto konsultacija padės atrasti būtent tai, kas tinka Jums. 

Taip pat, konsultacijos metu galėsite užduoti visus jus dominančius su odos priežiūra susijusius klausimus. Kosmetologas mielai pasidalins savo sukauptomis žiniomis, paaiškins kaip veikia tam tikri odoje vykstantys procesai bei kokią įtaką jiems turi kiti žmogaus gyvenimo veiksniai, tokie kaip žalingų įpročių turėjimas, netinkama mityba, miego ir poilsio režimo nesilaikymas ir pan.  

Dažnu atveju, žmonės apleidžia odos priežiūros rutiną: neturi tam laiko, eina miegoti nenusivalę veido, visiškai nesusimąstydami, kokie gali būti šių veiksmų padariniai. Kartais nutinka ir atvirkščiai – kai kurios moterys linkusios naudoti gausybę skirtingų odos priežiūros produktų, kurie nedera tarpusavyje, arba netgi taiko odos valymo prietaisus namuose. Kosmetologas jums padės atrasti balansą ir išsiugdyti tinkamus odos priežiūros namuose įgūdžius.

Dėl didelės paklausos kosmetologų konsultacijos teikiamos ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje, bet ir kituose miestuose. Kosmetologo konsultacijos kaina Trakų estetikos centre – 30 Eur.

Galerija

Pasirinkite dominančią paslaugą

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.