Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

Rūgštinis veido valymas

Rūgštinis veido pilingas – tai procedūra, kurios metu ant odos paviršiaus paskirstoma rūgštis. Po procedūros būdingas spartesnis veido odos atsisluoksniavimas ir atsinaujinimas.

Kas yra rūgštinis veido valymas?

Šiandien veido valymas rūgštimi yra nepakeičiama daugelio estetinių praktikų dalis, o naudojamos cheminės medžiagos dažnai gaunamos iš natūralių ingredientų. Pavyzdžiui, piene yra pieno rūgšties, rūgščiose vynuogėse yra vyno rūgšties, o citrinų sultyse – citrinos rūgštis. Tai alfa hidroksi (vaisinės) rūgštys, kurios naudojamos cheminiuose šveitikliuose. Salicilo rūgštyje, randamoje žiemkenčiuose, yra beta hidroksi rūgščių, kurios yra naudingos spuoguotai, uždegiminei odai. Trichloracto rūgštis (TCA) naudojama vidutinio gylio šveitimo procedūroms. Senosios kartos TCA prepraratus procedūroms gali naudoti tik gydytojai. Pati rūgštis naudojama aknės paliktiems randams mažinti, odos pakėlimui ir stangrinimui. 

Rūgštis – labai laki medžiaga, todėl cheminis odos šveitimas netaikomas besilaukiančioms pacientėms nėštumo metu. Jeigu veido valymas su rūgštimi atliekamas naudojant fenolį, reikalinga bendroji anestezija, širdies darbo stebėjimas. Fenolio rūgštis sukelia žymų odos atsisluoksniavimą. Nors gilesni šveitikliai buvo populiarūs praeityje, dauguma klientų šiandien pageidauja paviršinių šveitiklių procedūrų, nes jų reabilitacijos laikas yra ženkliai trumpesnis nei gilių cheminių šveitiklių. Švelniau veikiantys šveitikliai nušveičia odą ir paskatina jos negyvų ląstelių atsisluoksniavimą. Cheminis odos valymas reikalingas siekiant turėti skaistesnę, tolygesnio paviršiaus odą.

Rūgštinis veido valymas susliaukia puikių atsiliepimų, po procedūrų kurso klientus stebina akivaizdžiai pagerėjusi odos būklė. Atsiliepimai ir pacientų džiaugsmas skatina specialistus dar labiau domėtis šia sritimi ir toliau žengti tobulėjimo keliu.

Cheminis veido šveitimas taikomas tiek didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje, tiek mažesniuose miestuose, taip pat Trakuose esančiame Trakų estetikos centre. Procedūros teikiama nauda yra pastebima iš karto (rūgštis ištirpdo ant odos paviršiaus esančius nešvarumus, inkštirus, prie pat odos paviršiaus iššokusius spuogelius) ir odai atsinaujinant rezultatas tik gerėja, veido valymas rūgštimi leidžia džiaugtis skaisčia ir švaria oda. Cheminis veido valymas gali būti atliekamas bet kuriuo metų laiku, tačiau apsauga nuo saulės poveikio po procedūros yra būtina. Procedūros kaina Trakų estetikos centre yra 65 Eur.

Galerija

Pasirinkite dominančią paslaugą

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.