Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

Aparatinė odos diagnostika

Tai šiuolaikinis odos būklės įvertinimo ir analizės aukštųjų technologijų dėka metodas. Diagnostikos metu objektyviai įvertinama paciento odos būklė, todėl galima sudaryti veiksmingų procedūrų, reikalingų odos būklės gerinimui, planą, taip pat tikslingai parinkti produktus odos priežiūrai namuose. Atliekant aparatinę odos diagnostiką, pastebimos odos savybės, kurios nėra matomos plika akimi, taip pat pagal odos būklę įvertinamas odos amžius.

Veido odos diagnostikos nauda

Kodėl verta atlikti veido odos diagnostiką? Kuo aparatinė odos diagnostika yra pranašesnė už apžiūros būdu atliekamą diagnostiką?

Veido odos diagnostika Trakų estetikos centre atliekama naujausios kartos aparatu. Veidas fotografuojamas iš abiejų pusių ir iš priekio, suveikia blykstė. Aparato parodytuose rezultatuose atsispindi visapusiška odos paviršiaus būklė, gaunami išsamūs duomenys apie saulės padarytą žalą odai, matoma ne tik paviršinė, bet ir dermos sluoksnyje esanti hiperpigmentacija. Jeigu odoje vyksta uždegiminiai procesai, matomas uždegimas ir jo lygis. Bendrai vertinamos dėmelės, raukšlės, tekstūra, poros, uždegimas. Šių odos pakitimų nustatymas leidžia objektyviai įvertinti individualų atvejį. Pagal odos būklę parenkamos odos priežiūrai reikalingos priemonės, procedūros, maisto papildai.

Veido odos diagnostika, galvos odos ir plaukų diagnostika, taip pat odos ligų diagnostika reikalinga ne tik siekiant paskirti patį efektyviausią gydymą, bet ir vertinant procedūrų efektyvumą. Visada rekomenduojame pakartotiną vizitą pokyčiams po procedūrų kurso ar po priemonių namuose naudojimo, kad būtų galima objektyviai įvertinti pokyčius odoje, atkreipti dėmesį į odos problemas, kurios dar išliko arba yra linkusios atsinaujinti. Odos būklės stebėjimas ne tik leidžia suvokti kurios odos problemos yra opiausios, pakartotinai atlikus diagnostiką ir matant gerėjančius rezultatus atsiranda papildoma motyvacija ir džiaugsmas, kuomet matomi tikslūs skaičiai: kiek metų atjaunėjo oda, kiek procentų sumažėjo uždegimų kiekis ar kiek procentų padidėjo drėgmė odoje.

Aparatinė odos diagnostika atliekama ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje, bet ir modernioje klinikoje Trakuose. Trakų estetikos centras siūlo išsamias konsultacijas, kurias teikiantys profesionalai žavi savo erudicija ir atidumu.

Galerija

Pasirinkite dominančią paslaugą

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.