Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

Depiliacija vašku

Lygi, glotni oda be nepageidaujamų plaukelių – būtinybė ne tik vasarą, kai dėvime atviresnius rūbus. Daugeliui savo išvaizda besirūpinančių žmonių – tiek moterų, tiek vyrų, tai – savaime suprantamas dalykas, nepriklausomai nuo metų laiko, suteikiantis pasitikėjimo bet kurioje situacijoje. 

Išbandžius depiliaciją vašku, įprastus skutimosi peiliukus, kurie dirgina odą, o, norint rezultatą, juos naudoti reikia kasdien, pamiršta kone kiekvienas. Depiliacija vašku, kaina – gana nebrangi grožio procedūra, o savo efektu patenkinanti net ir reikliausių klientų norus. Depiliacija vašku – saugi, įvairiems odos tipams tinkantis depiliacijos metodas, kurio efektas išlieka net iki 6 savaičių. Tiesa, nusiteikite, jog, norėdami išbandyti depiliaciją vašku, teks apsišarvuoti kantrybe ir palaukti, kol plaukeliai paaugs iki 4-5 mm. 

Kokie yra pagrindiniai depiliacijos vašku privalumai?

  • Tai – neilgai trunkanti procedūra, leidžianti džiaugtis ilgalaikiais rezultatais: lygia, glotnia, švelnia oda be nepageidaujamų plaukelių. 
  • Depiliacija vašku gali būti atliekama bet kurioje (veido depiliacija vašku, antakių depiliacija vašku, bikini depiliacija vašku ir kita), net ir jautriausioje kūno vietoje. 
  • Efektyviai pašalinami įvairūs (tamsūs, šviesūs, stori, ploni) plaukeliai. 
  • Procedūra gali būti atliekama beveik visų tipų odos savininkams. Išimtis – labai jautri, stipriai šerpetojanti, daug apgamų turinti oda. 
  • Diskomfortas, jaučiamas depiliacijos metu, kiekvieną kartą vis silpnėja, o ataugančių plaukelių yra mažiau, jie plonesni, šviesesni. 
 
Kaip dažnai turi būti atliekama depiliacija vašku?

Depiliaciją vašku atliekant pirmą kartą, plaukeliai gali ataugti po 3-4 savaičių. Procedūrą kartojant, lygi, glotni oda džiugina net iki 6 savaičių, o ataugantys plaukeliai yra plonesni ir šviesesni. 

Turint laiko, įgūdžių bei reikiamų priemonių, depiliaciją vašku galima atlikti ir namuose. Visgi, tikriausiai sutiksite, jog kur kas maloniau atsipalaiduoti ir savo kūno grožio puoselėjimą patikėti į profesionalų rankas. „Trakų estetikos centre“ dirba patyrę, kvalifikuoti specialistai, besilaikantys aukščiausių higienos reikalavimų ir garantuojantys ne tik tobulą rezultatą, bet ir minimalų diskomfortą procedūros metu. 

Galerija

Pasirinkite dominančią paslaugą

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.