Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

SMAS liftingas (HIFU)

Aukšto dažnio fokusuotas ultragarsas (SMAS liftingas) – naujausia technologija grožio srityje. HIFU pranašesnis už RF ir lazerinį odos atjauninimą, nes nepažeidžiant epidermio gali paveikti gana gilius odos ar riebalų sluoksnius – veidui nuo 1,5 mm iki 4,5 mm gylio, kūnui nuo 3,0 mm iki 16 mm.

SMAS lifting privalumai

Taškinė koaguliacija įvairiuose gyliuose „sumažina“ odos plotą, sustangrina, išlygina raukšles. Kolageno ir elastino sintezė bei audinių regeneracija aktyviai vyksta dar pusmetį po procedūros, rezultatai džiugina apie 1-1,5 metus.

HIFU poveikis:

  1. Akivaizdžiai sustangrėjusi oda;
  2. Pasitempusi kaklo, pasmakrės, vokų oda, išryškėjęs veido ovalas;
  3. Skaistesnė, lygesnė oda, sumažėjusios poros;
  4. Sumažėjęs raukšlių gylis;
  5. Stangresnė oda žastų, krūtinės, šlaunų, pilvo srityse, ženkliai sumažęs strijų matomimas.

 

Kaip HIFU VEIKIA?

Procedūros metu stimuliuojama kolageno sintezė dermoje bei SMAS odos sluoksnyje veikiant fokusuota ultragarso energija (HIFU). Odos sluoksnis, kuris yra koreguojamasultragarso metu yra veikiamas be pjūvių ir odos paviršiaus pažeidimų tinkamame gylyje sudarant tinkamą temperatūrą, išprovokuojant regeneracinį procesą, naujo kolageno sintezę ir pagal poreikį gali veikti lipolitiškai. 

Didelio intensyvumo nukreiptas ultragarsas (HIFU) tiesiogiai teikia šilumos energiją odos ir poodinio audinio rekonstrukcijai neinvaziniu būdu, kuris stimuliuoja ir atnaujina odos kolageną, taigi, pagerina odos struktūrą. 

Ultragarso procedūra stimuliuoja gilius struktūrinius odos sluoksnius, tai yra natūralus regeneracinis procesas, skatinantis naujų kolageno skaidulų augimą, kuris laikui bėgant liftinguoja ir stangrina odą.

 

HIFU nauda:

  1. Stangresnė, ženkliai jaunesnė oda.
  2. Nechirurginė, neinvazinė procedūra.
  3. Minimali poprocedūrinė priežiūra
  4. Natūraliai atrodantys rezultatai.

 

Rezultatas:

SMAS liftingas iš tiesų veikia neinvaziniu iš vidaus veikiančiu metodu, rezultatai aiškiai matomi palaipsniui per 2-3 mėnesius ir gali progresiškai gerėti iki 6 mėnesių po procedūros.

SMAS lifting kaina priklauso nuo srities, kurioje atliekama procedūra bei šūvių skaičiaus.

Galerija

Pasirinkite dominančią paslaugą

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.