Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

Cheminis odos šveitimas

Vertinant išvaizdą, pirmiausiai į akis krenta žmogaus veidas. Norint, jog su amžiumi vykstantys pokyčiai bei įvairios odos problemos (pavyzdžiui, aknė), nuolatinis dekoratyvinės kosmetikos naudojimas, saulės spinduliai ir kiti žalingi veiksniai paliktų kuo mažiau pėdsakų ant mūsų veido, odą būtina tinkamai prižiūrėti. Reguliarus veido valymas (pilingas) – viena iš kosmetologinių procedūrų, rekomenduojama įvairaus amžiaus, skirtingo odos tipo bei būklės moterims bei vyrams.

Kada rekomenduojamas cheminis veido valymas?

Cheminis veido valymas – vienas iš populiariausių ir efektyviausių pilingo metodų, kai negyvos odos ląstelės nuvalomos ne mechaniniu būdu, o naudojant specializuotas kosmetikos priemones, pagamintas iš vaisių rūgščių, augalinių enzimų, fermentų. 

Gali būti atliekamas ne tik veido, bet ir nugaros, kaklo, pečių, iškirptės, rankų bei kojų srities pilingas. 

Kada rekomenduojamas cheminis veido valymas?

Cheminis veido valymas turėtų būti atliekamas reguliariai, nepriklausomai nuo to, ar vaizdas, matomas veidrodyje, tenkina, ar susiduriama su akivaizdžiomis odos problemomis. Profesionaliai atliktas veido pilingas atveria poras, pro kurias pasišalina organizme esantys nešvarumai. Tai leidžia džiaugtis gražia oda dabar bei padeda užbėgti už akų rimtesnėms odos problemoms, kurių gydymas vėliau gali pareikalauti brangesnių, labiau intervencinių procedūrų. 

Cheminis odos valymas rekomenduojamas susidūrus su išvardintomis odos problemomis.

 • Smulkios raukšlelės.
 • Odos suglebimas, stangrumo praradimas.
 • Papilkėjusi, gyvybingumą praradusi oda.
 • Odos išsausėjimas, šiurkštumas.
 • Fotosenėjimas, sukeliamas UV spindulių.
 • Ant odos esantys bėrimai, spuogai (pavyzdžiui, aknė).
 • Odos jautrumas, paraudimai (kuperozė).
 • Randai, likę nuo spuogų ar atsiradę dėl mechaninių odos pažeidimų.  
 • Hiperpigmentacija (tamsios dėmės, sukuriančios vizualų odos nelygumo efektą) ir kita.
Kuo naudingas cheminis veido šveitimas?
 • Pašalinus negyvas odos ląsteles, atveriamos poros, tad išsivalo net giliausi odos sluoksniai.
 • Reguliariai atliekant pilingą, sumažėja raukšlelių gylis. 
 • Procedūros metu yra aktyvinama medžiagų apykaita odos ląstelėse, taip skatinant paviršinio bei giliųjų odos sluoksnių atsinaujinimą. 
 • Oda tampa pastebimai skaistesnė, lygesnė stangresnė. 
 • Randeliai ir pigmentinės dėmės tampa mažiau pastebimi, efektyviai sprendžiamos kitos odos problemos. 

Cheminis veido valymas saugiomis, efektyviomis priemonėmis, atliekamas profesionalių, savo kvalifikaciją nuolat atnaujinančių kosmetologų – paslauga, teikiama „Trakų estetikos centre“ (Trakuose, Bernardinų 2C). Džiaugiamės, jog teikiamą aukščiausią grožio ir sveikatos puoselėjimų paslaugų kokybę patrauklia kaina įvertina ir didžiųjų šalies miestų (Vilniaus, Kauno) gyventojai,  tapdami nuolatiniais mūsų estetikos klinikos klientais. 

Galerija

Dažniausiai užduodami klausimai:

Prieš procedūrą rekomenduojama vengti saulės spindulių, nenaudoti kitų eksfolijuojančių produktų ir informuoti specialistą apie visus naudojamus odos priežiūros produktus bei vaistus.

Procedūros metu ant odos užtepama pasirinkta cheminė medžiaga, kuri laikoma tam tikrą laiką, kad veikliosios medžiagos prasiskverbtų į odą. Vėliau rūgštis neutralizuojama ir oda nuvaloma.

Procedūros metu gali būti jaučiamas lengvas deginimas ar dilgčiojimas, tačiau tai priklauso nuo naudojamos rūgšties tipo ir koncentracijos. Dažniausiai tai yra toleruojamas diskomfortas.

Po procedūros rekomenduojama vengti saulės spindulių, naudoti apsauginius kremus nuo saulės, drėkinamuosius kremus ir vengti veikliųjų odos priežiūros priemonių, kol oda pilnai atsistatys.

Galimus šalutinius poveikius apima paraudimas, patinimas, odos pleiskanojimas ir jautrumas. Retais atvejais gali pasireikšti stipresnės reakcijos, tokios kaip infekcijos ar pigmentacijos pokyčiai.

Procedūrų dažnumas priklauso nuo odos tipo, naudojamos rūgšties ir individualių poreikių. Paprastai rekomenduojama procedūras kartoti kas 4-6 savaites, tačiau tai turėtų nuspręsti specialistas.

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.