Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

Gydomasis masažas

Gydomasis masažas – tai rankomis atliekama minkštųjų dalių stimuliacija, galinti pagerinti būklę asmenų, besiskundžiančių tam tikrais sveikatos sutrikimais ar norinčių užkirsti kelią pastarųjų pasireiškimui. Gydomieji masažai, atliekami, derinant skirtingas masažo technikas (klasikinis, taškinis, giliųjų raumenų ir kita), gali būti tiek pagrindinis gydymo metodas, tiek ir kompleksinio gydymo dalis, kuri, derinant, pavyzdžiui, su kineziterapija, gali padėti atsistatyti po patirtos traumos ar ligos. 

Gydomasis masažas (Vilnius, Kaunas, Trakai ir kiti miestai) gali būti atliekamas visiems, jaučiantiems skausmus įvairiose kūno srityse ar, dėl tam tikrų rizikos faktorių, suinteresuotiems rūpintis savo sveikata profilaktiškai. Gydomąjį masažą neretai rekomenduoja ir medikai, pavyzdžiui, pacientams, sergantiems tam tikromis kaulų-raumenų sistemų ligomis, besiruošiantiems sąnario protezavimui ar po atliktos operacijos ir pan.

Kuo naudingas gydomasis masažas?

  • Pašalinamas ne tik skausmas tam tikrose srityse (nugaros, kaklo, galvos ir kita), bet ir jį sukeliančios priežastys. 
  • Atpalaiduojami įsitempę raumenys.
  • Gerinama laikysena. 
  • Daromas teigiamas poveikis bendrai savijauta. 

Norint, jog, pavyzdžiui, gydomasis nugaros masažas (Vilniuje, Kaune, Trakuose ir pan.) būtų veiksmingas ir atneštų ilgalaikę naudą, vieno apsilankymo pas profesionalų masažuotoją nepakaks. Specialistas, įvertinęs individualią sveikatos būklę, nustato reikiamą masažų skaičių, jų trukmę bei periodiškumą. Klientams, turintiems rimtų sveikatos sutrikimų, gali reikėtų ir 6-10 procedūrų. Masažistas, atsižvelgdamas į Jūsų sveikatos būklę, gali pateikti ir kitų rekomendacijų, susijusių su sveikatos korekcija, pavyzdžiui masažo seansus derinti su kineziterapiniais pratimais. 

Gydomasis masažas, dažnai atliekamas ne tik profilaktiškai, bet žmogui sergant – viena sudėtingiausių, didžiausio profesionalumo reikalaujanti masažo rūšis. Tad Jūsų užduotis – išsirinkti geriausią masažo specialistą, gebantį profesionaliai įvertinti individualią kliento sveikatos būklę, pritaikyti tinkamiausią masažo techniką, trukmę ir pan.  

„Trakų estetikos centre“ dirba tik profesionalūs, patyrę, reguliariai kvalifikaciją atnaujinantys masažo meistrai, į kurių rankas patikėję savo kūną, galėsite būti visiškai ramūs! 

Galerija

Pasirinkite dominančią paslaugą

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.