Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

Plaštakų išorinės dalies apimties modeliavimas

Bėgantys metai bei žalingi išorinės aplinkos veiksniai palieka pėdsaką visame žmogaus kūne, taip pat – ir ant rankų. Ryškios sausgyslės ir venos, netolygi, pigmentinėmis dėmėmis nusėta, raukšlėta rankų oda, dėl sumažėjusio elastingumo „kabantis“ jos perteklius. Tai – dažnos, estetinį vaizdą gadinančios, o neretai ir gyvenimo kokybę neigiamai veikiančios rankų odos problemos, išryškėjančios su amžiumi.  

Kaip atliekamas plaštakų išorinės dalies apimties modeliavimas hialuronu?

Šiuolaikinė estetinė medicina siūlo ne viena metodą, kaip, be chirurginės intervencijos, išspręsti įvairias odos problemas skirtingose srityse. Plaštakų išorinės dalies apimties modeliavimas hialurono rūgšties užpildais – viena efektyviausių odos atjauninimo procedūrų, ne tik suteikianti odai estetinio putlumo, bet ir atstatanti drėgmės balansą bei skatinanti odos atsinaujinimo procesą.  

Kaip atliekamas plaštakų išorinės dalies apimties modeliavimas hialuronu?
  • Išorinė plaštakos dalis, į kurią bus leidžiamas preparatas, dezinfekuojama ir patepama skausmą slopinančiu kremu.
  • Atlikus vietinę nejautrą, į tikslingai parinktus taškus plaštakų srityje, naudojant ploną adatą ar kaniulę, yra suleidžiama hialurono rūgštis, kuri užpildo tuščias odos ertmes ir nelygumus. Reikiamą preparato kiekį parenka specialistas, įvertinęs odos būklę bei pageidaujamą rezultatą. Nuo naudojamo hialurono rūgšties kiekio ir dūrių skaičiaus priklauso šios procedūros, atliekamos estetikos klinikose (Vilniuje, Kaune, Trakuose ar kitur), kaina.  
  • Siekiant, jog hialurono užpildas odoje tolygiai pasiskirstytų, dūrio vieta švelniai pamasažuojama. 
 
Kokį ir kaip ilgai išliekantį poveikį suteikia ši procedūra?

Užpildžius tuščias plaštakų odos ertmes hialuronu, išnyksta neestetiškai „kabanti“ oda. Ji prisotinama drėgmės, ji tampa stangresnė, švelnesnė, suvienodėja spalva. Hialurono rūgštis suteikia ne tik išorinį, vizualiai pastebimą efektą, bet ir stimuliuoja kolageno gamybą, mikrocirkuliaciją, skatina ląstelių regeneraciją. Tad efektyviai sprendžiamos ne tik esamos odos problemos, bet ir pristabdomas tolimesnis odos senėjimas.  

Procedūros poveikis matomas iš karto, tačiau geriausiai rezultatai išryškėja maždaug 3-4 savaitės po atliktos procedūros. 

Priklausomai nuo odos būklės, plaštakų modeliavimą hialuronu rekomenduojama atlikti kartą per 12 mėnesių, kai kuriais atvejais – ir dar rečiau. 

 „Trakų estetikos centre“ visas odos atjauninimo bei kitas grožio puoselėjimo procedūras atlieka tik patyrę, aukščiausios kvalifikacijos, nuolat žinias bei įgūdžius atnaujinantys specialistai. Tai – pagrindinė mūsų estetikos klinikos stiprybė, leidžianti klientams džiaugtis efektyviais, tačiau saugiais ir individualius poreikius išpildančiais procedūrų rezultatais bei, žinoma, maloniu personalo bendravimu. 

Galerija

Pasirinkite dominančią paslaugą

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.