Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

Vektorinis liftingas

Amžius –  vienas iš daugelio faktorių, kuriam veikiant, odos būklė, bėgant metams, pastebimai blogėja. Mažėjant elastino ir kolageno gamybai, oda suglemba, atsiranda raukšlių, prarandamas spalvos tolygumas (pigmentinės dėmės, odos patamsėjimas ir kita). Odai nesugebant savarankiškai pasigaminti reikiamo kiekio hialurono rūgšties, ši išsausėja, praranda elastingumą, natūralų spindesį ir pan. 

Vien  kremai bei kitos naudojamos veido priežiūros priemonės nėra pajėgios pašalinti metų pėdsakų, paliekamų ant mūsų odos bei užkirsti kelią tolimesniam odos būklės blogėjimui. Juolab, jei kokybiška kosmetika pradedama naudoti odos problemoms jau paaštrėjus, o ne profilaktiškai. 

Plačiau apie vektorinį liftingą

Šiuolaikinė estetinė medicina  visiems, nepriklausomai nuo amžiaus bei lyties, gali pasiūlyti ne vieną procedūrą, leisiančią džiaugtis jaunesne, lygesne oda bei natūraliu veido kontūru, suteikiančiu bruožams estetiškos ir išraiškingumo, išvengiant sudėtingos chirurginės intervencijos. Vienas jų – vadinamasis audinių armavimas arba, paprasčiau tariant – sutvirtinimas, atliekamas naudojant tam tikrus preparatus (pavyzdžiui, hialurono rūgštį) ar specialius prietaisus. Priklausomai nuo to, koks metodas, skatinantis audinių atsinaujinimą, yra taikomas, išskiriamos įvairios armavimo technikos (pavyzdžiui, vektorinis liftingas arba, kitaip vektorinis armavimas, „Bio skin tightening“, „Spider lift“, gofražas ir kita). 

Vektorinis liftingas – vienas iš procedūrų, kurią išbandyti gali „Trakų estetikos centro“ klientai

„Trakų estetikos centre“, įsikūrusiame Trakuose, Bernardinų g. 2C dirba aukščiausios kvalifikacijos, patyrę specialistai, aktyviai besidomintys savo srities naujovėmis bei sėkmingai jas taikantys praktinėje veikloje. Nežinote, kokia armavimo procedūra (pavyzdžiui, vektorinis liftingas, bio armavimas ir kita) ar kita grožį puoselėjanti paslauga yra geriausias sprendimas individualioje Jūsų situacijoje? Užsiregistruokite specialisto konsultacijai mūsų estetikos klinikoje, kurios metu, įvertinus esamą odos būklę ir pageidaujamus pasiekti rezultatus, gausite profesionalius patarimus dėl rekomenduojamų procedūrų, jų skaičiaus (nuo to priklauso galutinė paslaugos kaina), atlikimo dažnumo ir pan. 

Džiaugiamės, jog mūsų atliekamų grožį ir gerą savijautą puoselėjančių bei visapusišką atsipalaidavimą garantuojančių procedūrų kokybę vertina ne tik vietiniai, bet ir klientai, gyvenantys Vilniuje, Kaune ar net ir gerokai atokesniuose šalies kampeliuose.

Galerija

Pasirinkite dominančią paslaugą

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.