Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

Celiulito gydymas

Mezoterapija – tai medicininis gydymo metodas, kurio metu į probleminės kūno odos zoną mikroinjekcijomis sušvirkščiami įvairūs veikliųjų preparatų mišiniai. Mezoterapiją verta taikyti siekiant atjauninti odą, spręsti estetines odos problemas, siekiant stabdyti plaukų slinkimą arba skatinti augimą.

Geriausia dovana sau – mezoterapija

Celiulitas, dėl vizualinio panašumo, neretai vaizdžiai pavadinamas „apelsino žievele“ – tai riebalinių ląstelių sankaupos poodiniame sluoksnyje, dažniausiai išryškėjančios ant šlaunų ir sėdmenų. Tiesa, priklausomai nuo kūno tipo, ši estetinė, sveikatai nepavojinga, tačiau daugeliui moterų diskomfortą sukelianti problema, gali atsirasti ir kitose vietose, kuriose yra riebalinio audinio (pavyzdžiui, ant krūtinės, rankų ir pan.). Neieškant sprendimo, koks celiulito gydymas individualiu atveju yra tinkamiausias, pradinė celiulito stadija, kai odos nelygumai beveik nepastebimi, gali labai greitai progresuoti. Kuo labiau ši problema pažengusi, tuo celiulito mažinimas yra sudėtingesnis, brangesnis, o ir rezultatai ne tokie efektyvūs. 

Kokie metodai taikomi gydant celiulitą?  

Celiulito gydymas (atsiliepimai moterų, susidūrusių su šia estetine problema, tai patvirtina) efektyviausias tada, kai imamasi kompleksinių šios sprendimo priemonių. Žinoma, derėtų peržiūrėti savo mitybos racioną bei padidinti fizinį aktyvumą. Tačiau, profilaktiškai ar vos tik pamačius pirmuosius celiulito požymius, reikėtų reguliariai atlikti ir anticeliulitines procedūras, kurių įvairovė leidžia kiekvienam išsirinkti priimtiniausią variantą, atsižvelgiant į kainą, esamą celiulito stadiją ar kitus aktualius kriterijus. 

Celiulito gydymas mezoterapija, limfodrenažinis-anticeliulitinis masažas, celiulito gydymas lazeriu – dalis populiariausių, efektyvius rezultatus garantuojančių anticeliulitinių procedūrų, kurios, atliekamos reguliariai, gali sumažinti ne tik esamus celiulito požymius, bet ir pristabdyti tolimesnį šios problemos progresą. Konkretus poveikis priklauso nuo individualios procedūros, tačiau visų jų metu yra skatinama kraujo bei limfos apytaka, veikiami ne tik išoriniai, bet ir gilesni audiniai, oda stangrėja, mažėja riebalinis audinys, tad celiulitas tampa mažiau pastebimas. 

„Trakų estetikos centre“ dirbantys kvalifikuoti, patyrę specialistai, įvertinę Jūsų odos būklę, kompetentingai patars, kurios anticeliulitinės procedūros, atliekamos mūsų estetikos klinikoje, yra tinkamiausias, efektyviausius rezultatus individualiu atveju garantuojantis sprendimas. 

Galerija

Pasirinkite dominančią paslaugą

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.