Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

Aromaterapinis masažas

Aromaterapinis masažas – tai procedūra, kurios metu įprastas augalinis masažo aliejus yra sumaišomas su aukščiausios kokybės eteriniais aliejais ir, priklausomai nuo konkrečios masažo technikos ypatumų, įtrinamas į kūną. Eterinių aliejų rūšių yra labai daug ir kiekviena pasižymi savo unikaliu poveikiu mūsų juslėms bei emocijoms. Tad aromaterapinis masažas, priklausomai nuo naudojamų eterinių aliejų, gali efektyviai išspręsti iš pažiūros visiškai skirtingas problemas. Pavyzdžiui, susigrąžinti emocinį stabilumą ramybės ieškančiam žmogui ar, priešingai, tonizuoti ir suteikti jėgų.

Plačiau apie aromaterapinį masažą

Aromaterapinio masažo metu eteriniai aliejai į žmogaus kūną patenka ne tik per nosį, juos įkvepiant, bet ir tiesiogiai – per masažuojamą odą. Tai užtikrina, jog eterinių aliejų poveikis fizinei bei emocinei savijautai pasireiškia greičiau bei yra intensyvesnis. 

 
Kokį teigiamą poveikį turi aromaterapinis masažas?

Įprasti masažai, atliekami profesionalo rankomis, padeda ne tik atsipalaiduoti, bet ir sumažina raumenų įtampą, padeda reguliuoti kraujospūdį, širdies darbą, skatina kraujo ir limfos apytaką. Aromaterapiniai masažai, į pagalbą pasitelkus tam tikros rūšies eterinius aliejus, turi dar stipresnį, ilgiau išliekantį teigiamą poveikį. 

Aromaterapinis kūno masažas, kurio kaina priklauso nuo trukmės: 

 • efektyviai pašalina fizinę ir emocinę įtampą;
 • leidžia giliai atsipalaiduoti;
 • pašalindamas neigiamas emocijas, veikia tarsi savotiškas „antidepresantas“
 • skatina protinės sistemos veiklą;
 • padeda kovoti su nemiga
 • skatina limfos ir virškinimo sistemos darbą;
 • Didina darbingumą;
 • gali padėti sumažinti kaklo ir pečių srityje jaučiamą sąstingį, nugaros skausmą;
 • mažina skausmus, atsirandančius sergant artritu, reumatizmu, įvairiomis neurologinėmis ligomis, migrena,  patirtus dėl raumenų patempimo, kaulų lūžių ir pan. 
 • gali padėti koreguoti laikyseną;
 • maitina, minkština odą, gali padėti sumažinti kai kurias odos problemas (pavyzdžiui, celiulitą). 

Kviečiame apsilankyti mūsų estetikos klinikoje Trakuose, kurioje Jūsų laukia ne tik aromaterapinis viso kūno masažas, bet ir didelė įvairovė kitų, grožį ir sveikatą puoselėjančių procedūrų. Mūsų masažo specialistai turi sukaupę daug patirties bei specifinių žinių, nuolat tobulina procedūrų kokybę keldami kvalifikaciją ir yra pasirengę atlikti kokybišką masažą Vilniuje, Kaune ir kituose didžiuosiuose miestuose teikiamoms analogiškoms paslaugoms. 

Galerija

Pasirinkite dominančią paslaugą

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.