Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

Lūpų putlinimas

Lūpų forma, spalva bei, žinoma, putlumas turi didelę reikšmę veido bruožams. Vadinasi, įtakoja ir tai, kaip mus mato bei vertina aplinkiniai ir, ne mažiau svarbu, lemia asmeninį pasitenkinimą savo išvaizda. Ne kiekviena moteris yra patenkina genetiškai paveldėta lūpų forma ar storiu. Dar daugiau problemų kyla senstant, kai, dėl natūralių procesų, vykstančių organizme, mažėja hialurono rūgšties, atliekančios odos drėkinimo, tonuso bei elastingumo užtikrinimo funkciją, kiekis. To rezultatas – sumažėjęs lūpų tūris, nusileidę kampučiai, pasikeitusi jų forma, raukšlelės, atsirandančios ne tik kampučiuose, bet ir ant pačių lūpų.  

Viena populiariausių, didelės invazijos nereikalaujanti, saugi, tačiau akivaizdų, ilgalaikį efektą garantuojanti procedūra – lūpų putlinimas hialuronu. Jos rezultatas – išraiškingesnė lūpų forma, putlumas, reikiamas drėgmės kiekio užtikrinimas, nedidelių raukšlelių, esančių lūpų srityje, užpildymas.

Gražios lūpos – ne tik šių laikų siekiamybė

Moterys (kai kuriose kultūrose – ir vyrai) didelį dėmesį lūpų išvaizdai ir jų priežiūrai skyrė jau prieš tūkstančius metų. Spėjama, jog pirmieji lūpų dažai, maždaug prie 5000 metų, buvo pagaminti Mesopotamijoje, panaudojus sugrūstus akmenukus ir kitus natūralius, gamtoje rastus pigmentus.  

20 a. antroje pusėje, ieškant būdų, kaip pakoreguoti natūralią lūpų formą, buvo pasitelktas parafinas, silikonas bei kolagenas. Pirmųjų dviejų medžiagų, siekiant minėto tikslo, dėl kenksmingumo žmogaus organizmui, netrukus buvo atsisakyta. Tuo tarpu kolagenas buvo naudojamas ilgesnį laiką, tačiau rezultatai, lyginant su tais, kuriuos galima pasiekti šiandien, atliekant hialurono injekcijas, buvo trumpalaikiai. Ieškoti efektyvesnių sprendimų skatino ir faktas, jog, prieš atliekant procedūras kolagenu, pacientams reikėdavo atlikti alergijos testus šiai medžiagai, kurie užtrukdavo labai ilgai.   

Galiausiai, 21 a. lūpų putlinimui buvo pradėtas naudoti hialuronas. Tai – efektyvi, ilgalaikius rezultatus atnešanti ir, ne mažiau svarbu, žmogaus organizmui kenksmingo poveikio neturinti medžiaga, suteikianti galimybę pakoreguoti savo bruožus, taip išvengiant neigiamai gyvenimo kokybę veikiančių kompleksų. 

Kokiais atvejais yra rekomenduojamas lūpų putlinimas hialuronu?

„Trakų estetikos centro“ klientės, dar tik besidominčios lūpų putlinimo hialuronu procedūra ar šią išbandančios jau ne pirmą kartą – įvairaus amžiaus moterys, dėl skirtingų priežasčių nepatenkintos esama išvaizda lūpų srityje.

 • Dėl natūralių, su amžiumi vykstančių odos pokyčių, gali pasikeisti ne tik lūpų forma, bet ir apimtis. Tad lūpų putlinimas vyresniame amžiuje – vienas efektyviausių minėtos problemos sprendimo būdų, išvengiant didesnių intervencijų.
 • Asimetriškos formos lūpos – genetiškai paveldėtas veido bruožas, kurį, žinoma, galima užmaskuoti, meistriškai pasidarbavus lūpų pieštuku ir lūpdažiu. Moterys, kurios nori būti gražios čia ir dabar, išvengiant ilgo sėdėjimo prie veidrodžio, šią estetinę problemą gali išspręsti, pasirinkusios lūpų putlinimą hialuronu. 
 • Jaunesnio amžiaus moterys neretai yra nepatenkintos per siauromis, putlumo stokojančiomis lūpomis. Žvelgiant į klienčių nuotraukas prieš procedūrą ir po jos, akivaizdu, kaip net ir šiek tiek didesnės lūpos pagyvina veido bruožus!  
 • Hialurono injekcijos gali būti suleidžiamos ne tik į pačias lūpas, bet į raukšleles, esančias aplink jas. Tokiu atveju lūpų forma išlieka nepakitusi, tačiau, užpildžius smulkias raukšleles, veido bruožai akivaizdžiai atjaunėja. 
 • Moterys, susiduriančios su nuolatiniu lūpų sausėjimu, hialurono injekcijomis gali išspręsti ir šią, ne tik estetinę, bet ir fizinį diskomfortą sukeliančią problemą. 
Kokie yra lūpų putlinimo  hialuronu privalumai? 

Priešingai nei daugelis linkę manyti, hialurono injekcijos – ne vienintelė galimybė džiaugtis gražesnėmis, putlesnėmis lūpomis. Visgi, daugelis moterų, siekdamos pagražinti savo išvaizdą, renkasi būtent šį metodą.

 • Tai – saugus, moksliniais tyrimais paremtas, efektyvus ir kainos (procedūros kaina priklauso nuo suleidžiamo hialurono kiekio) atžvilgiu patrauklus būdas pasiekti pageidaujamų rezultatų. 
 • Lūpų putlinimas hialuronu leidžia suformuoti pilnesnes ir jauniau atrodančias lūpas. Tai ir yra pirminė, tačiau tikrai ne vienintelė šios procedūros funkcija. 
 • Hialurono užpildas taip pat padeda suformuoti gražią lūpų liniją, kuri, bėgant metams, neretai ima atrodyti šiek tiek „išskydusi“.
 • Be to, hialurono rūgšties injekcijos padeda sumažinti nedideles lūpų raukšles aplink lūpas. Taip yra dėl to, jog, po putlinimo procedūros, ne tik lūpos, bet ir aplink jas esanti oda įgauna nedidelį pakėlimo efektą. Tai šiek tiek sušvelnina veido senėjimo požymius.
 • Lūpų putlinimo hialuronu rezultatai yra pastebimi iš karto po atliktos procedūros. Tiesa, galutinį efektą galima įvertinti tik po kelių savaičių, kai hialurono užpildas pilnai lokalizuojasi dūrių vietose.
 • Dar viena svarbi priežastis rinktis lūpų putlinimą hialuronu – galutinio rezultato individualumas ir tinkamumas moterims, kurios savo lūpomis yra nepatenkintos dėl skirtingų priežasčių. Pavyzdžiui, šiomis injekcijomis lūpoms galima ne tik suteikti didesnę apimtį, bet ir koreguoti asimetriškas lūpas. 
 • Norimą lūpų putlumą galima pasiekti iš lėto, atliekant kelias procedūras, taip garantuojant, jog galutinis rezultatas būtų kuo natūralesnis. O, jei lūpos po procedūros visgi atrodys per daug putlios ar net šiek tiek dirbtinės, suleistas hialuronas gali būti pašalinamas.
 • Hialurono injekcijos suteikia ne tik estetinį efektą, bet ir drėkina, taip padėdamos išspręsti sausėjančių, trūkinėjančių lūpų problemą. 
 • Lūpų putlinimas hialuronu – ne tik efektyvi, bet ir ilgalaikius rezultatus garantuojanti procedūra. Priklausomai nuo to, kokio rūšies užpildas yra naudojamas atliekant injekcijas, efektas išlieka nuo 6 iki net 24 mėnesių. 

Dėl minėtų priežasčių, atsiliepimai iš moterų, jau išbandžiusių lūpų putlinimo procedūrą, įprastai būna patys geriausi. O, veidrodyje pamačius akivaizdžiai teigiamus pokyčius, lūpų putlinimas įtraukiamas į reguliariai atliekamų grožio procedūrų sąrašą. 

Svarstote apie galimybę išbandyti šią procedūrą, tačiau didžiuose miestuose (Vilniuje, Kaune ir kitur) nerandate savo poreikių atitinkančių specialistų? Susisiekite su mumis, rašydami laišką elektroniniu paštu (klinika@trakuestetikoscentras.lt) arba žinutę socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Instagram“, skambindami telefonu 869964399. Arba tiesiog atvykite į „Trakų estetikos centrą“, įsikūrusį Trakuose, Bernardinų 2C. Atsakysime į visus Jums kilusius klausimus bei užregistruosime pageidaujamai grožio puoselėjimo procedūrai! 

Galerija

Bet kokia intervencija į kūną, net ir atliekama nechirurginiu būdu, dažnai moteriai kelia nerimą ar net baimę. Norint, jog lūpų putlinimo procedūros laukimas praeitų be streso, derėtų išsamiai susipažinti su jos atlikimu eiga ir subtilybėmis. Žinoma, šią informaciją pateikia bei į visus iškylančius klausimus atsako ir procedūrą atliksiantis specialistas. 

  • Vieta, į kurią bus leidžiamas hialuronas, yra kruopščiai nuvaloma ir dezinfekuojama. 
  • Prieš atliekant procedūrą, lūpų srityje yra užtepamas specialus kremas, sukeliantis vietinio nuskausminimo efektą. Tiesa, reikia pabrėžti, jog minimalus dilgčiojimas gali būti juntamas. Visgi, šis laikinas diskomfortas – niekis, palyginus su galutiniu rezultatu, ilgą laiką džiuginsiančiu Jus veidrodyje! 
  • Hialurono rūgštis, naudojant ploną adatą, yra suleidžiamas į lūpos kraštą, suteikiant lūpoms pageidaujamą formą bei putlumą. 
  • Lūpų putlinimo procedūra užtrunka vos 30 – 60 minučių. 

Turėtumėte nusiteikti, jog po atliktos procedūros gali atsirasti lūpų paraudimas, patinimas, kartais – ir mėlynės. Tai – normali, pagrindo nerimauti sukelti neturinti organizmo reakcija, dažniausiai išnykstanti per 48 valandas. 

Norint sušvelninti atsiradusio tinimo įtakojamą diskomfortą ir paspartinti šalutinių poveikių išnykimą, lūpas pirmąsias dvi dienas rekomenduojama vėsinti ledu ar šaltu kompresu. 

Norint, jog gijimo laikotarpis po atlikto lūpų putlinimo praeitų kuo sklandžiau, derėtų laikytis specialisto nurodytų rekomendacijų. 

 • Procedūros dieną negalima dažyti lūpų lūpdažiu, tepti balzamu, kremu ar bet kokia kita kosmetikos priemone. 
 • Bent 24 – 48 val. po atliktos injekcijos ant veido nederėtų naudoti jokių dekoratyvinės kosmetikos priemonių (darytis makiažo).
 • Bent 12 valandų po procedūros nerekomenduojama lankytis pirtyje, saunoje. 
 • Porą savaičių derėtų vengti kontakto su tiesioginiais saulės spinduliais, kaitintis soliariume.
 • Bent kelias savaites rekomenduojama vengti didesnio fizinio krūvio. 
 • Kelias dienas po atliktos injekcijos atsikratyti žalingų įpročių (rūkymo, alkoholio vartojimo). 

Ypatingo pasiruošimo lūpų putlinimo hialuronu procedūrai nėra. Tiesa, maždaug dvi savaitės iki planuojamos procedūros, nerekomenduojama vartoti nesteroidinių vaistų nuo uždegimo (pavyzdžiui, aspirino, ibuprofeno ir kitų), taip pat – vitamino E. Minėti medikamentai pasižymi kraują skystinančiu efektu bei didina tikimybę, jog po procedūros atsiras mėlynės.  

Prieš procedūrą specialistas įvertins Jūsų odos būklę, veido bruožus, bus priimtinas sprendimas dėl injekcijai atlikti reikalingo hialurono kiekio. 

Prieš atliekant lūpų putlinimo procedūrą, rekomenduojame pasikalbėti su ją atliksiančiu specialistu ir informuoti apie turimas tam tikras sveikatos problemas ar kitas, žemiau esančiame sąraše išvardintas kontraindikacijas. 

Nuo šios procedūros atlikimo derėtų susilaikyti, jei:

 • Sergama cukriniu diabetu.
 • Turima kraujo krešumo problemų.
 • Daug rūkoma
 • Naudojami imunitetą silpninantys vaistais (imuno supresorius).
 • Laukiamasi arba žindomas kūdikis.
 • Pacientas šiuo metu serga paprastąja pūsleline (Herpes simplex virusas, HSV).

Hialuronas yra natūraliai žmogaus kūne aptinkama medžiaga, tad tai – vienas saugiausių lūpų putlinimo būdų. Alerginės reakcijos į suleistą užpildą taip pat pasireiškia tik išimtiniais atvejais, kadangi pastarojo sudėtyje nėra baltymų, svetimų žmogaus organizmui. O, laikui bėgant, į lūpų sritį sušvirkštas preparatas natūraliai suyra ir pasišalina iš organizmo. 

Žinoma, sklandžiai, be nepageidaujamo efekto praeina tik profesionaliai atlikta lūpų putlinimo procedūra. Priešingu atveju galimos sudėtingesnės komplikacijos (pavyzdžiui, hialurono rūgšties sukeltas uždegimas, iškilę gumbeliai, randeliai ir kita), kurioms pasireiškus, būtina nedelsiant kreiptis į procedūrą atlikusį specialistą. 

„Trakų estetikos centre“ dirba tik kvalifikuoti, savo darbą išmanantys specialistai, o injekcijoms naudojamas sertifikuotas hialurono užpildas. Tai – garantija, jog patikėjus savo grožį į mūsų rankas, galutinis rezultatas džiugins, o dėl galimų komplikacijų nereikės sukti galvos!  

Pasirinkite dominančią paslaugą

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.