Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

Seboreguliacija

Besitikintiems, jog spuogai, neretai siejami su paauglyste, išnyks, sulaukus brandesnio amžiaus, gali tekti gerokai nusivilti. Per didelis odos riebalų (sebiumo) kiekis, dėl kurio atsiranda odos blizgėjimas (ypač – vadinamojoje T zonoje), užsikemša veido poros ir susidaro spuogai – estetinė, neigiamai gyvenimo kokybę įtakojanti problema, galinti pasireikšti įvairaus amžiaus moterims ir vyrams. 

Plačiau apie seboreguliaciją

Seboreguliacija – tai įvairūs, dažnai – tarpusavyje derinami metodai (kosmetinės ir kosmeceutinės priemonės, injekcijos, odos šveitimas, lazerio procedūros ir kita), kuriais siekiama sumažinti riebalinių liaukų aktyvumą bei odos išskiriamo sebumo kiekį. 

Dėl kokių priežasčių gali sutrikti riebalinių liaukų veikla?

Padidėjęs riebalų išsiskyrimas – problema, neretai pasitaikanti asmenims, turintiems riebią odą. Tiesa, tai – tik vienas iš daugelių veiksnių, lemiančių riebalinių liaukų veiklos sutrikimą. Riebalinių liaukų veikla gali suaktyvėti dėl:

  • padidėjusio lytinių hormonų kiekio kraujyje;
  • netinkamos, nesubalansuotos mitybos (greitas maistas, saldumynai, gazuoti gėrimai, didelis kiekis angliavandenių ir kita);
  • intensyvaus prakaitavimo;
  • streso, įtampos;
  • netinkamo poilsio režimo (pavyzdžiui, darbo naktimis) 
  • žalingi išorinės aplinkos veiksnių (tarša, UV spinduliai, žvarbus vėjas ir pan.).

Bet kokios estetinės ar sveikatos problemos gydymas bus efektyvesnis, kai nustatomas ir pašalinamas ją sukėlęs veiksnys. Seboreguliacija (Trakuose, Vilniuje, Kaune ar kitame mieste) – ne išimtis. 

Kaip gali būti atliekama riebalinių liaukų reguliacija?

Seboreguliacija arba riebalinių liaukų reguliacija atliekama, pasitelkus įvairius metodus, pavyzdžiui, atliekant cheminį odos šveitimą, tam tikras injekcines procedūras, naudojant kosmeceutinius produktus ar kosmetikos priemones, į kurių sudėtį įeina aktyvieji komponentai, skystinantys odos išskiriamą sebumą ir t. t. 

Seboreguliacija, atliekama lazeriu – dar vienas efektyvus, sparčiai populiarėjantis šios odos problemos sprendimo būdas, mažinantis riebalinių liaukų aktyvumą ir išsiskiriančių odos riebalų kiekį. Lazerio spinduliai, įsiskverbę į gilesnius odos sluoksnius, pasiekia riebalines liaukas ir suardo jose esančių bakterijų sienelių baltymus, taip sunaikindami bakterijų koloniją. Atliekant seboreguliaciją lazeriu, oda nėra pažeidžiama, o, priešingai, puoselėjama, sumažinant esamus paraudimus ir grąžinant natūraliai sveiką ir estetišką išvaizdą.

„Trakų estetikos centre“, įsikūrusiame Trakuose, Bernardinų g. 2C, dirba aukščiausios kvalifikacijos, patyrę specialistai, aktyviai besidomintys naujovėmis profesinėje srityje ir šias taikantys praktikoje. Įvertinę individualią odos būklę, norimus pasiekti rezultatų bei klientui priimtiną kainą už vieną ar kitą suteiktą paslaugą, mūsų estetikos klinikos specialistai rekomenduos Jūsų atveju efektyviausią seboreguliacijos metodą ar jų derinį. 

Galerija

Pasirinkite dominančią paslaugą

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.