Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

Plazmoliftingas PRP

Įvairiose klinikose siūloma gausybė įvairių grožio procedūrų, kurios skiriasi kaina, reikalingų procedūrų kiekiu, indikacijų bei kontraindikacijų įvairove. Renkantis iš tokios gausybės galima pasimesti, visgi yra tam tikrų procedūrų, kurios iš kitų išsiskiria ypatingu saugumu ir natūralumu. Viena iš jų – plazmoliftingas.

Kodėl verta rinktis plazmoliftingą?

PRP (Plazmoliftingas) – natūrali ir itin saugi, trombocitais praturtintos plazmos procedūra, skirta odos atjauninimui, pamėgta daugybės pasaulinio lygio garsenybių. Tai revoliucinis metodas, kurio metu naudojamas minimalus kiekis paties paciento kraujo, reikalingo odos atjauninimui. Procedūros metu gydytojas, naudodamas centrifūgavimo aparatą, selektyviai atrenka ląsteles bei baltymus esančius kraujyje ir pakartotinai įšvirkščia juos į odą, tokiu būdu stimuliuojant odos bei poodinio audinio regeneraciją ir atsinaujinimą. Šio proceso metu natūraliai skatinama veido odos regeneracija, mažinamos raukšlės ir didindamas veido odos tonusas. Būtent dėl to, kad naudojamas paties paciento kraujas, nėra jokios svetimos medžiagos, patenkančios į organizmą, procedūra yra visiškai saugi. Dėl šios priežasties nereikia baimintis imuninio proceso sukeliamų komplikacijų. PRP plazmoliftingas – tai netoksiška, hipoalerginė procedūra, neturinti jokio gijimo periodo. 

Kiek kainuoja plazmoliftingo procedūra ir kokie yra atsiliepimai?

Trakų estetikos centre šios procedūros kaina yra 250 Eur – trims zonoms (galima pasirinkti: veidas, kaklas, dekoltė arba galvos oda ar plaštakos). Konkurencinga kaina, procedūrą atliekančio gydytojo profesionalumas ir atidumas, bei estetiška klinikos aplinka sužavi kiekvieną klientą.

Trakų estetikos centre PRP procedūras atlieka gyd. Vladyslav Mikhaylov.

Gyd. Vladyslav Mikhaylov (Ukraina) – gydytojas, dermatovenerologas, plastikos chirurgas, kontūrinės plastikos specialistas, tarptautinių mokymų centro injekcinių ir chirurginių metodikų, kontūrinės plastikos dėstytojas. Sertifikuotas SINCLAIR PHARMA (UK) ir Suisselle (Šveicarija) treneris. Nacionalinės mezoterapijos draugijos ir Europos sąjungos injekcinių metodų asociacijos narys. TOSKANI labaratory ekspertų sąjungos narys. Ilgametis tarptautinis prekinių ženklų technologas. Charizmatiškasis Vladyslav Mikhaylov savo profesionalumu, žiniomis ir patirtimi jau ne vienerius metus dalinasi su Lietuvos specialistais. Rengia asmeninius mokymus, plačiai domisi naujausiais pasiekimais ir taiko juos kasdieniame darbe priimdamas pacientus Trakų estetikos cente. Puikūs atsiliepimai apie gydytoją džiugina ir skatina nesustoti tobulėti – Gyd. Vladyslav Mikhaylov savo pacientus žavi atidumu, atsakingumu ir kruopštumu. 

Džiuginantys rezultatai, tokie kaip sustangrėjusi bei atjaunėjusi oda, atkurtas elastingumas, suaktyvinti odos atsinaujinimo procesai palieka pacientams tik pačius geriausius įspūdžius. Atliekamos procedūros natūralumas, efektyvumas bei saugumas yra vieni iš pagrindinių veiksnių, kodėl odos atjauninimui dažniausiai pasirenkama būtent plazmoliftingo procedūra.

Galerija

Pasirinkite dominančią paslaugą

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.