Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

Mechaninis veido valymas

Ultragarsinis veido valymas – tai dalinė invazinė elektroprocedūra, sparčiai populiarėjantis veido odos valymo būdas. Gilus porų išvalymas atliekamas prietaisais, naudojant ultragarso bangas, netraumuojant odos paviršiaus.

Plačiau apie mechaninį veido odos valymą

Mechaninis veido valymas – kas tai? Mechaninio veido valymo metu ant odos uždedama šildanti kaukė, kompresai, ji yra garinama, veido oda išbrinkinama. Šis procesas reikalingas tam, kad atsivertų poros, suminkštėtų odoje esantys nešvarumai ir būtų galima kruopščiai rankomis išspausti kiekvieną odos porą, inkštirą ar spuogelį. 

Po mechaninio odos valymo, būtina labai kruopščiai dezinfekuoti odą tam skirtomis priemonėmis (skysčiais arba milteliais), kad būtų apsisaugota nuo infekcijos atsiradimo. Išvalius inkštirus, dedama valomoji / poras sutraukianti, arba paprasta kaukė, tinkanti kliento odai.

Mechaninio veido valymo kontraindikacijos:

  • Karščiavimas; 
  • Vietinės infekcijos atveju;
  • Esant imuniteto susilpnėjimui; 
  • Sergant diabetu; 
  • Hemofilija; 
  • ŽIV; 
  • Tą pačią dieną po saulės procedūrų ar apsilankymo soliariume; 
  • Keloidiniai randai; 
  • Tą pačią dieną po depiliacijos.

 

Kokie yra klientų atsiliepimai?

Atsiliepimai apie mechaninį veido valymą yra puikūs dėl keleto priežasčių. Visų pirma, mechaninis veido valymas paprastai mėgstamas tų klientų, kurių odoje susikaupia ypač daug nešvarumų, inkštirų bei spuogų, nes šio valymo metu visa tai yra kruopščiai pašalinama. Procedūros skausmingumas priklauso nuo kiekvieno paciento jautrumo, spuogelių gylio ir kitų veiksnių. Kadangi oda būna tinkamai paruošta valymui, spaudžiant nešvarumus į paviršių nejuntamas toks skausmas koks jaučiamas spaudžiant spuogelį namuose be jokio pasiruošimo. Daugelį žmonių labai erzina odos paviršiuje esantys spuogai ar inkštirai ir neretu atveju, žmogus pats imasi spausti iššokančius bėrimus. Būtent tai daryti yra labai pavojinga ir nesveika odai, nes tokiu būdu užkrečiama ir sveika oda, spuogai gali dar labiau išplisti, taip pat oda traumuojama, yra didelė randų atsiradimo tikimybė. Kyla ir infekcijos atsiradimo rizika, nes nepasirūpinama, kad rankos būtų sterilios ir oda būtų tinkamai dezinfekuojama.

Kokia yra šios procedūros kaina? 

Didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje šios procedūros kainos svyruoja dėl didelio konkurencingumo bei skirtingo specialistų kvalifikacijos lygio. Trakų estetikos centre mechaninio veido odos valymo kaina 65 Eur.

Galerija

Pasirinkite dominančią paslaugą

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.