Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

Nėščiųjų masažas

Nėštumas – ypatingas laikotarpis moters gyvenime, susijęs tiek su vizualiai matomais kūno pokyčiais, tiek ir emociniais išgyvenimais. Nėščiųjų masažas, atliekamas būsimai mamai ar ką tik pagimdžiusiai moteriai – tai būdas ne tik pagerinti fizinę savijautą, bet ir galimybė atsipalaiduoti, pamiršti įtampą bei mėgautis asmeniškai sau skirtu dėmesiu bei švelnumu. 

Kuo yra naudingas nėščiųjų masažas?

Profesionaliai atliekamas masažas, kurio kaina priklauso nuo masažo tipo bei trukmės, yra naudingas tiek nėščioms, tiek neseniai pagimdžiusioms moterims. 

  • Teigiamai veikia emocinę būseną.
  • Padeda atsipalaiduoti ir pagerina miego kokybę. 
  • Gali sumažinti tinimą rankų ir kojų srityje.
  • Fiziškai treniruoja raumenis, taip ruošiant juos gimdymui. 
  • Mažina nugaros, kaklo, galvos skausmus. 
  • Mažina mėšlungį.
  • Atpalaiduoja sąnarius, kuriuos neigiamai veikia nėštumo metu padidėjęs kūno svoris. 
  • Gerina laikyseną.
  • Didina odos elastingumą ir mažina strijų atsiradimo tikimybę. 

 

Nėščiųjų masažai, atliekami po gimdymo, stiprina moters organizmą, leidžia sparčiau susigrąžinti buvusį kūno svorį, mažina skausmą juosmens srityje. Galiausiai, tai – puikus būdas pailsėti, išeinant iš įprastos namų aplinkos. 

Kaip atliekamas masažas nėščiajai?

Masažas nėščiajai dažniausiai atliekamas ant įprasto masažo stalo. Daugiausiai dėmesio skiriama masažavimo pozai ir atlikimo technikai. Nėštumo pradžioje masažuojamai moteriai gali būti leidžiama gulėti ir ant pilvo. Esant vėlesniam nėštumui, rekomenduojamos masažo pozos moteriai gulint ant šono arba sėdint. Siekiant užtikrinti didesnį nėščiosios patogumą, ji, masažo metu, gali būti paramstoma specialiomis pagalvėmis.  

Nėščiųjų masažas yra atliekamas švelniais rankų judesiais, nesiekiančiais giliųjų raumenų sluoksnių ir vengiant biologiškai aktyvių taškų stimuliacijos. Šio masažo metu nėščiosios pilvas visai neliečiamas arba, jei masažuojamoji pageidauja, jis glostomas lengvais rankos judesiais. Kai atliekami masažai nėščiosioms, specialistai itin švelniai elgiasi ne tik su pilvo sritimi, bet ir moters kryžmeniu, tarpumente, vidine šlaunų sritimi, pėdomis, čiurnos sąnariais. 

Net ir profesionalūs nėščiųjų masažai neatliekami moterims, kurioms yra kilusi priešlaikinio gimdymo, persileidimo,  preeklampsijos ar kitų nėštumo komplikacijų grėsmė. Taip pat susidūrusioms su kitomis, sveikatai pavojingomis būklėmis: diabetas, užkrečiamosios bei infekcinės ligos, aukštas kraujospūdis, tachikardija, vėmimas, pykinimas, viduriavimas, aukštas kraujo spaudimas, atsiradusios kraujingos ar vandeningos išskyros, galvos svaigimas, bendras silpnumo jausmas. 

Nesvarbu, gyvenate Vilniuje, Kaune ar kitame Lietuvos mieste, kviečiame atvykti į mūsų estetikos kliniką, įsikūrusią Trakuose. Juk, laukiant didžiojo savo gyvenimo stebuklo ar jau tapus mama, negalima pamiršti svarbiausio: moterims privalu rūpintis savimi!

Galerija

Pasirinkite dominančią paslaugą

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.