Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

Kontaktai

Susisiekime

Rašykite

Klausimai ir atsakymai

  • Visų pirma, svarbu vadovautis specialisto nurodymais. Kiekvienas žmogus yra unikalus, galimai turi įvairių šalutinių būklių. Šiam tikslui būtina pasirinkti patyrusį, aukštos kvalifikacijos gydytoją, kuris gebės įvertinti jūsų situaciją ir užtikrins procedūros saugumą. Renkantis gydytoją, atkreipkite dėmesį į jo išsilavinimą, patirtį, taip pat tokias asmenines savybes kaip atidumas, kruopštumas, užtikrintumas.
  • Taip pat, siekiant turėti tikrai gražią odą, svarbu kombinuota jos priežiūra. Graži ir sveika veido oda – tai ne tik oda be raukšlių. Tai oda, kuri yra glotni, švytinti, sudrėkinta, turinti sveiką atspalvį. Jeigu oda yra ypač sausa ar šerpetojanti, joks makiažo sluoksnis nepadės paslėpti netobulumų, papilkėjimų, tamsių ratilų aplink akis, pigmentinių dėmelių ir kitų estetinių problemų, todėl svarbu rūpintis pačia oda ir jos išvaizda. Kadangi botulino injekcijos puikiai dera ir su kitomis procedūromis, verta rinktis procedūrų planą atsižvelgiant į visus savo odos poreikius.
  • Didelę reikšmę turi nuoseklumas. Injekcijų poveikis nėra amžinas, dėl to, siekiant išlaikyti odos jaunystę, tiek botulino injekcijas, tiek kitas procedūras kas tam tikrą laiko tarpą reikia kartoti.

Veido odos patempimas siūlais yra puiki išeitis vyrams ir moterims, kurie pastebi pirmuosius veido senėjimo požymius ir nori savo suteikti veidui jaunesnę išvaizdą bei kuo ilgiau ją tokią išlaikyti. Veido siūlų dėka suteikiama gražesnė forma „pavargusiam“, kiek pakritusiam, bet dar gana jaunam veidui. Veido patempimas chirurginiais siūlais yra tarpinė priemonė tarp audinių užpildų ir chirurginės veido patempimo operacijos. Veido pakėlimas leidžia susigrąžinti su laiku paprastus veido bruožus, atrodyti pastebimai gyviau ir žvaliau.

Veido odos diagnostika Trakų estetikos centre atliekama naujausios kartos aparatu. Veidas fotografuojamas iš abiejų pusių ir iš priekio, suveikia blykstė. Aparato parodytuose rezultatuose atsispindi visapusiška odos paviršiaus būklė, gaunami išsamūs duomenys apie saulės padarytą žalą odai, matoma ne tik paviršinė, bet ir dermos sluoksnyje esanti hiperpigmentacija. Jeigu odoje vyksta uždegiminiai procesai, matomas uždegimas ir jo lygis. Bendrai vertinamos dėmelės, raukšlės, tekstūra, poros, uždegimas. Šių odos pakitimų nustatymas leidžia objektyviai įvertinti individualų atvejį. Pagal odos būklę parenkamos odos priežiūrai reikalingos priemonės, procedūros, maisto papildai.

Mezoterapija žavi pacientus plačiomis pritaikymo galimybėmis: taikoma veidui, paakiams, antakiams, lūpoms, dekoltė (iškirptei), kaklui, kūnui, nuo celiulito. Taip pat, dėl plačiai paplitusių odos problemų, tokių kaip aknė, hiperpigmentacija, randai ir pan., mezoterapija tampa vienu iš efektyviausių problemų sprendimo būdų. Mezoterapijai atlikti verta rinktis modernią, šiuolaikišką kliniką, kurioje dirba puikiai savo darbą išmanantys specialistai, kurie ne tik tinkamai atliks pačią procedūrą, injekcinį preparatą bet ir pasirūpins jūsų komfortu, deramai ir išsamiai pakonsultuos, suteiks visą reikiamą informaciją apie tai ką galima daryti ir ko privalu vengti po procedūros.

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.