Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

Apatinio žandikaulio kampo korekcija

Senstant, mūsų organizme vyksta įvairūs pokyčiai, kurie veide pastebimi bene labiausiai. Lėtėjant hialurono gamybai organizme, oda netenka savo elastingumo, apimties, išsausėja, atsiranda raukšlių, pasikeičia ir veido kontūrai. Ryški žandikaulio linija, suteikianti veidui estetiškos harmonijos ir įprastai siejama su jaunyste, netenka savo išraiškingumo, minkštieji audiniai suglemba, neretai susiformuoja pagurklis. 

Plačiau apie apatinio žandikaulio kampo korekciją

Apatinio žandikaulio kampo korekcija hialurono rūgšties injekcijomis – šiuolaikinės dermatologinės medicinos siūlomas saugus, greitas ir efektyvus būdas, leidžiantis džiaugtis lygesne, gaivesne, akivaizdžiai jaunesne veido oda ir išraiškinga žandikaulio forma.

Kaip yra atliekama apatinio žandikaulio korekcija hialuronu?
 • Vieta, į kurią bus leidžiama hialurono rūgštis, dezinfekuojama. Jei preparato sudėtyje yra lidokaino (vietinio anestetiko rūšis), papildomo nuskausminimo nereikia. Kitu atveju oda yra patepama specialiu, jautrumą mažinančiu preparatu. 
 • Į tikslingai parinktus taškus poodyje, naudojant ploną adatą ar kaniulę, yra suleidžiamas tam tikras kiekis hialurono rūgšties užpildo. Reikiamą preparato kiekį, nuo kurio priklauso ir procedūros kaina, nustato injekciją atliekantis specialistas, atsižvelgdamas į esamą odos būklę ir kliento išsakytus pageidavimus. 
 • Atlikus injekcija, dūrio vieta masažuojama, taip tolygiai paskirstant preparatą odoje. 
 • Po procedūros, norint išvengti kraujosruvų odoje, dūrio vieta gali būti atšaldoma.  
 
Kaip veikia hialurono rūgšties injekcija ir kiek trunka jos poveikis?

Teigiamus pokyčius galima pastebėti iš karto po atliktos hialurono injekcijos. Visgi, vertinti galutinį rezultatą, kurį atnešė apatinio žandikaulio kampo korekcija, derėtų maždaug 3-4 savaitės po procedūros.  

Procedūros  efektas, priklausomai nuo odos būklės ir konkrečios injekcijos vietos, išlieka 6-20 mėnesių. Preparato poveikiui silpnėjant, procedūra turėtų būti kartojama.  

Apatinio žandikaulio kampo korekcija hialurono užpildu  – viena iš daugelio grožio puoselėjimo procedūrų, klientams siūlomų „Trakų estetikos centre“ (Trakuose, Bernardinų g. 2C). Mūsų estetikos klinikoje dirba patyrę, aukščiausios kvalifikacijos specialistai. Galime Jums garantuoti, jog galutinis procedūros rezultatas pateisins visus turimus lūkesčius. Džiaugiamės, jog, įvertinę mūsų personalo profesionalumą bei atsakingą požiūrį į atliekamą darbą, nuolatiniais „Trakų estetikos centro“ klientais tampa ir žmonės iš kitų miestų (Vilniaus, Kauno ir pan.). 

Galerija

 • Preparatas su hialurono rūgštimi yra suleidžiamas tuneline ar kita injekcine technika. Tokiu būdu užpildoma raukšlės tuščioji ertmė, o virš jos pakeliama tikroji oda. Nėra ryškaus potrauminio periodo, todėl procedūrą galima atlikti ir per pietų pertrauką. Tinka kaktos, akių, nosies – lūpų ar kitoms raukšlėms pildyti, o taip pat ir lūpų putlinimui ar lūpų kontūrui tobulinti. 

  Kontūrinė plastika – užpildų veikimo mechanizmas, įvedant juos į odą ir / arba po oda, turint tikslą pakeisti odos makroreljefą. Užpildas, dar vadinamas fileriu (angl. filler – užpildas), yra beapvalkalinis, gelinės formos mikroinplantas, įvedamas injekcijų pagalba. Užpildas gali būti naudojamas linijiniam odos paviršiaus išlyginimui (raukšlės) bei audinių papildomų apimčių suformavimui (lūpų arba žandų lipoatrofija). 

  Terapinėje kosmetologijoje užpildai naudojami sąlyginai nedideliais kiekiais – ne daugiau keleto mililitrų. Apimčių kontūrinė korekcija, kai sunaudojama dešimtys užpildo mililitrų, yra rekonstrukcinės chirūrgijos kompetencija. 

 • Lokalių odos reljefų korekcija pagal tipą: klostės, atrofiniai randai, raukšlės, 
 • Lūpų, skruostų, pasmakrės, nosies nugarėlės, apimčių padidinimui. 

Įvedus užpildą į odą, jis užima tūrį, mechaniškai pakeldamas virš jo esančius audinius.

Atvykus į procedūrą, gydytojas jus visuomet pakonsultuos, apžiūrės bei įvertins odos būklę ir patars, koks preparatas jums geriausiai tiktų konkrečiu atveju. Kokybiškai atlikta hialurono rūgšties injekcijų procedūra reikalauja itin profesionalių žinių bei patyrimo, kadangi nepakankamai preciziškai atlikus injekciją galima sulaukti visiškai kitokio rezultato, negu buvo tikėtasi. 

Užtikriname, kad „Trakų estetikos centre“ gydytojai, atliekantys hialurono rūgšties injekcijas, yra aukščiausios kvalifikacijos ir turintys didelę patirtį šioje srityje.

Specialus pasiruošimas prieš procedūrą nėra reikalingas, tačiau rekomenduojama nepersikaitinti saulėje, nevartoti tam tikrų medikamentų, galėsiančių daryti įtaką procedūros metu (kraują skystinantys preparatai, nesteroidiniai vaistai nuo uždegimo, tad jeigu kažką vartojate – perspėkite gydytoją, kuris atliks procedūrą).

Hialurono injekcijos procedūros trukmė priklauso nuo jos apimties, taip pat nuo to, kiek sričių norima koreguoti. Dažniausiai užtrunkama nuo 30 minučių iki valandos.

Pats hialurono rūgšties suteikiamas efektas – sudrėkinta, elastinga ir graži oda išsilaiko nuo 1 iki 2 metų. Norint, kad rezultatas išliktų ilgiau, procedūras reikia kartoti, tačiau vėliau hialurono rūgšties injekcijai sunaudojama mažiau.

Tiek hialuronas, tiek botulinas – inovatyvios, tačiau saugios priemonės, padedančios sumažinti nepageidaujamas raukšleles ir mėgautis elastinga bei gražia oda. Tačiau jų maišyti nevertėtų. Botulino toksino injekcijos dažnai suteikia greitesnius bei akivaizdesnius rezultatus. Hialurono injekcijos taip pat gali būti taikomos veido formos koregavimui, odos ligų gydymui, botulino injekcijos – prakaitavimo gydymui. Kada rinktis hialuroną, o kada botuliną, priklauso nuo norimų rezultatų, koreguojamos kūno vietos. Į šį klausimą geriausiai atsakys gydytojai specialistai.

Taikant šią procedūrą veidui, atsiliepimai Trakų estetikos centro klinikos klientų mūsų specialistus džiugina ir motyvuoja. Įvairaus amžiaus pacientai džiaugiasi odos jaunyste, atkurtu stangrumu ir drėgme. Tie klientai, kurie atlieka hialurono injekcijas veido bruožams formuoti (lūpų ar skruostų užpildymui), ypatingai džiaugiasi klinikoje dirbančių specialistų estetikos suvokimu, anatomijos ir proporcijų išmanymu, gebėjimu tikslingai parinkti leidžiamo užpildo kiekį, kad pasiektas rezultatas atrodytų gražiai ir skoningai. Klinikoje dirbama tik su pačios aukščiausios kokybės šveicariškais Suisselle kompanijos arba Šveicarijoje sukurtais ir Italijoje pagamintais Be Filler preparatais.

Kartais, prieš atliekant  procedūrą žmonės jaudinasi ir nežino ko tikėtis, įsivaizduoja, kad gali pasireikšti šalutinis poveikis arba kad procedūra bus labai skausminga, tačiau prieš patyrusio gydytojo, klinikoje atliekamą procedūrą jaudintis nėra reikalo – procedūra tikrai nėra gąsdinanti, gydytojas atsako į visus iškylančius klausimus, remiasi savo patirtimi medicinos srityje ir mokslu, užtikrindamas, kad puikiai žinotumėte kas jums bus atliekama.

Trakai – gamtos apsuptyje esantis jaukus miestelis, turintis ne tik ypatingą istoriją, bet ir traukiantis žmones dėl spinduliuojamos ramybės ir gamtos bei ežerų grožio. Didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Kaune ar Vilniuje gausu įvairių klinikų, tačiau kodėl verta atvykti procedūrai į Trakus? Kuo išsiskiria Trakų estetikos centras?

Trakų estetikos centras – inovatyvi, naujoviška klinika, kurioje procedūros atliekamos taikant pačius kokybiškiausius, aukštu efektyvumu pasižyminčius preparatus. Čia dirbantys specialistai kartu su visa Trakų estetikos centro komanda nuolat tobulėja, domisi rinkoje atsirandančiomis naujovėmis, mokosi, tyrinėja, išbando naujus produktus tam, kad galėtų jums pasiūlyti tai, kas geriausia rinkoje. Dėl to garantuojama aukščiausia duotuoju momentu įmanoma kokybė, klinikos specialistai nuolat tobulėja tam, kad užtikrintų teikiamų procedūrų efektyvumą ir saugumą. Klinikoje naudojama aukščiausios kokybės kosmetika, kosmeceutika ir papildomos priemonės. Į kiekvieną žmogų žvelgiama atsakingai, siekiant jam suteikti tik tai, kas geriausia.

Klinikoje dirba nuolat kvalifikaciją keliantys specialistai, kurie ne tik žingeidžiai domisi grožio industrijos naujovėmis, žmogaus sveikata bei psichologija, bet ir noriai dalinasi savo žiniomis su kitais, veda mokymus, seminarus, dalyvauja respublikiniuose bei tarptautiniuose kongresuose ne tik kaip dalyviai, bet ir kaip lektoriai. Klinikoje procedūras atliekantys profesionalai yra ne tik puikūs savo srities žinovai, gebantys kokybiškai atlikti savo darbą, bet ir nuoširdūs, rūpestingi žmonės, kurie visuomet įsigilins į jūsų norus ir poreikius, supras jūsų pageidavimus, gebės profesionaliai pakonsultuoti ir patarti. Šie specialistai daug domisi estetika ir ne tik žino naujausias pasaulines grožio tendencijas, bet ir turi savo unikalų požiūrį į estetiką ir žmogaus grožį, nuolat plečia savo suvokimo ribas, geba kritiškai mąstyti ir vertinti skirtingas grožio koncepcijas.

Trakų estetikos centre jus pasitiks be galo jauki aplinka, kur galėsite ne tik skirti dėmesio sau, bet ir pasimėgauti žaluma ir ežero gaiva. Klinikos interjeras įkvėptas gamtos, natūralių spalvų tonai veikia harmonizuojančiai, leidžia jaustis ramiai ir džiugina akį apsilankymo metu. Grožis ir estetika – mūsų aistra, todėl mums svarbu kad grožiu ir harmonija alsuotų viskas, prie ko prisiliečiame, tame tarpe ir aplinka. Švara, malonūs kvapai ir nepriekaištingai atrodantis interjeras leis jums atsipalaiduoti ir pasinerti į grožio kūrimo procesą.

Injekcijų kaina priklauso nuo taikymo sričių.

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.