Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

Tonizuojantis viso kūno masažas

Tonizuojantis viso kūno masažas – masažo rūšis, kuri, vaizdžiai tariant, veikia kaip legalus „dopingas“ ar sveikatai nepavojingas energetinis gėrimas: „pažadindamas“ iš emocinio ir fizinio sąstingio, suteikia energijos, didina darbingumą, gerina nuotaiką.   

Net ir vienas tonizuojančio masažo seansas, atliktas savo darbą išmanančio specialisto, suteiks laukiamą efektą. Gali atrodyti, jog tą dieną, vos tik pakilus nuo masažo stalo, galėtumėte ir „kalnus“ nuversti! Žinoma, norint, jog tonizuojantis viso kūno masažas atneštų ne vienkartinį, o ilgai išliekantį efektą, rekomenduojamas 5 – 10 masažo seansų kursas. Įvertinkite tai, spręsdami, kokia šios paslaugos kaina Jums yra priimtina. 

Plačiau apie tonizuojanti viso kūno masažą

Kaip atliekamas tonizuojantis viso kūno masažas?

Specialistas, atliekantis tonizuojantį kūno masažą, dėmesį skiria nugaros, kojų, kaklo bei pečių sritims, jas glostydamas, trindamas, maigydamas, veikdamas vibruojamaisiais judesiais. Žinoma, kaip sufleruoja masažo pavadinimas bei jo paskirtis, visi judesiai atliekami greitai, energingai.  

Tonizuojančio masažo atlikimo technika lemia, jog spartinama ne tik medžiagų apykaita, kraujagyslių išsiplėtimas bei ląstelių aprūpinimas deguonimi ir reikiamomis maisto medžiagomis, bet „išjudinami“ ir nervų receptoriai bei suaktyvinama endokrininė sistema. Viena iš pastarosios atliekamų funkcijų – medžiagų, atsakingų už pozityvią savijautą, išskyrimas į kraują.

Tonizuojantis viso kūno masažas turėtų būti atliekamas rytinėmis darbo valandomis, taip garantuojant, jog likusią jodienos dalį būtumėte „pasikrovę“ energijos. Ši masažo rūšis  antroje dienos pusėje nėra rekomenduojama. Priešingu atveju ramaus miego tikėtis nereikėtų!  

Kokį efektą suteikia tonizuojantis viso kūno masažas?
  • Jėgų ir energijos antplūdis padidina darbingumą;
  • Sumažėja mieguistumo jausmas.
  • Padidėja fizinis ir protinis aktyvumas.
  • Mažėja dirglumas, irzlumas, pagerėja nuotaika. 
  • Pagerėja atmintis ir dėmesio koncentracija. 
  • Skatinamas medžiagų apykaitos procesas. 
  • Teigiamai veikiamas širdies ir kraujagyslių darbas. 

Tonizuojantis viso kūno masažas – efektyviai jėgas atstatanti procedūra, siūloma ne tik didžiųjų šalies miestų SPA centruose (Vilniuje, Kaune ir kitur), bet taip pat „Sveikatos ir grožio akademijos klinikoje“, esančioje Trakuose, „Trakų estetikos centre“. 

Galerija

Pasirinkite dominančią paslaugą

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.