Ištyrimo programos vyrams

Tai profilaktinių laboratorinių tyrimų rinkinys, skirtas įvertinti organizmo būklę, nustatyti galimus sveikatos sutrikimus ir ligų rizikos veiksnius. Programos gali būti bazinės, vidutinės ar išplėstinės, priklausomai nuo moters sveikatos būklės, simptomų ar individualių poreikių.

3 skitingų programų ypatybės

Siūlome rinktis iš trijų profilaktinio ištyrimo programų, kurios gali įspėti apie svarbius organizmo pokyčius. Programos pasirinkimas priklauso nuo vyro savijautos, rizikos sveikatai veiksnių ir asmeninių galimybių.

Pirminėje ištyrimo programoje vyrams – tik patys svarbiausi laboratoriniai tyrimai. Paėmus kraujo atliekama 17 tyrimų – įvertinama kasos, inkstų veikla, cholesterolio dalių, trigliceridų ir cukraus kiekis. Taip pat ištiriamas prostatos vėžio žymuo.

Vidutinė ištyrimo programa vyrams sudaryta iš dažniausiai skiriamų pačių svarbiausių 28 laboratorinių tyrimų. Ištiriama: kraujo ląstelės, šlapimo sudėtis, kepenų fermentai, inkstų funkcijos rodikliai, cholesterolio dalių, trigliceridų ir cukraus kiekis, uždegimo rodikliai, pagrindiniai elektrolitai, prostatos vėžio žymuo ir vitaminas D kiekis.

Išplėstinę ištyrimo programą pasirenka vyrai, norintiems ištirti „visą organizmą“. Ši programa išsiskiria itin plačiu laboratorinių tyrimų spektru. Ištiriama: kraujo ląstelės, šlapimo sudėtis, kepenų fermentai, inkstų funkcijos rodikliai, cholesterolio dalių, trigliceridų ir cukraus kiekis, uždegimo rodikliai, pagrindiniai elektrolitai, prostatos vėžio žymenys, vitaminas D. Programa taip pat apima retesnius kraujo tyrimus, skirtus įvertinti širdies ir kraujagyslių sistemos būklę, kai kuriuos vėžinius žymenis ir kt.

Startinio ištyrimo programą vyrams siūloma rinktis sulaukus pilnametystės. Išsitirti siūloma išsamiau ne tik profilaktiškai, bet ir pajutus bendrą silpnumą, nepaaiškinamą nuovargį, erekcijos sutrikimą, kitus nekonkrečius sveikatos sutrikimo požymius. Taip pat reikia įvertinti, ar artimi giminaičiai nesirgo (neserga) prostatos vėžiu, darbo rizikos veiksnius, ilgalaikio streso neigiamą poveikį ir kt.

Higienos instituto duomenimis, Lietuvoje dažniausiai vyrai miršta dėl kraujotakos sistemos ligų ir piktybinių navikų. Laiku pakeitus kai kuriuos gyvenimo būdo įpročius susirgimų riziką galima žymiai sumažinti.

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.