Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

Hialurono tirpinimas hialuronidaze

Hialurono užpildus, įvertinę rezultatų efektyvumą bei galimybę išvengti sudėtingo gijimo laikotarpio, renkasi vis daugiau žmonių, norinčių išlyginanti mažesnes ar gilesnes raukšles, pakoreguoti dėl natūralių organizmo senėjimo procesų pasikeitusį veido kontūrą. Tiesa, išlieka tikimybė, jog, organizmui netinkamai sureagavus į šią medžiagą ar specialistui netiksliai atlikus darbą, galimos tam tikros komplikacijos. Pasitaiko atvejų, kai galutiniu rezultatu, pavyzdžiui, dėl nenatūraliai atrodančių veido bruožų, yra nepatenkinti ir patys klientai, prieš procedūrą išreiškę per drąsius pageidavimus savo išvaizdos pokyčiu atžvilgiu.  

Plačiau apie hialuronidazės fermentą

Vienas iš hialurono  rūgšties privalumų – visiškas medžiagos susiskaidymas organizme, įvykstantis per tam tikrą laikotarpį (metus ar net ilgau). Šį procesą paspartinti ir sugrąžinti prieš atliktą hialurono injekciją buvusią išvaizdą vos per kelias valandas, gali hialuronidazėhialurono rūgšties naikinimas. Suleidus į buvusios injekcijos vietą hialuronidazę (žmogaus organizme randamą fermentą,  pasižymintį hialurono rūgštį tirpinančiu poveikiu), pašalinamas šios medžiagos perteklius, panaikinama dėl neteisingai atliktos procedūros atsiradusi veido asimetrija, injekcijos vietose susiformavę sukietėjimai ar išsprendžiamos kitos, hialurono užpildo sukeltos komplikacijos. 

Kaip atliekamas hialurono tirpinimas hialuronidazės fermentu?
  • Buvusios hialurono injekcijos vieta yra dezinfekuojama, kai kuriais atvejais, naudojant antiseptines priemones, nuskausminama. 
  • Į dezinfekuota vietą, kurioje prieš tai buvo atlikta hialurono injekcija, suleidžiama hialuronidazė. Reikiamą hialuronidazės fermento kiekį, įvertinęs individualią kliento situaciją bei pageidaujamą pasiekti rezultatą, parenka procedūrą atliksiantis specialistas.  Nuo suleidžiamo preparato kiekio priklauso ir hialuronidazės kaina.
  • Hialuronidazės poveikis dažniausiai pasireiškia vos per kelias valandas, tačiau kartais hialurono tirpinimas gali užtrukti iki 24 valandų. 
  • Pakartotinos hialurono injekcijos į tą pačią vietą gali būti atliekamos praėjus maždaug 14 dienų po atliktos hialuronidazės procedūros.

Hialuronidazė – viena iš „Trakų estetikos centro“ klientams siūlomų estetinių procedūrų, atliekamų patyrusių, aukščiausios kvalifikacijos specialistų,  nuolat besidominčių savo profesinės srities aktualijomis ir jas pritaikančių savo darbe. 

 

Galerija

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.