Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

Biorevitalizacija

Šiuolaikinė estetinė medicina siūlo daugybę modernių atjauninimo būdų, vienas iš jų – biorevitalizacija. Kokie praparatai taikomi atliekant šią procedūrą?

Kodėl ji reikalinga ir kokie rezultatai?Biorevitalizaciją būtų galima pavadinti gamtos ir mokslo susijungimu, kadangi procedūrai atlikti naudojama hialurono rūgštis.

Kodėl verta rinktis biorevitalizaciją?

Hialurono rūgštis – kas tai?

Hialurono rūgštis yra natūrali, žmogaus organizme randama medžiaga, kurios gausu sąnarių skystyje, odoje, kraujagyslių sienelėse ir kituose organuose. Pirmą kartą identifikuota hialurono rūgštis buvo gyvulinės kilmės, 1934 metais. Šiandien tiek farmacijoje, tiek kosmetikos pramonėje plačiai taikoma negyvulinės kilmės hialurono rūgštis, kurios viena molekulė geba pritraukti  iki 500 vandens molekulių. Pagrindinė šio komponento funkcija yra palaikyti drėgmės balansą audiniuose.

Kodėl žmogui pradeda trūkti hialurono rūgšties?

Jau sulaukus 20-ies metų amžiaus, hialurono rūgšties žmogaus organizme pamažu mažėja, prasideda senėjimo procesas. Nors jo pasekmės odai pasireiškia palaipsniui, drėgmė odoje mažėja ir apie 30-uosius metus pradeda ryškėti pirmosios raukšlės, oda praranda elastingumą, skaistumą. Tai yra neišvengiamas procesas, kuris priklausomai nuo genetikos, pasireiškia visiems žmonėms. Su amžiumi organizmas pradeda nebepagaminti reikiamo hialurono rūgšties kiekio ir pamažu tai pradeda atsispindėti odoje. Hialurono rūgšties injekcijos yra efektyvus būdas išlyginti odos reljefą, sumažinti raukšlių gylį.

Taigi, kas yra biorevitalizacija?

Biorevitalizacija – odos drėkinimas, odos gyvybingumo atkūrimas, senėjimo požymių mažinimas ir įvairių odos estetinių problemų sprendimas hialurono rūgšties užpildais, kurių dėka organizmas pats save atjaunina. Procedūros metu į dermos jungiamajį audinį mikroinjekcijomis įvedamas nedidelis kiekis nestabilizuotos hialurono rūgšties, kuri paskatina organizme vykstančius odos atsinaujinimo procesus: kolageno suaktyvėjimą, kraujo apytakos pagreitėjimą, kraujagyslių tonuso stiprinimą, ląstelių atsinaujinimą, odos drėgmės atkūrimą. Oda atgauna elastingumą ir natūralų švytėjimą, išsilygina smulkios raukšlelės. Procedūros gali būti atliekamos paakiams, veido, kaklo, dekoltė, lūpų, plaštakų srityse, atsižvelgiant į kiekvieno kliento estetinę odos būklę ir poreikį.

Kokie yra biorevitalizacijos rezultatai?

Jau po pirmosios procedūros matomas pastebimas rezultatas, tačiau ilgalaikiui efektui pasiekti yra rekomenduojama atlikti 2-4 procedūras.

Kada reikalinga biorevitalizacija?

Procedūros atliekamos esant įvairioms odos estetinėms problemoms: 

 • odos reljefo vientisumo pažeidimui šalinti (postaknė, randeliai), 
 • jaunai odai, senėjimo profilaktikai, 
 • sausai, dehidratuotai odai, 
 • smulkioms raukšlelėms, 
 • odos fotosenėjimui, 
 • papilkėjusiai, pavargusiai odai, 
 • pogimdyminiu periodu, 
 • po agresyvių odos procedūrų, 
 • prieš ar deriniuose su kitomis estetinėmis procedūromis – cheminiu pilingu, lazeriniu šlifavimu, plastinėmis operacijomis ir kt.

 

Kaip atliekama biorevitalizacija?

Parenkami tinkamiausi mezoterapiniai metodai ir preparatai, kurie kartu su biorevitalizantais ir

monopreparatais įvedami į odą.

Dažnai žmonėms kyla klausimas – ar ši procedūra yra skausminga? Procedūra nėra skausminga, tačiau

jos metu jaučiamas šioks toks diskomfortas, kuriam sumažinti po procedūros naudojami specialūs

gydomosios kosmetikos (kosmeceutikos) produktai.

Sužinojus pagrindus apie tai, kas yra biorevitalizacija, galima pasigilinti į šią procedūrą plačiau, pažvelgti į šios invazinės procedūros atsiradimo istoriją.

Ką reiškia pats žodis „biorevitalizacijaׅ“?

„ Bio “ – natūralus, „ re „ – grąžinimas, „ vita“ – gyvenimas. Biorevitalizacija – invazinė procedūra, kurios metu biologiškai atgaivinama oda, suaktyvinamos jos gyvybinės ir gynybinės funkcijos.

Kas vyksta odoje procedūros metu?

Procedūros metu į dermos jungiamajį audinį plonyte adata suleidžiamas nedidelis kiekis nestabilizuotos hialurono rūgšties. Suleista vieta šiek tiek paburksta, suleidus į raukšlę ji atsikabina nuo dugno, pastebimai įgauna tūrio. Prasideda odos drėkinimas, sustimuliuojama kalogeno sintezė, sulėtėja jo irimas, oda pradeda aktyviai gaminti nuosavą hialurono rūgštį, formuojasi naujos dermos skaidulos. Kaip viso šio proceso rezultatą, pacientas labai greitai pajunta visapusiškai pagerėjusią odos būklę. Ilgalaikis rezultatas pasiekiamas po 2-4 procedūrų, intervalu nuo 2 iki 4 savaičių. Atsiranda „švytinčios odos“ efektas, t.y atsistato odos struktūra, išlygėja reljefas ir spalva, oda tampa elastinga ir pilna drėgmės, dingsta net smulkios raukšlelės. Prisotinta hialurono rūgšties, oda sustimuliuojama ir atsinaujina pati. 

Rekomendacijos prieš ir po biorevitalizacijos procedūros

Specifinių apribojimų prieš atliekant biorevitalizaciją nėra, tačiau yra keletas rekomendacijų:

 • Savaitę prieš procedūrą patartina nevartoti aspirino ir kitų nesteroidinių priešuždegiminių vaistų, vartojamų nuo skausmo, temperatūrai ar uždegimui mažinti. 
 • Po procedūros reikėtų 3-7 dienas nesilankyti saunoje, pirtyje, baseine, saugotis UV spindulių.
 • Atlikus biorevitalizaciją, gydytojas Jums paaiškins, kaip reikia prižiūrėti odą namuose.

 

Kuo biorevitalizacija skiriasi nuo mezoterapijos? 

Abi šios metodikos turi savo svarbią nišą estetinėje dermatologijoje įvairių odos problemų sprendimui bei odos būklės gerinimui. Pagrindiniai metodikų skirtumai yra šie: 

 • Skiriasi atliekamų procedūrų kiekis. Rezultatams išgauti biorevitalizacijos procedūrų reikia mažiau negu mezoterapijos. 
 • Procedūros efektas matosi skirtingu laiku. Atlikus biorevitalizacijos procedūrą, efektas pastebimas iš karto. Po mezoterapijos procedūrų efektas matomas ne iš karto, reikia atlikti bent keletą procedūrų. 
 • Skirtinga procedūros metu taikomų preparatų sudėtis. Mezoterapijai, priklausomai nuo odos problemos, naudojami įvairių medžiagų kokteiliai su hialurono rūgštimi, vitaminais ir pan., tuo tarpu biorevitalizacijos metu suleidžiama gryna hialurono rūgštis. Kai kuriais atvejais, biorevitalizacijai taikomi ir preparatai su kitomis medžiagomis, jeigu preparato sudėtyje yra pakankamai didelė hialurono rūgšties koncentracija.

 

Biorevitalizacijos istorija

Biorevitalizacijos metodika buvo sukurta italų koncerno „Fidia Farmaceutici“ praeito amžiaus pabaigoje. Metodikos veikimo mechanizmas sukurtas remiantis naujausiais odos regeneracijos procesų tyrimais. Daugybė tyrimų parodė, kad būtinas elementas odos pažeidimams užgyti – intensyvus hialurono rūgšties padidėjimas pažeistoje vietoje (40–70 kartų). Hialurono rūgšties vaidmeniui reparacijoje patikslinti  bendrovės mokslininkai atliko eksperimentą: jie į nepažeistą odą plona adata įvedė didelį kiekį natyvinės HR (hialurono rūgšties). Kaip parodė histologiniai tyrimai, HR įvedimas paskatino odos atsinaujinimo procesus. Pažeidimų nebuvo, tad buvo priversti atsikurti tie odos defektai, kurie susikaupė bėgant laikui, tai yra histologiniuose pjūviuose buvo pastebėta, kad oda pradėjo pati atsinaujinti, atsigauti. Toliau mokslininkai pademonstravo, kad net visiškai išvedus preparatą dar ilgai derma funkcionuoja gerokai „jaunesniu“ režimu. Šis procesas buvo pavadintas biorevitalizacija

Biorevitalizacijos tikslai:

 • Intensyvus išsausėjusios ir dehidratuotos odos drėkinimas,
 • Smulkių ir mimikos raukšlių lyginimas ir korekcija,
 • Odos elastingumo ir stangrumo atstatymas,
 • Odos senėjimo profilaktika,
 • Odos atjauninimui (veido, kaklo, dekoltė, plaštakų srityse),
 • Randų ir strijų korekcija,
 • Odos struktūros pagerinimas,
 • Papilkėjusios, pavargusios odos atgaivinimas (patyrus daug streso, po saulės vonių, pogimdyminiu periodu ir pan.),
 • Pasiruošimui prieš filerių ir botulino toksino injekcijas,

 

Biorevitalizacija jauniems žmonėms

Biorevitalizacijos poveikis bei efektas prieš ir po yra stulbinantis, todėl biorevitalizaciją labai dažnai renkasi ir jauni žmonės dėl įvarių estetinių problemų, pradedant odos sausumu ir baigiant po aknės likusių randelių gydymu. Kadangi hialurono rugštis yra visiškai natūralus mūsų pačių kūnuose gaminamas komponentas, atliekamos procedūros yra saugios, žmogaus organizmas jas puikiai priima. 

Kur ir kodėl verta atlikti biorevitalizacijos procedūrą?

Kaip ir visas invazines procedūras, taip ir biorevitalizaciją svarbu atlikti klinikoje, pas kvalifikuotą specialistą. Kiekvienas dūris į žmogaus odą turi būti atliekamas tik patyrusio gydytojo, atidžiai ir kruopščiai. Būtent dėl savo saugumo, verta apmąstyti sprendimą atlikti invazines procedūras ir nepriimti sprendimų pernelyg skubotai, susižavėjus kur nors iššokusia reklama, kad biorevitalizacijos procedūrai taikoma akcija. Atkreipkite dėmesį, kad kai kurios sritys, kuriose atliekama procedūra yra ypatingai jautrios, pavyzdžiui, paakių biorevitalizacija. Specialisto pasirinkimas nulems tiek rezultatus, tiek jūsų pojūčius procedūros metu. Biorevitalizacija yra labai geidžiama procedūra, todėl ją galima atlikti visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje, tačiau aukštos kvalifikacijos specialistus galima rasti ir kituose miestuose, pavyzdžiui, Trakuose įsikūrusioje klinikoje Trakų estetikos centras. Trakai yra ne tik turistų traukos objektas, bet ir kokybiškas grožio procedūras mėgstančių žmonių oazė, čia įsikūrusi ne tik klinika, bet ir Sveikatos ir grožio akademija, nuolat vyksta su grožiu susiję renginiai, mokmai, seminarai. Vieta patogi, nes visai šalia yra didžiausias šalies miestas – Vilnius.

Veido biorevitalizacija atsiliepimai

Biorevitalizacijos rezultatai kelia vis didesnį susižavėjimą šia procedūra ir atsiliepimai po procedūros yra džiuginantys. Atkurta drėgmė odoje, lygi tekstūra, skaistumas ir gaivumas, gražus odos atspalvis, atstatytas stangrumas bei elastingumas, sumažėję randai ar strijos džiugina jau daugybę pacientų. Biorevitalizacijos procedūra labai populiari dėl plataus estetinių problemų sprendimo spektro, tinka daugeliui žmonių, nekelia pernelyg didelio diskomforto, leidžia džiaugtis ilgai išliekančiais rezultatais (rezultato išsilaikymas priklauso ne tik nuo individualaus atvejo, bet ir nuo taikomo preparato). Po procedūros žmogaus oda tampa labai graži ir lygi, o tai suteikia pasitikėjimo savimi, leidžia jaustis geriau ir labiau džiaugtis gyvenimu. Oda ne tik skaisčiai spindi, bet yra pastebimai sveikesnė, greičiau gyja, nėra taip stipriai veikiama žalingo aplinkos poveikio, nes hialurono rūgštis skatina odos atsistatymo procesus. Biorevitalizaciją norisi kartoti, nes procedūra užtikrina ne tik puikią išvaizdą, bet ir komforto pojūtį. Estetinės medicinos inovacijos leidžia šiuolaikiniam žmogui būti pačia geriausia savo versija ir turėti ilgiau išliekančią gražią ir jauną odą. 

Biorevitalizacijos metu taikomų preparatų įtaka rezultatams

Dėl augančio biorevitalizantų poreikio, rinkoje šių preparatų vis daugėja. Taikomos mokslinės žinios, modernūs gamybos būdai ir atlikti tyrimai leidžia kurti aukštos kokybės produktus. Esant nemažai pasiūlai, svarbu atkreipti dėmesį į jums leidžiamo preparato saugumą bei kokybę.

Kokie preparatai taikomi Trakų estetikos centre?

Trakų estetikos centre specialistai dirba tik su aukščiausios kokybės preparatais, kuriuos taiko lyderiai estetinės medicinos srityje. Vienas tokių preparatų – pasaulyje žinomos kompanijos Suisselle (Šveicarija) gaminamas produktas – Apriline Hydro

Kodėl Apriline® yra vienas lyderiaujančių prekės ženklų estetinės medicinos srityje?

Apriline® – tai gamtos ir mokslo įkvėptas prekės ženklas. Asortimentą sudaro profesionalioms invazinėms procedūroms priskiriami užpildai, biorevitalizantai bei preparatai mezoterapijai. 

Šveicarijoje, Alpių apsuptyje, esančias Apriline® Suisselle laboratorijas įkūrė mokslininkų bei dermatologų komanda, vienijama bendro tikslo – pagaminti aukščiausios kokybės bei efektyvumo preparatus. 

Asortimentas mezoterapijai yra kruopščiai sukurtas būtent taip, kad atitiktų natūralią žmogaus odos fiziologiją. Unikali hialurono rūgšties, peptidų, aminorūgščių, vitaminų ir mineralų kombinacija padeda išgauti pačios aukščiausios kokybės rezultatus. 

Preparatai yra CE ženklu pažymėti injekciniai geliai, sukurti hialurono rūgšties pagrindu. Dėl pažangaus vienfazio gamybos proceso, Apriline® užpildų grynumas yra garantuojamas, dėl to nėra BDDE likučio. Produkto kokybė ženkliai aukštesnė nei yra pažymima griežtuose ES reikalavimuose.

Kas yra Apriline® Hydro ir kokie aktyvieji komponentai užtikrina ilgalaikius biorevitalizacijos procedūrų rezultatus?

Apriline® Hydro – odą stiprinantis preparatas-biorevitalizantas: gerina odos tekstūrą, elastingumą, mažina smulkių veido raukšlių gylį. Sudėtyje esantis glicerinas padeda gaminiui išlaikyti stabilumą ir pasiekti ilgalaikius procedūrų rezultatus. Aktyvieji komponentai: hialurono rūgštis, glicerinas.

Preparatas ne tik pasižymi aukštu efektyvumu, atitinka natūralią žmogaus fiziologiją, bet ir yra visiškai saugus dėl pažangios gamybos technologijos.

Kitas biorevitalizacijos poveikį suteikiantis preparatas – Apriline® CELLBOOSTER GLOW. Apriline® CELLBOOSTER GLOW – tai nekryžminta hialurono rūgštis 18 mg (6 mg/ml) su amino rūgštimis ir vitaminais. Šio preparato dėka sumažinama hiperpigmentacija, pagerinamas odos tonusas ir atspalvis, atgaivinama ir giliai drėkinama oda, sustiprinamas natūralus odos apsauginis barjeras. Stabilizuota formulė suteikia ilgalaikį efektą, o patentuota technologija užtikrina geresnį veikliųjų medžiagų tiekimą. Labai biologiškai prieinami mikroelementai atitinka odos fiziologiją. Aktyvieji komponentai: nekryžminta hialurono rūgštis 18 mg (6 mg/ml), aminorūgštys: cisteinas, glutationas, glicinas, lizinas, prolinas, valinas, vitaminai: natrio askorbilfosfatas (C), biotinas, fosfato buferis pH 6,8-7,6 q.s.

Veido biorevitalizacija kaina

Biorevitalizacijos su adata ar kaniule kaina yra 150-170 Eur, priklausomai nuo individualaus atvejo.

Galerija

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.