Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

Veido asimetrija

Ryškesnė ar mažiau pastebima veido asimetrija būdinga kone kiekvienam veidui. Genetiškai nulemta asimetrija įprastai nesukelia jokio diskomforto, o neretai yra laikoma veido bruožu, suteikiančiu žmogui išskirtinumo ar patrauklumo. Tiesa, esant didesnei asimetrijai, atsirandančiai senstant, dėl tam tikrų ligų (pavyzdžiui, asimetrija po insulto, veido paralyžiaus, dantų problemų ir kita ) ar kitų priežasčių (rūkymas, žalingas UV poveikis, sužalojimai ir pan.), aktualus tampa veido asimetrijos gydymas.   

Akivaizdžiai matomi, nenatūraliai atrodantys veido netolygumai, pavyzdžiui, asimetrija po insulto, neigiamai įtakojanti žmogaus gyvenimo kokybę, gali būti saugiai ir efektyviai gydoma botulino toksino injekcijomis. Tai – šiuolaikinėje estetinėje medicinoje plačiai naudojamas preparatas, blokuojantis į raumenis perduodamus nervinius impulsus, taip skatinant jų atsipalaidavimą. Pastebimai sumažėja ne tik mimikos, bet ir gilesnės raukšlės, veido bruožai atgauna savo natūralią simetriją, tad veidas akivaizdžiai atjaunėja, įgauna daugiau estetikos. 

Kaip atliekama botulino toksino injekcija ir kiek laiko išlieka jos poveikis?

Prieš procedūrą oda patepama nuskausminančiu kremu, tad diskomfortas, leidžiant botuliną, beveik  nejuntamas. Preparatas į probleminę veido dalį suleidžiamas labai plona adata. Botulino toksino kiekį, įvertinęs kliento odos būklę ir norimus pasiekti rezultatus, parenka specialistas. Nuo preparato kiekio ir dūrių skaičiaus priklauso ir šios procedūros, atliekamos įvairiuose miestuose (Vilniuje, Kaune, Trakuose ir kitur) kaina.  

Procedūros rezultatas, tai yra akivaizdžiai sumažėjusi veido asimetrija, geriausiai matoma praėjus maždaug 2 savaitėms. Preparato poveikis ilgainiui mažėja, tad, po 6-9 mėnesių, botulino toksino injekcija turėtų būti kartojama.  

Veido asimetrijos gydymas botulino toksinu – viena iš daugelio Jūsų grožį puoselėjančių procedūrų, atliekamų „Trakų estetikos centre“. Mūsų estetikos klinikoje dirba patyrę, aukščiausios kvalifikacijos specialistai, taikantys inovatyviausius metodus ir naudojantys tik sertifikuotas, saugias medžiagas. Tai garantuoja, jog, nepriklausomai nuo atliekamos procedūros, džiaugsitės efektyviais ir, ne mažiau svarbu, saugiais bei natūraliais atrodančiais išvaizdos pokyčiais. 

Galerija

Pasirinkite dominančią paslaugą

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.