Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

Nugaros masažas

Nugaros skausmas – vienas iš labiausiai paplitusių sveikatos sutrikimų, kuriuo skundžiasi įvairaus amžiaus žmonės, ypač – dirbantys sėdimą ar fizinį, didelę apkrovą nugarai suteikiantį darbą. Žinoma, priežasčių, dėl kurių gali atsirasti momentinis ar ilgalaikis nugaros skausmas, sąrašas gerokai ilgesnis: pradedant nepatogiu čiužiniu ir baigiant netaisyklinga laikysena ar stuburo ligomis. 

Profesionalūs nugaros masažai, kurių metu, priklausomai nuo individualios situacijos, gali būti masažuojama visa nugara ar tik atskiri raumenys, efektyviai pašalina raumenų įtampą, spartina kraujo ir limfos apytaką, spartina medžiagų apykaitą. Tai procedūra, rekomenduojama tiek profilaktiškai, tiek ir susidūrus su nugaros skausmu, neigiamai paveikiančiu gyvenimo kokybę. 

Kuo naudingas nugaros masažas?

Nugaros masažas (Vilniuje, Kaune, Trakuose ar kitame) mieste – viena populiariausių procedūrų, kuri, atliekama profesionalaus masažuotojo, atneša gerokai didesnę naudą, nei vien sumažėjęs nugaros skausmas. 

  • Atpalaiduojami raumenys, reguliuojamas jų tonusas. 
  • Sumažėja ne tik nugaros, bet ir stuburo, galvos, kojų, juosmens, sėdmenų srities skausmai. 
  • Gerinama netaisyklingos laikysena. 
  • Gerinama būklė asmenų, sergančių osteochondroze, turinčių tarpslankstelinio disko išvaržą ar stuburo iškrypimą, būklė. 
  • Pagerėja miego kokybė. 
  • Teigiamas poveikis bendrai žmogaus fizinei bei emocinei savijautai. 
  • Padidėja darbingumas, išauga energingumas. 

Nors teigiami pokyčiai juntami jau po pirmos procedūros, tačiau, priklausomai nuo kiekvieno kliento situacijos, yra skiriamas individualus procedūrų, atliekamų tam tikru dažnumu, skaičius. Jei nugaros masažai (Kaune, Vilniuje,  Trakuose ir kitur) atliekami profilaktiškai, jų reikia mažiau, atliekant gydymo tikslais – daugiau ir dažniau. Nuo to priklauso ir galutinė  nugaros masažo kaina

„Trakų estetikos centre“ dirba profesionalūs, patyrę masažo meistrai, tarp kurių atliekamų procedūrų – ir nugaros masažas. Mūsų masažo specialistai pritaikys kiekvienam klientui tinkamiausią masažo techniką, rekomenduos optimalų procedūrų kiekį ir dažnumą, tad teigiamas masažo poveikis – garantuotas.  

Galerija

Pasirinkite dominančią paslaugą

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.