Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

Injekcijos plaukams

Vešlūs, natūraliai žvilgantys bei sveiki plaukai puošia ne tik dailiosios lyties atstoves, bet ir vyrus. Tai – savotiška mūsų „vizitinė“ kortelė, „aksesuaras“, idealiai derantis prie bet kokio stiliaus bei išvaizdos bruožas, dažnam keliantis asociacijas su jaunyste. Deja, iš prigimties gražiais plaukais apdovanotas retas žmogus. O ir jų esama būklė, dėl žalingų išorinių veiksnių (UV spinduliai, netinkama plaukų kosmetika, medikamentų įtaka ir pan.) bei organizmo viduje vykstančių procesų (patiriamas stresas, vitaminų ir mikroelementų stygius, hormonų pokyčiai, ligos ir kita), dažnai pradeda blogėti. 

„Trakų estetikos centre“ (Trakuose, Bernardinų g. 2C) atliekamos ne tik hialurono rūgšties bei botulino injekcijos, jauninančios odą, bet ir efektyvios injekcijos plaukams – mezoterapija bei PRP, (plazmoliftingas). Kokios plaukų injekcijos, kiek kartų ir kokiu dažnumu atliekamos  – geriausiais sprendimas individualiu atveju, atsižvelgę į plaukų būklę, Jūsų išsakytus nusiskundimus bei pageidaujamus pasiekti rezultatus, atsakyti pasirengę mūsų estetikos klinikos specialistai.

Mezoterapijos procedūra plaukų stiprinimui

Mezoterapija – tai plaukus stiprinanti procedūra, kurios metu į probleminę vietą galvoje, naudojant labai plonas adatėles, sušvirkščiamas preparatas, sudėtyje turintis aminorūgščių, mikroelementų bei įvairių kitų, plaukus puoselėjančių medžiagų. Procedūros efektas, atlikus specialisto rekomenduojamą mezoterapijos kursą, pasireiškia maždaug po 3-6 mėnesių. Akivaizdžiai sumažėja plaukų slinkimas, paspartėja augimas, išnyksta pleiskanos, lėtėja žilimo procesas, plaukas tampa storesnis, žvilgantis, skatinamas galvos odos atsinaujinimas ir pan.  

 
Plazmoliftingas – saugi bei efektyvi procedūra plikimo stabdymui ir plaukų augimo skatinimui

PRP (plazmoliftingo) injekcijos plaukų augimui, atsinaujinimui skatinti bei plikimo proceso stabdymui – inovatyvi, efektyvi bei visiškai saugi estetinės dermatologijos procedūra, kurios metu į plaukuotą galvos dalį yra suleidžiama paties žmogaus kraujo plazma, praturtinta trombocitais. Būtent šiose kraujo plokštelėse randami augimo faktoriai, skatinantys plaukų augimą bei atsinaujinimą. Teigiamas PRP procedūrų, kurios gali būti taikomos ne tik plaukų stiprinimui, bet ir odos atjauninimui, poveikis pasireiškia maždaug po 3-6 mėnesių, kai atauga stipresni, vešlesni plaukai.  

Registruotis specialisto konsultacijai ar pageidaujamai plaukų injekcijai galite sau priimtiniausiu būdu: telefonu, el. paštu ar parašę žinutę „Trakų estetikos centro“ FB paskyroje. 

Galerija

 • Odos senėjimas (jos profilaktika ir gydymas),
 • Fotosenėjimas,
 • Sausa, atoniška oda,
 • Raukšlės,
 • Papilkėjusi, ,,rūkalių’’ oda,
 • Riebi, porėta oda,
 • Praradusi elastingumą bei suglebusi oda,
 • Padidėjusi odos pigmentacija,
 • Maišeliai po akimis, patamsėję paakiai,
 • Dvigubas pagurklis,
 • Celiulitas, lokalios riebalų sankaupos,
 • Strijų gydymas,
 • Plaukų slinkimas (po streso, po chirurginės operacijos, po gimdymo, dėl hormonų pokyčių 

tiek vyrams tiek moterims, židininiam plikimui, androgenetiniam ir t.t),

 • Silpni, lūžinėjantys, gyvybingumą praradę plaukai,
 • Randai (postaknė, po traumos ir t.t.).
 • Nėštumas,
 • Ūmios odos ligos, lėtinių odos ligų paūmėjimas,
 • Kraujo krešėjimo sutrikimai,
 • Kai kurie neurologiniai sutrikimai,
 • Reabilitacijos laikotarpis po operacijos,
 • Procedūrai naudojamų medžiagų netoleravimas.

Dažnai šalutiniam poveikiui priskiriami tokie reiškiniai, kaip: 

 1. Skausmas,
 2. Kraujavimas ir kraujosruvos,
 3. Kraujagyslių reakcijos (eritema, leukodermos),
 4. Taškiniai arba linijiniai odos pažeidimai,
 5. Epidermio atsisluoksniavimas ir t.t .

Mezoterapijos komplikacijos gali būti:

 1. Introgeninės – sukeliami medicinos personalo veiksmų (gydytojai be tinkamos kvalifikacijos, 

antiseptikos nesilaikymas, nepakankamos žinios ir praktiniai mezoterapijos įgūdžiai, 

mezofarmakologijos nežinojimas, mezoterapijos preparatų ypatybių nežinojimas ir kt.),

 1. Technogeninės (dėl netinkamos įrangos ir įterpimo technikos metodų naudojimo),
 2. Farmakogeninės (sukeltos įšvirkšto preparato poveikio),
 3. Mišrios.

Neprognozuojamos komplikacijos – tos, kurias sunku numatyti. Jos kyla naudojant klinikiniais tyrimais nepatikrintus, neišbandytus preparatus, kurių sudėtis nėra ištyrinėta. Prognozuojamų komlikacijų pavyzdys: celiulito, perteklinio riebalų sankaupų gydymui, dažniausiai be jokio endokrinologinio tyrimo, ir indikacijų, naudojami monopreparatai arba jau paruošti kokteiliai, kurių sudėtyje yra tireoidiniai (skydliaukės) hormonai (trijodtironinas, trial, tiratrikolis). Naudojant šiuos preparatus, galimos pasekmės yra: tireotoksikozė, skydliaukės patologijos manifestacija arba progresavimas (Gūžys (lot. struma) – skydliaukės išvešėjimas ar padidėjimas, tiroiditas – skydliaukės uždegimas), nuosavų hormonų gamybos nuslopinimas, antikūnių, kurie blokuoja nuosavų hormonų veiklą, gaminimasis, skydliaukės edeminis sindromas.

Trakų estetikos centre taikomi naujieji Suisselle® laboratorijos kūriniai – Apriline® CELLBOOSTER® kompleksai. CELLBOOSTER® unikali patentuota CHAC technologija, sujungia gamtos galią ir estetinės pramonės inovacijas.

Apriline® CELLBOOSTER GLOW / kompleksas su hialurono rūgštimi Sumažina hiperpigmentaciją, pagerina odos tonusą ir atspalvį, atgaivina ir giliai drėkina odą, sustiprina natūralų odos apsauginį barjerą. Stabilizuota formulė suteikia ilgalaikį efektą, o patentuota technologija užtikrina geresnį veikliųjų medžiagų tiekimą. Labai biologiškai prieinami mikroelementai atitinka odos fiziologiją.

Apriline® CELLBOOSTER LIFT / kompleksas su hialurono rūgštimi Suteikia liftingo efektą ir išlygina raukšles, atjaunina odą, pagerina odos tonusą ir mikrocirkuliaciją. Pasiekiamas ilgalaikis efektas, o patentuota technologija užtikrina geresnį veikliųjų medžiagų įsisavinimą. Labai biologiškai prieinami mikroelementai atitinka odos fiziologiją. Atkuria dermos tankį ir giliai drėkina.

Apriline® CELLBOOSTER SHAPE / kompleksas su hialurono rūgštimi Mažina lokaliai susikaupusius riebalus (pvz.: pagurklis), sumažina perteklinių skysčių kaupimąsi, pagerina limfos tekėjimą, oda tampa stangresnė.

Apriline® CELLBOOSTER HAIR / kompleksas su hialurono rūgštimi Maitina galvos odą ir stiprina folikulus, paspartina plaukų augimą, apsaugo nuo plaukų slinkimo ir žilimo. Plaukai tampa stipresni, labiau žvilga.

Pasirinkite dominančią paslaugą

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.