Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

Veido kontūravimas

Su amžiumi vykstantys odos pokyčiai bene ryškiausiai atsispindi žmogaus veide. Nykstant veido riebalams, sumažėja jo tūris, „išbėga“ kontūras, išryškėja veido asimetrija, oda suglemba, atsiranda raukšlės, nukąra minkštieji audiniai. Efektyvus, greitas, chirurginės intervencijos nereikalaujantis veido kontūravimas injekcijomis gali sugrąžinti natūralius, estetiškus veido bruožus, pabrėžti veido ovalą, pakoreguoti pakitusią simetriją, panaikinti ne tik smulkias, bet ir gilesnes raukšles.  

Veido modeliavimas naudojant hialurono rūgšties – medžiagos, natūraliai randamos žmogaus kūne – injekciją, gali būti atliekamas smilkinių, skruostų, smakro ar žandikaulių srityje. Priklausomai nuo odos būklės ir kliento turimų lūkesčių, gali būti atliekamas viso veido kontūravimas ar tik atskirų probleminių dalių korekcija. 

Plačiau apie veido kontūravimą

Kaip atliekamas veido kontūravimas hialuronu?

Prieš atliekant procedūrą, atsižvelgiant į kliento odos būklę ir norimus pasiekti rezultatus, nusprendžiama, koks hialurono kiekis yra reikalingas. Nuo suleidžiamo preparato tūrio priklauso veido kontūravimo injekcijomis kaina

Jei injekcijoms naudojamame hialurono užpilde jau yra nuskausminančiai veikiančio lidokaino, papildomo nuskausminimo nereikia. Kitu atveju, siekiant užtikrinti, jog veido modeliavimas nesukeltų jokio diskomforto, gydoma vieta patepama anestetiniu kremu. 

Į tikslingai parinktus taškus veide, naudojant ploną adatą, į poodį suleidžiamas hialurono rūgšties užpildas, atstatantis prarastą veido tūrį, pakoreguojantis jo formą bei pagerinantis bendrą odos būklę. 

Hialuronas organizme išsiskirsto maždaug per 6-24 mėnesius. Norint ir toliau džiaugtis jaunesne, estetiškesne išvaizda, veido ar atskirų jo dalių modeliavimo procedūra turėtų būti kartojama. 

 
Kokio efekto galima tikėtis po veido kontūravimo procedūros?

Teigiami pokyčiai pastebimi iš karto po procedūros, tačiau galutinis rezultatas išryškėja maždaug po 2-4 savaičių, hialurono rūgščiai tolygiai pasiskirsčius odoje.

Priklausomai nuo to, ar buvo atliktas viso veido kontūravimas hialuronu ar tik atskirų dalių modeliavimas:

  • grąžinama natūrali, estetiškai atrodanti veido forma;
  • suformuojamas veido ovalas;
  • išryškinama skruostų, smakro linija; 
  • užpildomas prarastas smilkinių tūris;
  • atkuriama veido asimetrija
  • oda tampa lygesnė, skaistesnė, elastingesnė, prisodrinta drėgmės;
  • skatinamas ląstelių atsinaujinimo procesas.  

„Trakų estetikos centre“ veido kontūravimo procedūrą atlieka patyrę, aukščiausios kvalifikacijos specialistai, kurių darbų atlikimo kokybe bei, žinoma, visada maloniu bendravimu,  patenkinti lieka net patys reikliausi klientai.

Galerija

Pasirinkite dominančią paslaugą

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.