Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

Nosies-juoko raukšlės

„Juoko“ raukšlės – tai vertikalios linijos, prasidedančios prie šnervių ir besitęsiančios iki lūpų, kartais – net iki pat smakro. Šioje veido dalyje, dėl natūralių su amžiumi vykstančių pokyčių, kai, sutrikus kolageno ir elastino gamybai, oda suglemba, netenka stangrumo, veido deformacijos yra vienos dažniausių. Metams bėgant, nosies raukšlės, pakeičiančios veido bruožus, tik gilėja. Šį procesą skatina ir kiti veiksniai, pavyzdžiui, dantų nepajėgumas prilaikyti aukščiau esančių audinių, kai dalies dantų netenkama arba suprastėja jų būklė, taip pat – priaugtas svoris.

Užuot pasyviai stebėjus nemalonius pokyčius veidrodyje ir leidus šiems neigiamai įtakoti gyvenimo kokybę, derėtų pasidomėti, kaip panaikinti „juoko“ raukšles siūlo šiuolaikinė estetinė medicina. Juoko raukšlių naikinimas botulino toksinu – vienas efektyviausių šios problemos sprendimų būdų, garantuojantis puikius rezultatus be didelės intervencijos, diskomforto procedūros metu ar po jos. 

Kaip atliekamas „juoko“ raukšlės šalinimas botulino toksinu?

Specialistui nustačius taškus, į kuriuos bus atliekama injekcija, jie dezinfekuojami ir patepami priemone, efektyviai mažinančia odos jautrumą. Taip užtikrinama, jog raukšlių šalinimas botulinu nesukels klientui fizinio diskomforto. 

Naudojant ploną adatą, į „juoko“ raukšlę švirkštu suleidžiamas botulino toksinas. Reikalingas preparato kiekis, nuo kurio priklauso procedūros kaina, parenkamas, atsižvelgiant į individualią odos būklę ir kliento pageidaujamą galutinį rezultatą. 

Kada pasireiškia ir kaip ilgai išlieka botulino toksino injekcijos efektas?

Suleidus botulino toksino į raumenis, blokuojamas jų susitraukinėjimas. Taip išlyginamos esamos raukšlelės nosies srityje ar kitoje veido dalyje bei užkertamas kelias naujų atsiradimui. Preparato efektas akivaizdžiai išryškėja maždaug po poros savaičių ir išlieka apie 6-9 mėnesius. Norint ir toliau džiaugtis lygesne veido oda, procedūra turėtų būti kartojama. Tiesa, į tą pačią vietą botulino toksino injekcija neturėtų būti atliekama dažniau nei 2 kartus per metus.    

Juoko raukšlių naikinimas botulino toksinu – greita, neskausminga ir efektyvi Jūsų grožį puoselėjanti procedūra, siūloma ne tik didžiųjų miestų estetinės medicinos klinikose (Vilniuje, Kaune), bet ir Trakuose veikiančiame „Trakų estetikos centre“. Didžiausias mūsų klinikos privalumas bei išskirtinumas – patyrę, aukščiausios kvalifikacijos specialistai, nuolat atnaujinantys savo profesines žinias bei įgūdžius. Garantuojame ne tik lūkesčius pranoksiančius procedūrų rezultatus, bet ir išskirtinį dėmesį kiekvienam klientui! 

Galerija

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.