Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

Veido masažas

Švytinti veido oda puošia kiekvieną. Deja, neigiami aplinkos veiksniai (tarša, temperatūros svyravimai, UV spinduliai), mūsų patiriamas stresas, naudojamos (ir ne visada tinkamai parinkta) dekoratyvinė kosmetika, žalingi įpročiai, galiausiai – natūralūs odos senėjimo procesai, lemia, jog vaizdas, matomas veidrodyje, žiūrint į savo veidą, ne visada tenkina.

Ne kiekvienu atveju, norint džiaugtis sveikata, grožiu ir jaunyste spinduliuojančiu veidu, būtina griebtis kardinalių intervencinių metodų. Reguliarus, teisingai atliekamas veido masažas – paprastas, nebrangus, efektyvus, fiziškai bei emociškai atpalaiduojantis būdas, padedantis išspręsti esamas veido odos problemas ir užkirsti kelią (ar bent gerokai atitolinti) naujų atsiradimą.  

Atliekant masažą, stimuliuojami įvairūs taškai veide, kakle, pečiuose: tai padeda mankštinti itin mažus veido raumenis bei juos atpalaiduoja. Veido masažai atliekami, naudojant specialios paskirties aliejus ar losjonus, dar labiau sustiprinančius teigimą procedūros poveikį. Po masažo oda atrodo atjaunėjusi, kadangi suaktyvinama kraujotaka ir pagerinamas raumenų tonusas, tačiau gali būti atliekamas ir specifinis veido masažas nuo raukšlių. Po kelių seansų akivaizdžiai pastangrėja ir sutvirtėja veido raumenys, sušvelnėja raukšlės. 

Plačiau apie veido masažus

Kaip atliekamas masažas veidui?

Masažo metu gali būti stimuliuojami refleksologiniai taškai, atliekamas limfos išjudinimas. Judesiai, priklausomai nuo konkrečios veido masažo rūšies,  atliekami, lengvai plekšnojant, trinant odą, naudojant vibruojančius įrenginius ar net žnaibant. Jums procedūrą atliksiantis „Trakų estetikos centro“ specialistas įvertins odos būklę ir papasakos, kokio efekto galite tikėtis po veido masažo. 

Įprastai klientas, specialistui atliekant veido masažą, guli ant nugaros, skamba maloni, atpalaiduojanti muzika. Masažo metu gali būti naudojami aliejai, stimuliuojama galvos oda: tai padeda atsipalaiduoti, suaktyvinti veido raumenis. Veido masažas, priklausomai nuo procedūros tipo, gali būti atliekamas, panaudojant papildomas priemones – volelius, Gua Sha masažinį akmenį, vibruojančias šluoteles ir kita. 

Jei veido masažas yra atliekamas ne norint atsipalaiduoti ar profilaktiškai rūpinantis veido oda, bet sprendžiant konkrečias problemas, pavyzdžiui, odos stangrumo, rekomenduojama atlikti masažų kursą. Taip veido masažas atneš didesnį, ilgiau džiuginsiantį džiuginsiantį efektą. Kiek procedūros seansų reikia ir kaip dažnai turėtų būti atliekami veido masažai individualiu Jūsų atveju, patars specialistas. 

 
Kuo Jums gali būti naudingas teisingai atliekamas veido masažas? 

Veido masažas – ne tik maloni, atpalaiduojanti, bet ir įvairiapusę naudą atnešti galinti odos grožio ir sveikatos puoselėjimo procedūra. 

 • Moksliniais tyrimais įrodyta, kad masažas padeda paskatinti kolageno gamybą odoje. 
 • Ši procedūra padeda, esant veido patinimui, taip pat sumažina tamsius odos ratilus po akimis. 
 • Po masažo pagražėja veido ovalas, kontūras tampa ryškesnis, dingsta odos suglebimas. 
 • Dėl atpalaiduotų raumenų, reguliariai atliekant veido masažą, sumažėja raukšlės. 
 • Veido masažas ypač naudingas ir tiems, kurie turi gyjančių randų. Suaktyvinus kraujotaką, randai gyja daug gražiau. 
 • Daugelis klientų pastebi, kad po veido masažo jų įprastai naudojamos odos priemonės geriau įsigeria ir duoda akivaizdesnį poveikį. Ir tai – ne kokia saviapgaulė, bet realus faktas. Suaktyvėjus kraujotakai, geriau pasisavinamos net ir paviršinės medžiagos. 
 • Nors veido masažo nereikėtų tapatinti su odos valymu, visgi, atliekant masažo judesius, yra šalinamos ir negyvos odos ląstelės. Tad, atsivėrus poroms, mažėja ir spuogų.
 • Veido masažas skatina toksinų pasišalinimą iš organizmo. 
 • Žinoma, po procedūros, atliktos švelnių, patyrusių profesionalo rankų, atsipalaiduosite, pailsėsite ir išeisite kupini jėgų. 

Veido masažas, priklausomai nuo konkrečios procedūros rūšies, gali atnešti ir daugiau specifinių privalumų, naudingų ne tik Jūsų odai, bet ir bendrai organizmo būklei.  

 
Kokios yra pagrindinės veido masažo rūšys?

Kaip ir kūno masažai, kurie gali būti, pavyzdžiui, atpalaiduojantys, aromatiniai, tonizuojantys ir pan., taip ir veido masažai yra skirstomi į atskiras rūšis. Priklausomai nuo konkretaus veido masažo tipo, skiriasi tiek jo atlikimo technika, tiek ir, žinoma, rezultatas, kurio tikimasi, pasirinkus vieną ar kitą procedūrą. 

Kokia konkretaus veido masažo rūšis – geriausias sprendimas Jūsų individualioje situacijoje, įvertinus odos būklę, išklausius turimus nusiskundimus bei norimus pasiekti rezultatus, patarti gali „Trakų estetikos centro“ masažo specialistai. 

Žinoma, kai kada veido problemos būna akivaizdžios, pavyzdžiui, raukšlelės, ypač ramybės neduodančios vyresniame amžiuje. Tokiu atveju rekomenduojamas veido masažas nuo raukšlių. Veido masažas turėtų tapti kiekvieno save mylinčio ir prisižiūrinčio žmogaus ؎ ne tik moterų, bet ir vyrų – grožio ritualo dalimi. 

Veido masažai – taip pat puiki galimybė, patikėjus grožio puoselėjimą į profesionalaus masažo meistro rankas, atsipalaiduoti. Tad, pavyzdžiui, atpalaiduojantis ar klasikinis veido masažas, net ir neturint jokių akivaizdžių odos problemų, gali tapti puikia dovana sau ar brangiam žmogui.  

Esame įsikūrę vos 30 minučių kelio nuo Vilniaus ir 60 minučių nuo Kauno. Atvykite į „Trakų estetikos centrą“, kuriame dirba kvalifikuoti, patyrę masažo meistrai ir skirkite kokybiško laiko sau!

Galerija

Tai – masažo rūšis, kurios metu, veikiant veido ir kaklo sritį, siekiama sustiprinti odos elastingumą bei gyvybingumą. 

Klasikinis veido masažas – estetinė procedūra, tinkama visiems, nepriklausomai nuo amžiaus, lyties, odos būklės ar tipo. Idealu, jei masažas pasitelkiamas, kaip prevencinė priemonė prieš tam tikras odos problemas. Žinoma, profesionalus, reguliariai atliekamas klasikinis veido masažas gali efektyviai prislopinti ir jau matomus amžiaus pėdsakus, paliktus ant veido (didesnės ar mažesnės raukšlės, odos suglebimas ir pan.).

Atliekant klasikinį veido masažą, masažo meistras švelniais, tolygiais judesiais glosto, maigo bei trina kliento veidą ir kaklą. Tai – veido masažo rūšis, suteikianti efektyvų poveikį, tačiau leidžianti išvengti kai kuriems klientams nepriimtinų spaudimo ar kitų intensyvesnių masažisto veiksmų, atliekamų procedūros metu.  

Profesionaliai atliekamas klasikinis veido masažas suaktyvina limfinės sistemos darbą. Tad, po kelių masažo procedūrų, džiugina veidrodyje matomos akivaizdžios permainos: gyvybingesnė, skaistesnė oda, mažesnės mimikos raukšlelės, padidėjęs odos tonusas ir kita. 

Vakuuminis veido masažas – veido masažo rūšis, kurio metu, naudojant specialias priemones, siekiama paskatinti limfos sistemos darbą. 

Vakuuminis veido masažas tinka įvairaus amžiaus, lyties bei odos tipo klientams, o ypač tiems, kuriuos vargina veido srityje atsiradę patinimai (pavyzdžiui, „maišeliai“ po akimis). 

Vakuuminio masažo atlikimo technika, lyginant su kitomis veido masažo rūšimis, skiriasi tuo, jog procedūra yra atliekama ne rankomis, o naudojant specialias vakuumines taures ar kitus prietaisus, taip pat specialios sudėties kosmetines priemones. 

Vienas svarbiausių tikslų, kurį įgyvendinti padeda profesionaliai atliktas vakuuminis veido masažas – limfinės sistemos darbo suaktyvinimas, „išjudinantis“ skysčių sankaupas, skatinantis toksinų iš šlakų pasišalinimą. Akivaizdžiausias tinkamai atliktos procedūros rezultatas – sumažėję ar net išnykę patinimai, paburkimai, pavyzdžiui, vadinamieji „maišeliai“ po akimis. 

Pagerinus veido kraujotaką, stiprinamos ir kraujagyslių sienelės. Tai itin aktualu asmenims, kenčiantiems nuo veido kuperozės. Dėl suaktyvėjusios kraujotakos, gerinamas odos audinių apsirūpinimas maisto medžiagomis, spartėja kolageno ir elastino gamybos procesas, tad oda atsinaujina, atjaunėja. 

Atlikus specialisto rekomenduojamą vakuuminio masažo kursą, pagerėja odos tonusas, mimikos raukšlės tampa mažiau pastebimos, suformuojamas veido kontūras, sumažėja „dvigubo pagurklio“ problema. 

Kobido veido masažas – unikalia atlikimo technika, atėjusia dar iš senovės Japonijos, išsiskirianti masažo rūšis, turinti teigiamas poveikį ne tik odai, bet ir bendrai masažuojamojo savijautai. 

Kobido veido masažas tinka visiems, norintiems džiaugtis jauniau, gyvybingiau atrodančia veido oda, nepriklausomai nuo amžiaus, lyties ar odos tipo.  

Šios masažo rūšies atlikimo specifikos išskirtinumas – greiti, ritmingi, smūginiai judesiai pirštų galiukais, sukeliantys vibraciją. Juos atliekant, veikiami veido, galvos, kaklo raumenys, o taip pat stimuliuojami vadinamieji gyvybiniai taškai, susiję ne tik su odos, bet ir bendra organizmo būkle (emocine būsena, vidaus organų veikla ir pan). 

Neretai, atliekant kobido masažą, yra naudojamas ir kanapių kremas, pasižymintis maitinamuoju efektu ir palepinantis odą įvairiomis vertingomis medžiagomis. Kobido masažo metu suaktyvinama kraujotaka, tad geriau pasisavinama ne tik procedūros metu, bet ir vėliau naudojamos veido priežiūros priemonės. 

Kobido veido masažas išskirtinis tuo, jog, dėl atlikimo technikos, teigiami pokyčiai pastebimi ne tik kliento veide, bet ir vertinant bendrą fizinę bei emocinę savijautą. 

 • Atpalaiduojami veido raumenys.
 • Spartinama kraujo apytaka. 
 • Veikiant odą iš vidaus, spartinamas jos atsinaujinimo procesas. 
 • Esamos raukšlės lyginamos, o naujų atsiradimas atitolinamas.
 • Oda tampa skaistesnė, gyvybingesnė, stangresnė.
 • Teigiamai veikiama emocinė būsena ir bendra organizmo būklė. 
 • Geriau įsisavinami naudojamų kosmetikos priemonių sudėtyje esantys aktyvieji komponentai.  
 • Efektyviai sprendžiamos suglebusios odos problemos ir „pakeliamas“ veido kontūras (skruostai, pasmakrė, lūpos, antakiai). 

Profesionaliai atliekamas prieššraukšlinis veido masažas, be kitoms veido masažo rūšims būdingų privalumų, kaip ir sufleruoja pavadinimas, gali ne tik sumažinti jau turimas, bet ir atitolinti naujų raukšlių susiformavimą.  

Veido masažas nuo raukšlių rekomenduojamas įvairaus amžiaus vyrams ar moterims, dar tik pastebėjusiems pirmuosius odos senėjimo požymius ir norintiems užkirsti kelią raukšlių atsiradimui. Žinoma, ši veido masažo rūšis puikiai tinka ir klientams, kurių veidą jau išvagojusius gilesnės ar mažiau matomos raukšlės. 

Procedūros metu masažuojamas ne tik veidas, bet ir kaklo, dekoltė sritys, kuriose taip pat linkę pasireikšti su metais vykstantys senėjimo procesas. Neretai, atliekant priešraukšlinį masažą, į odą kartu įtrinamos ir specialios sudėties kosmetikos priemonės, suteikiančios šiai procedūrai dar daugiau efektyvumo. 

 • Pagerinama veido odos kraujotaka, limfotaka, oda apsirūpinimas deguonimi ir reikiamomis maisto medžiagomis. 
 • Pašalinus odoje esančių skysčių sankaupas, dingsta veido paburkimai, patinimai.
 • Paspartinamas toksinų pasišalinimo procesas.
 • Skatinama odos ląstelių regeneracija. 
 • Veido oda stangrinama. 
 • Įsitempę veido raumenys atpalaiduojami, tad esamos raukšlės tampa mažiau pastebimos, o naujų atsiradimui užkertama kelias. 
 • Atkuriamas estetiškas veido kontūras. 
 • Po atlikto masažo, oda tampa imlesnė naudojamų kosmetikos priemonių sudėtyje esančių veikliųjų komponentų įsisavinimui.
 • Veido oda tampa lygesnė, skaistesnė, tolygesnės spalvos, dingsta nuovargio žymės.

Kaip ir kūno masažas ar kitos grožio puoselėjimui skirtos procedūros, taip ir veido masažas turi tam tikras kontraindikacijas, kurioms esant, šis neturėtų būti atliekamas. 

Sergant onkologinėmis ligomis, dėl galimo vėžinių ląstelių atsinaujinimo paskatinimo. 

Iki pirmo nėštumo trimestro pabaigos, siekiant išvengti padidėjusios persileidimo grėsmės. 

Karščiuojant, pykinant, viduriuojant, nes, masažui paskatinus kraujotaką ir limfotaką,  infekcija gali išplisti. 

Veido masažas neturėtų būti atliekamas ir esant žaizdelėms, įbrėžimams, nubrozdinimams ar kitiems odos pažeidimams.

Klientams, besiskundžiantiems labai aukštu kraujospūdžiu, veido masažas neturėtų būti atliekamas. 

Užkrečiamos ligos (gripas, koronovirusas, niežai ir kita) bei vietinės infekcijos (pūslelinė, šunvotės ir pan.), dėl grėsmė užkrėsti specialistą bei kitus jo klientus – taip pat veido masažo kontraindikacijos.  

Pasirinkite dominančią paslaugą

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.