Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

Nosies-lūpų raukšlių šalinimas

Senstant, visame žmogaus organizme, taip pat – ir odoje, vyksta natūralūs procesai, kurių dalies padariniai matomi akivaizdžiai. Bėgant metams, hialurono rūgšties gamyba mūsų odoje lėtėja. To pasekmės – suglebusi, plonesnė, sausesnė, labiau pažeidžiama veido oda ir žinoma, raukšlės, kurios ilgainiui tik gilėja.  

Norint pristabdyti natūralius, tačiau daugelio gyvenimo kokybę neigiamai veikiančius odos pokyčius, į problemines vietas gali būti suleidžiama hialurono rūgštis, kompensuojanti atsiradusį šios medžiagos trūkumą organizme. Nosies-lūpų raukšlių šalinimas – viena dažniausių problemų, kurią, greitai ir efektyviai, gali padėti išspręsti hialurono rūgšties injekcija į odą. Ši neskausminga, varginančio gijimo išvengti leidžianti procedūra atliekama įvairaus amžiaus, kliniškai sveikiems asmenims.

Kaip atliekamas nosies-lūpų raukšlių šalinimas hialurono rūgštimi?

Vieta, į kurią bus leidžiamas hialuronas, dezinfekuojama ir patepama specialia, skausmui mažinti skirta priemone. Tad nosies-lūpų raukšlių šalinimas nesukels fizinio diskomforto, dėl kurio, prieš procedūrą, nerimauja klientų.

Į tikslingai parinktus taškus probleminėje veido srityje su plona adata ar kaniule yra sušvirkščiama hialurono rūgštis. Preparato kiekį parenka procedūrą atliekantis specialistas, įvertinęs esamą odos būklę ir kliento norimus pasiekti rezultatus. 

Dūrio vieta pamasažuojama, taip tolygiai paskirstant hialurono rūgštį. 

Vieta, į kurią buvo suleistas preparatas, atšaldoma. Taip sumažėja tikimybė, jog ant veido atsiras kraujosruvos. 

 
Kokį poveikį suteikia hialurono rūgšties injekcija ir kaip ilgai šis išlieka?

Hialurono injekcija, atlikta į nosies-lūpų raukšlę, ją pastebimai išlygina. Taip veidui grąžinama estetika, bruožai pastebimai atjaunėja, oda tampa stangresnė, prisotinta drėgmės. Preparatas veikti pradeda iš karto, patekęs į odą, tačiau vertinti galutinį pasiektą efektą reikėtų maždaug po 3-4 savaičių. 

Hialuronas suteikia ilgalaikį poveikį, išliekantį nuo 6 iki 20 mėnesių.  Efekto ilgalaikiškumas priklauso nuo individualios odos būklės, konkrečios srities, kuri buvo injekuojama bei naudoto preparato rūšies.  

Norint ir toliau džiaugtis lygesne veido oda, procedūrą reikia kartoti. Tiesa, atliekant hialurono injekciją nebe pirmą kartą, preparato reikia mažiau. 

Nosies-lūpų raukšlių šalinimas hialuronu – procedūra, kurią „Trakų estetikos centre“ atlieka patyrę, kvalifikuoti specialistai. Aukšta klinikos personalo kompetencija, grožio puoselėjimo paslaugų įvairovė,  malonus dėmesys kiekvienam ir jauki, moderni klinikos aplinka lemia, jog mūsų nuolatiniais klientais tampa ne tik vietiniai, bet ir toliau (Vilniuje, Kaune ir t.t.) gyvenantys asmenys. 

Galerija

Pasirinkite dominančią paslaugą

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.