Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

Dermatologinės procedūros

Oda, o, ypač – veido – tarsi lakmuso popierėlis, kuriame atsispindi mūsų gyvenimo būdas (mityba, žalingi įpročiai ir pan.), kenksmingų aplinkos veiksnių įtaka, naudojamos kosmetikos priemonės ir, žinoma, amžius. Norint, jog vaizdas, matomas veidrodyje ar kitų žmonių akimis būtų patrauklus, nepaisant metų, prieš kurių atnešamus pokyčius, atrodytų, esame bejėgiai, yra būtina tinkama odos priežiūra.

Estetinė dermatologija

Žinoma, vien kosmetikos, kuri, net ir būdama brangiausia, tik užmaskuoja tam tikrus odos trūkumus (raukšlės, odos suglebimas, spalvos netolygumas ir pan.), bet jų nepanaikina, neužtenka. Šiuolaikinė estetinė dermatologija, kurios procedūrų įvairovė prieinama „Trakų estetikos centro“ klientams – tai galimybė džiaugtis jaunesne, gyvybingesne, skaistesne, lygesne oda greitai, išvengiant skausmingų, intervencinių operacijų, neatsiejamų nuo sudėtingo gijimo laikotarpio.  

Kokios estetinės dermatologijos procedūros siūlomos  “Trakų estetikos centre” ?

„Trakų estetikos centre“ (Trakai, Bernardinų g. 2C) dirba tik aukščiausios kvalifikacijos, patyrę specialistai, kurie, įvertinę individualią kliento odos bei bendrą sveikatos būklę ir norimus pasiekti rezultatus, rekomenduos, kurios dermatologinės procedūros – geriausias sprendimas konkrečioje situacijoje. 

Savo klientams galime pasiūlyti didelę įvairovę estetinės dermatologijos procedūrų, greitai ir efektyviai išsprendžiančių įvairias problemas. Botulino terapija plačiai taikoma ne tik naikinant veido (kaktos, nosies, „pykčio“, smakro, aplink akis esančias raukšleles – „žąsies kojeles“ ir pan.), kaklo raukšles, koreguojant „dantų šypseną“ („gummy smile“), bet ir efektyviai gydant hiperhidrozę (gausų prakaitavimą) ar bruksizmą (nevalingą griežimą dantimis).  

Hialurono injekcijos ir užpildai yra naudojami mažesnių ir gilesnių veido raukšlių užpildymui, taip pat suglebusios odos (žandikaulių, žando briaunos, vidinės plaštakų dalies ir pan.) atstatymui ir veido kontūro atkūrimui. 

Mezoterapija – ne tik odą, bet ir plaukus puoselėjanti dermatologinė procedūra, kurios metu  atliekamos preparato, pagaminto iš hialurono rūgšties ir įvairių kitų veikliųjų komponentų (vitaminai, antioksidantai, mineralinės medžiagos ir kita), injekcijos.   

Atsižvelgiant į individualią situaciją ir poreikius, klientams taip pat gali būti atliekamas PRP plazmoliftingas (odos ir plaukų atnaujinimas savo paties kraujo plazma, praturtinta trombocitais), rūgštinis veido valymas ir įvairios kitos dermatologinės procedūros. 

Registruokitės konsultacijai ar pageidaujamai estetinės dermatologijos procedūrai sau priimtiniausiu būdu: telefonu, el. paštu ar parašę žinutę „Trakų estetikos centro“ FB paskyroje. 

Galerija

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.