Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

Veido patempimas

Veido patempimas siūlais yra puiki išeitis vyrams ir moterims, kurie pastebi pirmuosius veido senėjimo požymius ir nori savo suteikti veidui jaunesnę išvaizdą bei kuo ilgiau ją tokią išlaikyti. Veido siūlų dėka suteikiama gražesnė forma „pavargusiam“, kiek pakritusiam, bet dar gana jaunam veidui.

Veido patempimas be operacijos

Kam reikalingas veido patempimas?

Veido patempimas chirurginiais siūlais yra tarpinė priemonė tarp audinių užpildų ir chirurginės veido patempimo operacijos. Veido pakėlimas leidžia susigrąžinti su laiku paprastus veido bruožus, atrodyti pastebimai gyviau ir žvaliau.

Kaip atliekamas veido patempimas operacijos būdu?

Veido odos patempimas yra veido atjauninimo procedūra, kurios dėka sumažinamos veido ir kaklo srityse dėl natūralaus senėjimo susiformavusios raukšlės. Nors yra daug skirtingų veido patempimo technikų operacijos būdu, visoms joms būdingi keli bendri žingsniai. Priklausomai nuo kiekvieno individualaus atvejo, veido patempimas yra atliekamas naudojant bendrąją arba vietinę anesteziją. Chirurgas atlieka pjūvius palei plaukų augimo liniją bei išilgai ausų. Tuomet oda yra atskiriama nuo veido raumenų ir patraukiama, kad būtų pašalintos raukšlės ir veido odos perteklius. Gilesni veido audiniai ir riebalai dažnu atveju būna perskirstomi geresniems estetiniams rezultatams pasiekti. Vėliau veidas sutvarstomas.

Komplikacijos po operacijų

Dažniausiai pasitaikančios komplikacijos yra hematoma, seroma, infekcijos arba užsitęsęs gijimas. 

 • Hematoma pasireiškia dėl trūkusių kapiliarų. Šie dariniai nėra pavojingi ir per kelias savaites po operacijos išnyksta. 
 • Seroma yra kūno skysčių kaupimasis po oda vietoje, kuri buvo operuota. Seromos nekelia jokios grėsmės ir paprastai išnyksta per kelias savaites. 
 • Gydantis po operacijos gali pasireikšti infekcija ar užtrukti gijimo procesas. 
 • Galimas nedidelis plaukų slinkimas ar sumažėjęs augimas pjūvio zonoje. 
 • Reta komplikacija – veido nervų pažeidimas.

 

Ką rinktis, operaciją ar chirurginius siūlus?

Tinkamiausias veido patempimo metodas priklauso nuo tokių veiksnių kaip veido odos ir sveikatos būklė, raukšlių kiekis, norimi pasiekti rezultatai ir paciento lūkesčiai. Veido odos patempimo būdą paskiria gydytojas, įvertinęs visus šiuos veiksnius. 

Kam tinka ši procedūra?

Veido patempimas siūlais tinkamas tiems, kurie nori patempti vidutiniškai ar nedaug sukritusią veido odą. Taip pat tiems, kurie nenori brangesnio chirurginio veido patempimo lydimo narkozės, randų ir ilgo pooperacinio laikotarpio. Odos patempimas siūlais suteikia kur kas natūralesnį efektą už chirurgines veido patempimo procedūras. Patempimas siūlais galimas kaktos, skruostų, apatinio žandikaulio bei kaklo srityse. Geriausias efektas šios procedūros dėka suteikiamas 35 – 55 metų žmonėms.

Kokių rezultatų galima tikėtis?

Pirmuosius rezultatus pastebėsite iškart, tačiau ateinančius pusę metų rezultatai palaipsniui dar labiau gerės, nes siūlai skatina odos regeneraciją bei naujo kolageno sintezę. Rezultatai išlieka 1-3 metus, priklausomai nuo individualių savybių, tokių kaip odos senėjimas, hormonų poveikis, žalingas aplinkos poveikis, gyvensenos ypatumai.

Su kokiomis procedūromis galima derinti?

Norint pasiekti maksimalių rezultatų, mūsų specialistai rekomenduoja derinti kelis jauninimo metodus. Veido odos patempimas siūlais puikiai dera su tokiomis procedūromis kaip: odos užpildų injekcijos, lazerinis odos atjauninimas, biorevitalizacija ir kt. Dažniausiai tarp procedūrų paliekamas bent 2 savaičių laiko tarpas, kad oda sugytų. Drąsiai tarkitės su specialistu, kuris sudėlios Jums tinkamiausią, individualų procedūrų planą, padėsiantį jums pasiekti pačių geriausių rezultatų.

Kokie siūlai naudojami odos patempimui?

Odos patempimui yra naudojami plonyčiai siūlai, kurie per tam tikrą laiką rezorbuojasi (ištirpsta). Šie siūlai gali būti vienos arba dviejų krypčių. Jie turi mažyčius dantelius, kuriais užsikabina už odos audinių, taip juos pakeldami ir stabiliai užfiksuodami.

Prieš procedūrą yra atliekama vietinė nejautra – anestetiko suleidžiama pagal numatomą siūlo eigą. Siūlai yra įveriami ilgų adatų pagalba, po to išskleidžiami jų „dantukai“, siūlai sukeliami, suteikiant veidui simetriją, ir pritvirtinami po oda.

Kokios yra galimos komplikacijos po patempimo?

Odos patempimas siūlais yra pakankamai saugi procedūra, tačiau norint sumažinti galimų komplikacijų riziką, labai svarbu pasirinkti licencijuotą kliniką ir patyrusį specialistą. Dažniausios komplikacijos:

 –  po siūlų įvėrimo atsiradęs nesimetriškumas;

– prasidėjusi infekcija. 

Kartais klientai skundžiasi odos nejautrumu siūlų vėrimo vietoje, tačiau šis požymis praeina per keletą savaičių savaime.

Kokiems žmonėms ši procedūra netinka?

Odos patempimas siūlais netinka, jeigu sergate lėtininėmis ligomis (cukriniu diabetu, kraujo ligomis, krešėjimo sutrikimais), vartojate kraują skystinančius vaistus, taip pat jeigu veido srityje yra bet kokios kilmės bėrimas, infekcijos požymiai. Efekto veido patempimas siūlais gali neturėti nutukusiems žmonėms, taip pat turintiems storą, nepaslankią odą.

Kas būdinga po procedūros?

Iškart po veido patempimo siūlais veidas gali būti paraudęs, patinęs, šiek tiek jautrus. Šie požymiai visuomet praeina per keletą dienų. Apie parą laiko po procedūros rekomenduojama vengti sunkaus fizinio krūvio, tačiau po to galėsite grįžti į savo įprastą rutiną.

Po siūlų įvėrimo svarbu odos netrinti, nespaudyti, vengti staigių temperatūros svyravimų bent savaitę po procedūros. Apie tris savaites negalima veido masažuoti, daug išsižioti (pavyzdžiui, pas odontologą). Pirmąją savaitę rekomenduojama miegoti ant nugaros.

Kokie yra veido siūlų privalumai?

Palyginus su kitomis veido patempimo technikomis, veido siūlai turi tokius privalumus:

 • Minimaliai invazinė technika: veriant siūlus, atliekamas labai mažas pjūvis arba jis visai nedaromas ir siūlas įvedamas per nedidelę skylutę;
 • Siūlų įverimo metu, naudojama vietinė anestezija ir sedacija;
 • Po procedūros nepaliekami randai;
 • Siūlai yra tinkami tiek vyrams, tiek moterims;
 • Po siūlų įvėrimo dažniausiai nėra poreikio likti nakčiai klinikoje;
 • Veido siūlais yra pasiekiamas labai natūralus rezultatas. Jie neiškraipo veido bruožų ir proporcijų bei jų nepakeičia neatpažįstamai, o saikingai pakoreguoja amžinius pokyčius, pakelia pasmukusį veidą ir patempia atsilaisvinusią odą;
 • Po operacijos mėlynių ir kraujosruvų atsiranda ne daug, taigi jos praeina pastebimai sparčiau nei po operacijos ir galima greičiau pasirodyti viešumoje;
 • Yra galimybė po kelerių metų, atsiradus poreikiui, juos vėl patempti.

Galerija

PDO siūlai yra įvedami su adatos pagalba į giliuosius hipodermos sluoksnius. Tempiant chirurginius siūlus, veido ar kaklo audiniai yra pakeliami, pakoreguojamas veido pasmukimas.
Prie vidinių audinių prikibę siūlai ne tik patempia odą, bet ir skatina kolageno gamybą, suteikia odai stangrumo, elastingumo, mažina raukšles, atkuria jaunatvišką išvaizdą.
Šios procedūros metu yra koreguojama žandikaulio linija, pasiekiamas veido ovalo pakėlimas. Su PDO siūlais gali būti atliekamas ne tik veido ar skruostų, bet ir pasmakrės bei kaklo patempimas.

Atsiliepimai apie veido odos patempimo procedūrą būna puikūs dėl efektyvių, iš karto matomų rezultatų. Tai puiki alternatyva visiems, kurie nenori griebtis operacijų arba jų bijo, taip pat nori natūralių, palaipsniui gerėjančių rezultatų. Veido lifitingas be operacijos ir pastebimai trumpesnis reabilitacinis laikotarpis – kiekvieno kliento siekiamybė. Be operacijos atliekamas veido patempimas sparčiai populiarėja tarp visų jaunai atrodyti siekiančių žmonių, nes procedūra yra neskausminga, atliekama greitai, iš karto po procedūros galima važiuoti namo.

Veido patempimas atliekamas įvairiose klinikose didžiuosiuose šalies miestuose Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje, taip pat ši paslauga suteikiama gamtos apsuptyje įsikūrusiame Trakų estetikos centre Trakuose

Veido odos patempimas: kaina yra nuo 300 Eur

Veido lifitngas Trakų estetikos centre yra atliekamas gydytojo Vladyislav Mikhaylov.

Gyd. Vladyslav Mikhaylov (Ukraina) – gydytojas, dermatovenerologas, plastikos chirurgas, kontūrinės plastikos specialistas, tarptautinių mokymų centro injekcinių ir chirurginių metodikų, kontūrinės plastikos dėstytojas. Sertifikuotas SINCLAIR PHARMA (UK) ir Suisselle (Šveicarija) treneris. Nacionalinės mezoterapijos draugijos ir Europos sąjungos injekcinių metodų asociacijos narys. TOSKANI labaratory ekspertų sąjungos narys. Ilgametis tarptautinis prekinių ženklų technologas. Charizmatiškasis Vladyslav Mikhaylov savo profesionalumu, žiniomis ir patirtimi jau ne vienerius metus dalinasi su Lietuvos specialistais. Rengia asmeninius mokymus, plačiai domisi naujausiais pasiekimais ir taiko juos kasdieniame darbe priimdamas pacientus Trakų estetikos cente. Puikūs atsiliepimai apie gydytoją džiugina ir skatina nesustoti tobulėti – Gyd. Vladyslav Mikhaylov savo pacientus žavi atidumu, atsakingumu ir kruopštumu. 

Trakų estetikos centras – inovatyvi klinika, kurioje grožio procedūros atliekamos pasitelkiant pačias naujausias, aukšto efektyvumo priemones. 

Čia dirbantys specialistai kartu su visa Trakų estetikos centro komanda nuolat tobulėja, domisi rinkoje atsirandančiomis naujovėmis, mokosi, tyrinėja, išbando naujus produktus tam, kad galėtų jums pasiūlyti tai, kas geriausia rinkoje. Dėl to garantuojama aukščiausia duotuoju momentu įmanoma kokybė, klinikos specialistai nuolat tobulėja tam, kad užtikrintų teikiamų procedūrų efektyvumą ir saugumą. Klinikoje dirba nuolat kvalifikaciją keliantys specialistai, kurie ne tik žingeidžiai domisi grožio industrijos naujovėmis, žmogaus sveikata bei psichologija, bet ir noriai dalinasi savo žiniomis su kitais, veda mokymus, seminarus, dalyvauja respublikiniuose bei tarptautiniuose kongresuose ne tik kaip dalyviai, bet ir kaip lektoriai. 

Trakų estetikos centre į kiekvieną žmogų žvelgiama atsakingai, siekiant jam suteikti tik tai, kas geriausia. 

Klinikoje procedūras atliekantys profesionalai yra ne tik puikūs savo srities žinovai, gebantys kokybiškai atlikti savo darbą, bet ir nuoširdūs, rūpestingi žmonės, kurie visuomet įsigilins į jūsų norus ir poreikius, supras jūsų pageidavimus, gebės profesionaliai pakonsultuoti ir patarti. Šie specialistai daug domisi estetika ir ne tik žino naujausias pasaulines grožio tendencijas, bet ir turi savo unikalų požiūrį į estetiką ir žmogaus grožį, nuolat plečia savo suvokimo ribas, geba kritiškai mąstyti ir vertinti skirtingas grožio koncepcijas.

Trakų estetikos centre jus pasitiks be galo jauki aplinka – klinika įsikūrusi gamtos apsuptyje, jaukiame Trakų mieste, kur galėsite ne tik skirti dėmesio sau, bet ir po procedūros pasimėgauti gamta ir ežero gaiva. Klinikos interjeras taip pat įkvėptas gamtos, natūralių spalvų tonai veikia harmonizuojančiai, leidžia jaustis ramiai ir džiugina akį apsilankymo metu. Grožis ir estetika – mūsų aistra, todėl mums svarbu kad grožiu ir harmonija alsuotų viskas, prie ko prisiliečiame, tame tarpe ir aplinka. Švara, malonūs kvapai ir nepriekaištingai atrodantis interjeras leis jums atsipalaiduoti ir pasinerti į grožio kūrimo procesą.

Trakų estetikos centre visuomet telkiame dėmesį į nepriekaištingą kokybę, atidžiai renkamės produktus bei priemones darbui su klientais. Rinkdamiesi chirurginius siūlus atsižvelgėme į tokius kriterijus kaip saugumas, efektyvumas bei aukšta kokybė. Klinikoje gydytojas dirba su DERMAQUAL PDO chirurginiais siūlais. 

DERMAQUAL chirurginiai siūlai su SKVN (polidioksanonu t. y. biologiškai skaidžiu polimeru) yra tirpstantys siūlai, kurie taikomi ne tik grožio srityje, bet ir širdies bei krūtinės chirurgijoje, yra viena saugiausių medžiagų, implantuojamų į veidą ir kūną. Šie siūlai inicijuoja augimo faktoriaus išsiskyrimą audiniuose, fibroblastų aktyvacija pradeda naujo kolageno susidarymą. DERMAQUAL PDO siūlais atliekamas nechirurginis veido patempimas tinka visiems, kenčiantiems dėl sukritusios, suglebusios odos. Šiais chirurginiais siūlais pasiekiamas rezultatas atrodo natūraliai, oda tampa pakelta ir stangri, pastebimai gaivesnė ir jaunesnė, rezultatas ilgai išliekantis. 

DERMAQUAL yra estetinės kosmetikos laboratorija, įsikūrusi Paryžiuje. Įmonė yra viena iš pirmaujančių kosmetikos tiekėjų Europoje. Įmonė savo veiklą pradėjo 2003 m. kaip Estetinės kosmetikos laboratorija, gaminanti ir tiekianti mezoterapinius kokteilius. Nuo to laiko bendrovė stebi dinamišką rinkos plėtrą ir augančius produktų pardavimus Prancūzijoje ir visoje Europoje. Mezoterapinių kokteilių ir estetinės kosmetikos kūrimas yra procesas, kuriam reikalingas akylas mokslinis požiūris. Norint sukurti produktą, kuris būtų saugus vartotojams, reikalingi intensyvūs moksliniai ir laboratoriniai tyrimai, į tai laboratorija kreipia ypatingą dėmesį.

Įmonė pasitelkia kompetentingus aukštos kvalifikacijos laboratorijos inžinierius, kurie kuria produktus. Gamindami kosmetiką DERMAQUAL įmonės inžinieriai atlieka laboratorinius tyrimus, kad įsitikintų, jog produktas yra saugus ir tinkamas naudoti žmonėms. Visų DERMAQUAL kompanijos gaminamų produktų pavyzdžiai yra pateikiami kokybės standartų patikrai, prieš juos pristatant rinkai. Kokybės patikra apima produkto sudėtines dalis, jo autentiškumą ir galimą šalutinį poveikį vartotojams.

 

Tačiau, naujai sukurti produktai nėra iš karto tiesiogiai pristatomi į rinką vartojimui, pirmiausia jie pateikiami įvairiems vartotojams bandomajam testui, taigi, laboratorijos skyrius nėra vienintelė gaminio kokybę tikrinanti institucija. Įmonės vadovybė taip pat užtikrina, kad gaminys atitiktų teisinius reglamentus ir aukštus gamybos kontrolės standartus.

 

DERMAQUAL išsiskiria savo gamybos technologijomis ir specializuojasi odos senėjimo, šviesinimo ir atjauninimo terapijos srityse. Šiuo metu įmonė turi savo padalinius Ispanijoje, JAE, Lenkijoje ir pagrindiniame biure Prancūzijoje, produktai parduodami visoje Europoje.

Veido patempimas individuliai pasirinktais metodais prisideda ne tik prie žmogaus fizinės, bet ir emocinės būklės pagerinimo. Jaunatviškai atrodantis žmogus daug labiau pasitiki savimi, geriau jaučiasi ir yra laimingesnis. Žmogus, kuris yra patenkintas savimi ir savo išvaizda, puikiai jaučiasi bendraudamas su kitais, yra drąsesnis, laisvesnis, atsiranda užtikrintumo jausmas.

Pasirinkite dominančią paslaugą

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.