Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

Ilgalaikis gelinis lakavimas

Ilgalaikis nagų lakavimas paverčia gyvenimą daug patogesniu. Nebereikia pernelyg saugoti laku padengtų nagų, kaip nusilakavus paprastu laku, nes gelinis lakavimas nėra toks jautrus įbrėžimams, vandeniui ar kitiems veiksniams. Dėl to galima nesirūpinant, kiek tik norite laiko mirkti vonioje, maudytis jūroje ar baseine – gelinis lakas yra atsparus vandeniui ir neatmirks, neatšoks, kad ir kaip dažnai šlapintumėte rankas. Tai patogu ir buityje, kuomet rankos dažnai sušlampa ruošiant valgį, tvarkantis ar atliekant kitus buities darbus.

Ilgalaikis gelinis lakavimas – vienas geriausių išradimų

Gelinis lakavimas puikiai tinka visoms skubančioms moterims. Paprastas lakas džiūsta ilgai, prieš dengiant kiekvieną naują sluoksnį tenka gerokai palaukti, neįmanoma užsiimti jokiais darbais, kad atsitiktinai kur nors prisilietus užteptas lako sluoksnis nebūtų sugadintas. Tuo tarpu ilgalaikis gelinis lakavimas atliekamas daug greičiau, nes UV spindulių lempoje kiekvienas lako sluoksnis išdžiūsta vos per 30-60 sekundžių.

Kad ilgalaikis lakavimas tikrai puikiai laikytųsi, svarbu atkreipti dėmesį į tai, kokios gelinio lakavimo priemonės yra naudojamos. Kartais, lankantis pas nepatyrusį meistrą tenka nusivilti sekančią dieną atšokusiais nagais dėl, pavyzdžiui, netinkamos lakavimo bazės parinkimo.

Gelinio lakavimo pavyzdžiai gausiai užpildo socialinius tinklus, nes galimybių išreikšti save bei savo stilių per manikiūrą – be galo daug. Visgi, susitvarkiusi, tvarkingais nagais vaikštanti moteris visuomet atrodo elegantiškai ir gražiai, kelia pasitikėjimą. Vienas populiariausių būdų lakuoti nagus – prancūziškas gelinis lakavimas, kuris nepalieka abejingų: jį labai mėgsta moterys ir akių atitraukti negali vyrai.

Ilgalaikio gelinio lakavimo eiga nėra sudėtinga ir pati procedūra kartu su kruopščiai atliekamu manikiūru dažniausiai trunka apie valandą. Spartus gelinių nagų išpopuliarėjimas lėmė, kad nuo šiol vizitui galime užsirašyti ne tik įvairiuose grožio salonuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje, bet ir gamtos apsuptyje įsikūrusioje grožio klinikoje Trakuose. Procedūros kaina – 30 Eur.

Nagai – tarytum žmogaus vizitinė kortelė, todėl tvarkinga jų išvaizda yra be galo svarbi. Tam, kad rankos atrodytų nepriekaištingai, svarbu pasirinkti tinkamą meistrą, kuris gebės kruopščiai atlikti procedūrą ir pasirūpinti jūsų nagų grožiu.

Galerija

Pasirinkite dominančią paslaugą

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.