Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

Kombinuotas manikiūras su ilgalaikiu lakavimu

Tvarkingos rankos ir kruopščiai atliktas manikiūras kiekvienai moteriai leidžia labiau pasitikėti savimi ir puikiai jaustis. Patyrę, atidžiai dirbantys specialistai gali užtikrinti profesionalią Jūsų nagų priežiūrą, kad nagai būtų gražūs, sveiki ir stiprūs. 

Kodėl svarbu, kad nagai atrodytų tvarkingai? Kokia yra manikiūro reikšmė šiuolaikiniame pasaulyje?

Visų pirma, nagai yra viena iš žmogų reprezentuojančių sričių, dėl to svarbu, kad jie būtų švarūs ir tvarkingi. Tvarkinga išvaizda – svarbi modernaus etiketo dalis.

Taip pat, kokybiškai atliktas manikiūras padeda sumažinti nagų įaugimo tikimybę, užtikrina, kad jie ne tik estetiškai atrodytų, bet ir leistų jaustis patogiai. 

Gelinis manikiūras – vienas iš grožio industrijos atradimų, leidžiančių nesirūpinti dėl dažno nagų perlakavimo ir visuomet atrodyti tvarkingai bei gražiai. Ilgalaikis manikiūras labai palengvina kasdienį moters gyvenimą, nes nereikia rūpintis dėl vandens ar kitų išorinių veiksnių įtakos lako išsilaikymui.

Dėl nuolatos augančios paklausos ir teigiamų atsiliepimų apie gelinį lakavimą, kombinuotas manikiūras su ilgalaikiu lakavimu atliekamas ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje, bet ir gamtos apsuptyje įsikūrusiame estetikos centre Trakuose

Ilgalaikis lakavimas leidžia džiaugtis visuomet nepriekaištingai atrodančiais nagais, todėl puikiai tinka šiuolaikiškoms, skubančioms moterims. Procedūros metu galima atsipalaiduoti jaukioje grožio klinikoje, estetiškoje aplinkoje.

Kombinuoto manikiūro su ilgalaikiu lakavimu (su nuėmimu) kaina yra 35 Eur. Manikiūras su geliniu lakavimu leidžia kiekvienai moteriai džiaugtis visuomet puikiai atrodančiais nagais ir dailiomis rankomis. 

Trakuose, gamtos apsuptyje įsikūrusioje klinikoje manikiūrą atlikti labai patogu, nes čia pat jums gali būti atliekamas ne tik gelinis manikiūras, bet ir kitos aktualios kosmetologo, dermatologo, plastikos chirurgo ar masažuotojo teikiamos grožio procedūros. Aukštos kvalifikacijos specialistai užtikrina nepriekaištingą atliekamų paslaugų kokybę, įsiklauso į kiekvieno kliento poreikius bei norus.  

Galerija

Pasirinkite dominančią paslaugą

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.