Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

Masažas su karštais akmenimis

Masažas karštais akmenimis (vadinamoji „stounterapija“ arba „litoterapija“) – iš senovės rytų medicinos atkeliavusi ir šiandien aktyviai propaguojama masažo rūšis, padedanti ne tik giliai emociškai atsipalaiduoti, bet ir spartinanti gijimą po patirtų traumų, ligų, efektyviai mažinanti varginantį įvairaus pobūdžio skausmą.

Kam rekomenduojamas masažas su karštais akmenimis?

  • Masažas su karštais akmenimis, kaip gydomoji priemonė, yra rekomenduojamas asmenims, kamuojamiems atramos – judėjimo sistemos ligų: radikulito, skeleto raumenų uždegimo (miozito), raumenų skausmo (mialgijos), raumenų ir raiščių patempimo, stuburo iškrypimo.   
  • Viso kūno masažas akmenimis, įkaitintais iki tam tikros temperatūros, puikiai tinka ir sportuojantiems žmonėms, norintiems atsigauti po intensyvios raumenų apkrovos. 
  • Šio tipo masažas tinka ir asmenims, dirbantiems sėdimą darbą, kurio kaina –  neretą kankinantis raumenų įsitempimas, pečių ir kaklo srities sąstingis, galvos skausmas. 
  • Moterims, kurias vargina skausmingos mėnesinės, masažas su karštais akmenimis gali padėti sumažinti šią problemą. Tiesa, atkreipiame dėmesį, jog, kūną veikiant karščiui, skatinamas didesnis kraujavimas. 
  • Žmonėms, kenčiantiems nuo nemigos, patiriantiems emocinį nestabilumą, jaučiantiems padidėjusį nuovargį, darbingumo sumažėjimą, nervingumą ar dirglumą, masažas su karštais akmenimis taip pat gali tapti efektyvia pagalba, padedančia grįžti į emociškai įprasto gyvenimo „vėžes.“
  • Kaip ir sufleruoja pats masažo karštais akmenimis pavadinimas, jį išbandyti pravartu ir tiems, kurie nuolat jaučia galūnių ar net viso kūno šaltį. 

 

Kaip yra atliekamas masažas su karštais akmenimis ?

Masažui naudojami nedideli, švelnūs, lygūs vulkaninės kilmės akmenys, pasižymintys savybe ilgai išlaikyti šilumą bei turintys daug mineralinių medžiagų (daugiausiai – magnio, geležies). 

Akmenims įkaitus iki komfortiškos, 45 – 60°C siekiančios temperatūros, šie, žmogui, gulinčiam ant pilvo, uždedami ant galūnių ir kitų kūno taškų, kuriuos masažuotojas nori paveikti. Šiluma, juntama uždėjus akmenis, nėra paviršinė, o pasiekia ir giliausius raumenų audinius, sukeldama gilaus atsipalaidavimo efektą. 

Uždėjus akmenis, masažuotojas, atlikdamas lengvus judesius rankomis, juos švelniai spaudžia prie kūno. Atlikus nugaros masažą, akmenys dedami ant pilvo ir visas procesas kartojamas iš naujo.

Atliekant masažą su karštais akmenimis, papildomai gali būti naudojami ir įvairūs eteriniai aliejai.  

Giliai atpalaiduojantis, gydomąjį poveikį turinti masažas karštais akmenimis – paslauga, prieinama ne tik didžiuosiuose miestuose (Vilniuje, Kaune) gyvenantiems asmenims, bet ir  Trakuose esančioje „Sveikatos ir grožio akademijos“ klinikoje, Trakų estetikos centre.

Galerija

Pasirinkite dominančią paslaugą

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.