Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

Pedikiūras su ilgalaikiu lakavimu

Klasikinis pedikiūras – procedūra, privaloma kiekvienam, norinčiam tvarkingų, estetiškų nagų ir išpuoselėtų pėdų. Tai – taip pat efektyvi profilaktinė priemonė, galinti padėti išvengti tokių nemalonių problemų, kaip, pavyzdžiui, įaugę nagai ar suragėjusi pėdų oda. Didelio populiarumo dailiosios lyties atstovių tarpe sulaukia kartu su pedikiūru atliekamas ilgalaikis gelinis lakavimas. Geliniu laku padengti kojų nagai puikiai atrodo net kelias savaites, tad pedikiūras su ilgalaikiu lakavimu – puikus sprendimas užimtoms, tačiau savo grožiu besirūpinančioms moterims.  

Kaip atliekamas pedikiūras su ilgalaikiu lakavimu ir seno lako nuėmimu?

  • Gelinis pedikiūras, kaip ir visos „Trakų estetikos centre“ teikiamos manikiūro ir pedikiūro procedūros, garantuoja ne tik nepriekaištingą galutinį rezultatą, bet ir sterilumą viso pedikiūro metu. Pedikiūras su ilgalaikiu lakavimu yra atliekamas specialistei mūvint vienkartines pirštines, o pirmasis procedūros žingsnis – kliento kojų dezinfekcija specialiomis priemonėmis.
  • Jei gelinis lakavimas buvo atliktas anksčiau, naudojant frezą ir kitas reikalingas priemones, pašalinamas senas lakas.  
  • Kliento kojos yra išmirkomos vonelėje su šiltu vandeniu ir specialiomis, pėdas minkštinančiomis kosmetinėmis priemonėmis bei aliejais. 
  • Pašalinamas suragėjęs pėdų odos sluoksnis. 
  • Suvienodinamas nagų ilgis, suteikiama pageidaujama forma. 
  • Sutvarkomos nagų odelės (jos atstumiamos, o pažeistos –  nukarpomos). 
  • Kojų nagai paruošiami geliniam lakavimui ir padengiami kliento pasirinktos spalvos geliniu nagų laku.
  • Pedikiūras su geliniu lakavimu užbaigiamas, nagų odeles patepus minkštinamuoju aliejumi bei atlikus pėdų masažą, įtrinant jas kremu, atitinkančiu odos būklę. 

 

Gelinis pedikiūras su lako nuėmimu – paslauga, kurią siūlo grožio specialistai, dirbantys Vilniuje, Kaune ar kitame mieste. Nusprendę apsilankyti „Trakų estetikos centre“ (Trakuose, Bernardinų g. 2C), galėsite pasirinkti ne tik pedikiūro ir manikiūro paslaugas, bet ir kitas, visapusišką grožį puoselėjančias procedūras patrauklia kaina, atliekamas aukščiausios kvalifikacijos specialistų. Žinome, pasimėgavę atpalaiduojančiomis ir grožį puoselėjančiomis procedūromis, pasinaudokite proga pasigrožėti ir nuostabiaisiais Trakais!

Galerija

Pasirinkite dominančią paslaugą

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.