Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

Kūno masažas žilvičio lazdelėmis

Žilvičio lazdelių masažas yra profilaktinė priemonė, aktyvinanti kraujotaką, šalinanti susikaupusį stresą, mažinanti raumenų įtampą bei harmonizuojanti kūno ir proto sinergiją. Taip pat tai yra puikus būdas celiulito mažinimui, odos elastingumo gerinimui.

Žilvičio lazdelių masažo nauda

Kraujotakos sistema yra viena svarbiausių žmogaus organų sistema, lemianti normalų organizmo funkcionavimą ir medžiagų apykaitą. Tinkama kraujo cirkuliacija yra gyvybiškai svarbi visam organizmui. Apie tokį sutrikimą signalizuoja tirpstančios kūno galūnės, nuolatinis nuovargis, galvos skausmas.

Stresas bei įtampa yra svarbiausios priežastys raumenų skausmo atsiradimui. Per didelės apkrovos, netaisyklinga laikysena ar judesiai provokuoja šiuos reiškinius organizme.

Riebalų ląstelių susikaupimo metu prasideda uždegiminis procesas, kaupiasi skysčiai, kietėja jungiamasis audinys, atsiranda celiulitas. Šį procesą gali lemti genetika, gyvenimo būdas ar net hormonai, tuomet prastėja odos elastingumas, oda panašėja į apelsino žievelę.

Žilvičio lazdelių nauda

Žilvičio lazdelių viso kūno masažui atlikti visame pasaulyje yra plačiai naudojamos bambukas, tačiau Lietuvoje yra neatsiejamos žilvičio lazdelės, kurių žievė turi stipriai dezinfekuojančių medžiagų. Kūno masažo metu skleidžiamas nepakartojamas lazdelių kvapas leidžia pasijusti arčiau gamtos. 

Viso kūno žilvičio lazdelių masažo atlikimo eiga

Viso kūno žilvičio lazdelių masažas pradedamas lengvais mostais virš žmogaus. Skleidžiamo garso ritmas primena lietaus pradžią, tarsi girdimi ką tik ant palangės nukritę lašai. Tuomet, vis spartėjančiais judesiais, pereinama prie kūno, kuomet lietus virsta liūtimi. Pasiekus judesių piką juntamas lėtėjimas, kada lietus vėl pereina į barbenimą. Vos girdimas žilvičio lazdelių šnaresys, malonus kūno glostymas puikiai ramina, atpalaiduoja. Žilvičio masažas nėra skausmingas, tačiau labai svarbu, kad klientas atsipalaiduotų, todėl stipresni judesiai atliekami ant minkštų kūno vietų, o silpnesni ant kaulėtų.

Žilvičio lazdelių masažas nėra gydomojo pobūdžio, tačiau yra puiki priemonė geresnei savijautai, atsipalaidavimui, nuotaikos gerinimui, rutinos šalinimui.

Galerija

Pasirinkite dominančią paslaugą

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.