Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

Gelinio lako nuėmimas

Gelinis nagų lakavimas – grožio puoselėjimo procedūra, dažnai moteriai tapusi savaime suprantamu ritualu, suteikiančiu pasitikėjimo savimi bet kokioje situacijoje. Juk nagai – savotiška „vizitinė kortelė“, į kurią, vertindami mūsų išvaizdą, dėmesį atkreipia dažnas. 

Manikiūro/pedikiūro specialistas gali atlikti gelinį lakavimą, išpildantį net reikliausios ar kūrybingiausios klientės fantaziją. Žinoma, reikia suprasti, jog, norint išsaugoti nepažeistą nagą, svarbu ne tik profesionalus gelinis lakavimas, bet ir tinkamas gelinio lako nuėmimas

Plačiau apie gelinio lako nuėmimą

Gelinis lako nuėmimas gali būti atliekamas ir savarankiškai. Tiesa, ši procedūra reikalauja ne tik nemažai laiko, bet ir reikiamų žinių, įgūdžių bei specialių priemonių. Įvertinkite, jog gelinio lako nuėmimo kaina nėra didelė, o, bandant tai atlikti patiems, kyla rizika pažeisti nagą ir jo paviršių, sužaloti odeles. 

Kaip yra atliekamas aparatinis gelinio lako nuėmimas?
  • Ilgalaikio nagų lako nuėmimas pradedamas, manikiūro specialistui dezinfekuojant kliento rankas. Visos procedūros metu, siekiant užtikrinti sterilumą, specialistas dėvi vienkartines pirštines. 
  • Su freza pašalinamas viršutinis ilgalaikio lako sluoksnis. 
  • Nušlifavus nagus, manikiūro meistras ant nagų uždeda vatos tamponėlius, sudrėkintus specialia priemone ir kiekvieną nagą apsuka folijos gabalėliu.
  • Praėjus maždaug 7-10 minučių, nuimama folija nuo nagų.
  • Lakavimo priemonės (gelinio nagų lako) likučiai, kurie patys neatšoko, pašalinami, juos švelniai nubraukiant medine lazdele. Nago plokštelė nupoliruojama.
  • Nuvalius gelinį laką, atsižvelgiant į individualius kliento pageidavimus, suformuojamas norimas nago ilgis bei forma. 
  • Procedūros pabaigoje nagų odelės ištepamos specialios sudėties nagų odelėmis. 

Gelinio lako nuėmimas – paslauga, kurią teikia nemažai grožio specialistų Kaune, Vilniuje ar kitame miestuose. Džiaugiamės, jog šia, kaip ir kitomis manikiūro/pedikiūro paslaugomis, atliekamomis aukščiausios kvalifikacijos „Trakų estetikos centro“ (Trakuose, Bernardinų g. 2C) specialistų, naudojasi daug klientų. Dažnai rankų ir kojų nagų puoselėjimas derinamas su kitomis estetinėmis procedūromis ar laikas išnaudojamas turiningai, susipažįstant su nuostabiu Trakų miestu.  

Galerija

Pasirinkite dominančią paslaugą

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.