Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

Manikiūras ir pedikiūras

Pedikiūras ir manikiūras yra svarbi išvaizdos priežiūros dalis kiekvienam tvarkingam, savo kūną prižiūrinčiam žmogui. Tiek vyrams, tiek moterims, manikiūro ir pedikiūro atlikimas suteikia papildomo pasitikėjimo savimi, leidžia jaustis komfortiškai, sumažina įaugančių nagų tikimybę, užtikrina, kad nagai visuomet atrodys tvarkingai. 

Manikiūro ir pedikiūro svarba

Manikiūro ir pedikiūro paslaugos teikiamos ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje, tačiau ir gamtos apsuptyje įsikūrusioje klinikoje Trakuose. Čia rasite įvairias grožio procedūras vienoje vietoje, patogu užsirašyti keliems vizitams tą pačią dieną, nes Trakų estetikos centre teikiamos ir odos bei kūno priežiūros paslaugos, atliekami įvairūs masažai.

Trakų estetikos centre atliekamos šios nagų priežiūros procedūros: manikiūras, pedikiūras, ilgalaikis nagų lakavimas bei dengimas stiprinamąja baze.

Reguliariai atliekamas pedikiūras ir manikiūras leidžia visuomet atrodyti reprezentatyviai, prižiūrimi nagai būna tvarkingų formų, sumažėja įaugusių nagų tikimybė. 

Trakų estetikos centre atliekamų nagų priežiūros paslaugų kainos:

Higieninis manikiūras – kaina nuo 20 Eur, priklausomai nuo pasirinkto lakavimo.

Higieninis pedikiūras – kaina nuo 30 Eur, priklausomai nuo pasirinkto lakavimo. 

Kviečiame paryškinti savo natūralų grožį, atsipalaiduoti ir išreikšti meilę sau bei savo kūnui. Žmogaus sveikatai didelę įtaką daro jo požiūris į save ir savijauta, o puikią savijautą užtikrinti ir padidinti pasitikėjimo savimi jausmą padeda malonios grožio procedūros. Kiekvienas Trakų estetikos centre dirbantis specialistas savo darbą atlieka su meile ir dideliu rūpesčiu, yra atsakingas ir kruopštus savo srities profesionalas. Manikiūro meistrė Jums pasiūlys skoningas ir elegantiškas nagų lako spalvas, įsigilins į jūsų norus, kad sukurtų jums patogią ir gražią nagų formą. Trakų estetikos centre dirbančios specialistės pasižymi ypatingu estetikos pojūčiu, yra tvarkingos ir švelnios, o svarbiausias tikslas – užtikrinti, kad manikiūras bei pedikiūras atrodytų nepriekaištingai, o klientas visuomet liktų patenkintas.

Galerija

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.