Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

Higieninis pedikiūras

Higieninis pedikiūras, dar kitaip vadinamas klasikiniu nagų pedikiūru – grožio puoselėjimo ir SPA procedūra, rekomenduojama kiekvienam, norinčiam džiaugtis gražia ir sveika pėdų oda bei norimos formos nagais. Džiugu, jog pedikiūro specialistų kabine lankosi ne tik dailiosios lyties atstovės. Vyriškas pedikiūras – taip pat populiari paslauga. 

Plačiau apie higieninį pedikiūrą

Higieninis pedikiūras turėtų būti atliekamas reguliariai, bent kas 2-3 mėnesius. O, jei aparatinis pedikiūras savo kaina yra priimtinas, drąsiai mėgaukitės šia procedūra kartą per mėnesį. 

Kuo naudingas profesionalus higieninis pedikiūras?
  • Suformuojama norima kojų nagų forma.
  • Mažėja įaugusių nagų tikimybė.
  • Pašalinamos nuospaudos ir suragėjusi pėdų oda. 
  • Higieninis pedikiūras, derinamas su pėdų masažu, leidžia visapusiškai atsipalaiduoti. 
  • Profesionalus pedikiūras – vienas iš nagų grybelio gydymo metodų.
Kaip atliekamas higieninis pedikiūras? 
  • Kliento pėdos dezinfekuojamos ir, jei yra, pašalinamas senas nagų lakas. 
  • Kliento pėdos išmirkomos vonelėje su specialiais maitinamaisiais aliejais ir kitomis kosmetinėmis priemonėmis, ne tik puoselėjančiomis pėdų odą, bet ir pasižyminčiomis antibakteriniu poveikiu. 
  • Kojų nagams suteikiama norima forma ir ilgis, atstumiamos/nukarpomos nagų odelės.
  • Nuo padų pašalinamas suragėjęs odos sluoksnis. 
  • Profesionalus pedikiūras užbaigiamas, pėdas palepinant pėdų kauke bei efektyviai drėkinančiomis, pėdų odai išsausėti neleidžiančiomis kosmetinėmis priemonėmis. 
Ar galima atlikti pedikiūrą grybelio pažeistiems nagams?

Esant nagų grybeliui, visų pirma būtina apsilankyti pas gydytoją dermatologą. Specialistas įvertins, ar Jums reikalingas medicininis grybelio pažeistų nagų pedikiūras bei nukreips pas specialistus, atliekančius minėtą procedūrą. Medicininis kojų pedikiūras ne tik suteikia tvarkingą išvaizdą pėdoms bei nagams, bet ir prisideda prie efektyvesnio nagų grybelio gydymo. 

Higieninis pedikiūras be lakavimo – grožio puoselėjimo procedūra, atliekama ne tik grožio salonų ir SPA centrų, įsikūrusių Vilniuje, Kaune ar kituose didžiuose miestuose, bet ir „Trakų estetikos centre“ (Trakuose). Mūsų estetikos klinikos manikiūro/pedikiūro paslaugas teikia patyrę, aukščiausios kvalifikacijos specialistai, atsižvelgiantys į individualius kiekvieno kliento pageidavimus. 

Galerija

Pasirinkite dominančią paslaugą

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.