Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

Diodinio plaukų šalinimo inovacija: ilgalaikė grožio investicija

Diodinis plaukų šalinimas yra aukštųjų technologijų grožio procedūra, naudojanti specializuotą diodinį lazerį plaukų folikulų naikinimui, siekiant sumažinti ar pašalinti nepageidaujamus plaukus iš įvairių kūno vietų. Šis metodas yra skirtas ilgalaikiam plaukų mažinimui, naudojant šviesos energiją, kuri yra absorbuojama plaukų pigmento – melanino – ir perduodama į plauko folikulą, sukeldama jo pažeidimą ir taip mažindama plauko augimo galimybę. Viena iš diodinio plaukų šalinimo procedūros privalumų yra galimybė dirbti su įvairiais odos tipais (fototipais), įskaitant tamsesnę odą, kur tradiciniai lazeriai gali sukelti šalutinį poveikį. Procedūra paprastai yra mažiau skausminga palyginti su kitais plaukų šalinimo metodais, pavyzdžiui, vaškavimu, ir gali užtikrinti ilgalaikį plaukų augimo sumažėjimą.
Plačiau apie lazerinę depiliaciją

Šis metodas naudoja intensyvią šviesos energiją, kuri yra nukreipiama į plauko folikulus. Lazerio šviesa yra absorbuojama plauko pigmento (melanino), kuriame susidaro šiluma, kuri sunaikina plauko folikulą ir stabdo ar žymiai sulėtina plauko augimą. Efektyvumas ir saugumas yra didesnis, kai procedūra atliekama ant šviesios odos su tamsiais plaukais dėl didesnio melanino kontrasto, tačiau pažangios technologijos leidžia procedūrą sėkmingai taikyti ir tamsesnio odos fototipo žmonėms.

Kokiais atvejais depiliacija lazeriu – geriausias pasirinkimas?

Depiliacija lazeriu – procedūra, tinkama kiekvienam klientui, tačiau geriausio efekto per trumpiausią laiką gali tikėtis šviesiaodžiai, turintys tamsius, storesnius kūno plaukelius. Jei plaukeliai yra ploni, silpni, šviesūs, siekiant pageidaujamo depiliacijos efekto, prireikia gerokai daugiau procedūros kursų. Viena iš pagrindinių lazerinės depiliacijos privalumų yra mažesnė plaukų įaugimo ir odos dirginimo rizika, palyginti su kitais plaukų šalinimo metodais, tokiais kaip skutimas ar vaškavimas. Be to, procedūra suteikia ilgalaikius rezultatus, taupant laiką ir sumažinant poreikį reguliariai šalinti plaukus. Patyrę, aukščiausios kvalifikacijos kosmetologijos specialistai, dirbantys „Trakų estetikos centre“ , įvertinę individualią Jūsų odos būklę, plaukelių spalvą ir struktūrą,  patars, kuris depiliacijos metodas yra efektyviausias.

Kaip atliekamas plaukų šalinimas lazeriu?
  • Lazerinės depiliacijos metu klientas dėvi apsauginius akinius.
  • Atsižvelgiant į kliento odos ir depiliuojamų plaukelių būklę, specialistas nustato individualius lazerio parametrus.
  • Depiliuojama kūno sritis yra ištepama specialiu geliu.
  • Lazerio, kuriuo braukoma per depiliuojamą odos plotą, antgalis yra atšaldytas, tad skausmo procedūros metu įprastai nejaučiama. Įprastai lazeriu judesius oda lydi tik dilgčiojimas ar kutenimas. Jei, depiliuojant jautresnes kūno vietas, visgi pajaučiamas didesnis diskomfortas, specialistas gali sumažinti lazerio skleidžiamų impulsų galią ar stipriau atšaldyti depiliuojamą odos plotą.

 

Plaukų šalinimas lazeriu, priklausomai nuo depiliuojamo kūno ploto, trunka nuo kelių minučių iki pusvalandžio. O rezultatai, atlikus rekomenduojamą procedūrų kursą – ilgalaikiai!

 

Kokį efektą suteikia depiliacija lazeriu ir kaip ilgai jis išlieka?

Lazerio spinduliui veikiant plauką, jo folikulas sunaikinamas. Tiesa, po pirmos lazerinės depiliacijos procedūros, negyvi plaukai nuo odos pasišalina maždaug per 10-14 dienų, o jų vietoje nauji įprastai neatauga.  Kiek kartų turi būti atliekama depiliacija lazeriu, priklauso nuo konkrečios kūno vietos, odos būklės, plauko struktūros, hormonų sistemos ir kitų individualių veiksnių. Vidutiniškai prireikia 6 procedūrų, kartojamų kas 4-7 savaites. Baigus kursą, rekomenduojama taikyti palikomąsias lazerines procedūras vieną kartą per metus, tam, kad užtikrinti pilną efektyvumą.

Ar lazerinė depiliacija tinka visiems plaukų ir odos tipams?

Lazerinė depiliacija buvo labiausiai efektyvi šviesiai odai su tamsiais plaukais, dėl didelio kontrasto, kuris leidžia lazeriui tiksliai nukreipti melaniną plaukuose. Tačiau su technologijų pažanga, pavyzdžiui, neodiomo ir diode lazeriais, procedūra tapo veiksmingesnė ir saugesnė įvairiems odos ir plaukų tipams.

Ar procedūra skausminga?

Pojūčiai gali skirtis tarp asmenų, bet dauguma žmonių jaučia lengvą diskomfortą, palyginus su gumos juostos pliaukštelėjimu odai. Kai kuriose klinikose taikomi šaldymo purškikliai arba vietinės nejautros kremas, kad sumažintų diskomfortą.

Kiek procedūrų reikės?

Dažniausiai reikia 5-8 procedūrų, atliekamų kas 4-6 savaites, kad būtų pasiekti norimi rezultatai. Tačiau individualus skaičius gali skirtis atsižvelgiant į plaukų tankumą, augimo ciklą ir gydomą sritį.

Koks yra atsinaujinimo laikotarpis?

Paprastai po procedūros nėra reikšmingo atsigavimo laikotarpio, ir galima grįžti prie įprastos veiklos iš karto. Tačiau svarbu vengti tiesioginės saulės šviesos ir aukštos temperatūros (pavyzdžiui, saunos) kelias dienas po procedūros.

Ar yra kokių nors šalutinių poveikių?

Šalutinis poveikis paprastai yra laikinas ir gali apimti odos paraudimą, patinimą arba retais atvejais pigmentacijos pokyčius. Labai svarbu rinktis patikimą kliniką ir kvalifikuotą specialistą, kuris teisingai nustatytų lazerio nustatymus pagal jūsų odos ir plaukų tipą.

Ar rezultatai yra permanentiški?

Lazerinė depiliacija gali žymiai sumažinti plaukų augimą, tačiau daugeliui žmonių reikalingos papildomos procedūros laikui bėgant, kad išlaikytų rezultatus.

Kaip pasirengti lazerinei depiliacijai?

 Prieš procedūrą vengti plaukų šalinimo metodų, kurie pašalina plauką iš šaknies (pvz., vaškavimo), mažiausiai 6 savaites. Taip pat svarbu saugoti odą nuo saulės ir nenaudoti savaiminio įdegio produktų.

Kokios rekomendacijos po procedūros?

Vengti saulės poveikio ir naudoti aukšto SPF saulės apsaugos kremą gydomoms vietoms, jei yra matomas odos paraudimas.

Galerija

Skaitykite taip pat

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.