Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

Mezoterapija veidui – kaip atliekama ir kuo ypatinga ši procedūra?

Mezoterapija veidui – inovatyvi procedūra, kuri padeda gydyti įvairius odos pažeidimus, skausmus, netgi kraujotakos sutrikimus ir ženkliai pagerinti odos būklę. Ši procedūra dažnai taikoma plaukų slinkimo gydymui, celiulito pažeistos odos būklės gerinimui, veido odos problemoms spręsti. Mezoterapijos veiksmingumas ir poveikis yra pripažintas visame pasaulyje.
Kaip veikia mezoterapija?

Normaliai odos būklei palaikyti labai svarbi hialurono rūgštis, dėl kurios koncentracijos sumažėjimo oda suglemba, ima sausėti, papilkėja arba išsausėja. Natūralios hialurono rūgšties gamyba organizme apie 30-uosiuos gyvenimo metus pradėta mažėti, dėl to prasideda ankstyvieji odos senėjimo procesai. 

Mezoterapija veidui atliekama suleidžiant preparatus, kurių didžiąją dalį sudaro hialurono rūgštis. Ši procedūra yra skirta būtent hialurono rūgšties odoje papildymui. Procedūros metu suleista rūgštis veikia fibroblastus, kurie padeda suaktyvinti natūralią kolageno ir elastino sintezę. Oda pradeda greičiau atsinaujinti, sulėtinami odos senėjimo procesai. 

Mezoterapijos metu gali būti suleidžiama ne tik hialurono rūgštis, bet ir įvairių komponentų mišiniai, kurių sudėtyje yra odai reikalingų aminorūgščių, vitaminų, antioksidantų, užpildų, mineralinių medžiagų. Kiekvienam klientui procedūra pritaikoma individualiai, priklausomai nuo esamų odos problemų ir poreikio. Suleistos veikliosios medžiagos išsilaiko ilgą laiką, taip palengvindamos odos atsinaujinimo procesus.

Kuo ypatinga mezoterapija?

Adatinė mezoterapija veidui yra viena šiuolaikiškiausių estetinės medicinos procedūrų, jos metu į odą lengvai įvedamos naudingos, biologiškai aktyvios medžiagos. Jos patenka net į giliausius odos sluoksnius, o tai užtikrina ilgalaikį odos būklės pagerėjimą. Veikliosioms medžiagoms patekus po oda, skatinama ląstelių regeneracija, suaktyvėja kolageno ir elastino gamyba, o tai didina odos elastingumą. Veido mezoterapija padeda išlyginti odą, sumažinti ar visai panaikinti mimikos raukšleles, apsaugo nuo jų susidarymo ateityje. Padidėja drėgmės kiekis odoje, ženkliai pagerėja jos tonusas, oda tampa lygesnė, šviesesnė ir skaistesnė. Kartu su veikliųjų medžiagų kokteiliais suleidžiami antioksidantai padeda apsaugoti odą nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio. Dėl šių priežasčių atsiliepimai apie mezoterapiją  visuomet būna patys geriausi. 

Mezoterapija atliekama ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, bet ir gamtos apsuptyje įsikūrusioje klinikoje Trakuose. Veido, kaklo ir dekoltė mezoterapijos kaina – 100 Eur. Į sumą įeina šios trys zonos.

Galerija

Skaitykite taip pat

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.